Діти-мауглі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем мамочка, 20 Серпень 2013.

  1. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    10 км віл Львова в селі живе сім'я: бабуся, чоловік з жінкою і двоє діток (дівчинка 4 р і хлопчик 2 р)

    Жінка в дитинстві розвивалась ніби нормально, але згодом стала відлюдькуватою. . Бабуся -диктатор по характеру - просто задавила розвиток своєї доньки
    В 35 років жінка завагітніла від чоловіка . Народилася дуже симпатична донечка, а через 2 роки і син.
    Донечка почала ходити в 2 роки, зараз окрім "корова" і "гав" практично нічого не говорить. Син на 2 роки виглядає нормально, але в такій сім'ї - то ненадовго. Поки я жила в селі то гуляючи з дітьми деколи брала з собою цю сусідську дівчинку, бо вона крім піску на своєму подвірї нічого не бачила. Дівчинка тягнулася до дітей, але зараз виглядає на те що вона знов деградує. Ми виїхали з села рік тому. Дитина за цей час перестала говорити зовсім, ніколи не гуляє з іншими дітьми. Бабуся зайнята господаркою, практично німа мама до дитини говорить пару слів на день і займається виключно коровою. Діти сплять без простинь (але памперси бабуся дітям купляє)

    Діти-мауглі ростуть по сусідству. Бабуся деколи їздить з ними до педіатра в сусіднє село, тобто лікар їх деколи бачить. Діти фізично зараз ніби розвиваються добре. Але от морально.....

    Сусіди кажуть, що в дитбудинку дітям буде ще гірше. Але можливо біля інших батьків ці діти взагалі б розвивалися нормально?
     
  2. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Діти-мауглі

    Це наперно потрібно повідоми соціальний захист. І участковий лікар мав би знати цю ситуацію
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2013
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Діти-мауглі

    Мало того ще би й мав повідомити теж. Лікарі повинні за тим теж пильнувати. От недавно по новинах показували (напевне багато бачили, шкода не запам"ятала, де саме їх знайшли - область), двійко дітей та вже такі величенькі, одне ніби 9- 10 р., а друге не набагато менше. Взагалі якісь відлюдкуваті не говорять. Дійсно як пещерні люди. Мати - алкоголічка, тільки то, що вродила, батько невідомо хто і чи один і той ж. І не є якесь дрімучий хутір, а село з мешканцями. У лікарні вони на обліку стоять те, що 2 таких дітей є там знали. І ніби приходили відвідати та от побачили, що там все гут. Мама "твереза", діти "нагодовані і чисті" і пішли обратно. То коментували у новинах, що вони (діти) навіть на ліжку спати не вміють, пару днів сиділи під-ліжко ночами.
    Тут, то хоч бабця є.
    А так нікому немає діла - правова держава.

    А ще мої батьки живуть у центрі у будинку типу колодязь. Всі все бачать. Над нами є сусіди з багаторічним стажем здеградованих алкоголіків. Ясна річ, що і діти там на п"яну голову народжувались. От одна співмешканка вродила двійню (то ж треба таке), ясно на дітей гроші дадуть буде за, що пиячити. ЇЇ батьки нормальні люди, а вона гонча. Привезли тих діток, то ж дітки, їм треба догляд, памперси, їжу і головне МАМУ. Вона і татусь нічого з того не могли дати, але бабусі теж чомусь не давали. Я тепер думаю, що певно з них ще якісь за те гроші хотіли. Коротше ті діти ревіли безконечно. Мій батько, людина різка. Як увірвався туди, як зробив там розборки ще сусіди приєднались. Сказали їм, якщо бабуся їх за 2 години не забере, то йдуть по дільничого і решта. За годину приїхали за тими дітьми і забрали. Що там вони вирішували і як ..., але діти і досі з бабусею і дідусем.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2013
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти-мауглі

    так їм буде гірше. Я навіть слів не підберу НАСКІЛЬКИ ГІРШЕ.

    Тому всім бажаючим повідомити
    пропоную перше з"їздити в дитбудинок, не один раз, ну і так попитати скільки абортів роблять вихованкам і всяке таке про сексуальну експлуатацію дітьми одними других...

    а і в дитбудинку ніхто їх тримати не буде, таких "несоціалізованих", віддадуть їх (як і тих хлопчиків з новин), в "спеціалізований" заклад. Читайте в дурку для дітей, де діти не те що "купи піску" не будуть бачити, а і в вікно не кожен день дивитися. Ніхто їх розвитком займатися не буде.

    Тут хіба усиновляти зразу, але це теж в нашій країні не так просто.
     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Діти-мауглі

    Знаєте я з вами згідна, що ДБ далекий від того, який має бути. Але є багато достойних вихованців. Я була в ДБ, завозила туди іграшки і деякі солодощі для дітей. Не знаю, але атмосфера не була така вже тюремна. Я не відчула того. Може награно та персонал теж віднісся привітно. Тим першим, що мають бабцю, то певне дійсно краще так як є. А от тим з ТБ (хлопчиськам) не впевнена. То просто жах. Діти у такому стані, там лиця були затоновані, але показували задом і одяг, і у мови проживання, не розмовляють, голодні, людей бояться, на вулиці не знають як то. Думаю у їхньому випадку у ДБ буде краще, вони хоч би чогось з"їли. Оо як би відразу реагували відповідні служби, то не був би упущений дорогоцінний час і багато чого можна б було уникнути. Звичайно то випадок із "вон виходящего". Ну з цією "мамою" їм дійсно не краще.
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Діти-мауглі

    Я теж схиляюся до думки що з батьками, навіть такими, краще, аніж в дитбудинку. А ще якби то було місто, або велике село - віддати дітей в дитсадок і потрошку вони б соціалізувалися..
    Але в мене таке враження, що бабуся просто чекає поки дитині буде 6 рочків і віддасть її в школу Але за 2 роки ця симпатична дівчинка взагалі забуде будьяке слово.
    Бачила передачу про відкрите всиновлення в США. Для цих дітей я думаю це був би найкращий вихід щоб прийомні батьки потроху приїжджали, звикали до дітей і згодом забрали. А рідні батьки б провідували їх... Але українські реалії інші. І в мене вже довший час є думка, що тим дітям треба якось помогти, але не знаю як.
    Бабуся хвора, через 1-2 роки діти залишаться з неадекватною мамою і татом, тоді їх точно соцзахист забере в дитбудинок. Але за 2+ роки діти вже будуть старші і їм буде дуже важко знайти прийомну сімю
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти-мауглі

    я певний час дуже "плотно" була пов"язана з цим. При коротких поїздках того всього не видно.
    їх не віддали в ДБ, а в "спеціалізований заклад". Не реабілітаційний.

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    це не від віку залежить. Ну не настільки. Дітей з ДБ і так дуже тяжко до життя повертати, а хворих, чи з особливостями - це титанічна праця. Не всі своїх дітей витягують.
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Діти-мауглі