Діти і лахи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Маруся-мама, 2 Грудень 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Може воно і не сюди а в Діти-Квіти...

    Таке он питання, що ви робите з дитячим одягом коли з нього дітки наші повиростали? В мене он другий тиждень стоїть два мішки одягу з мого малого а викинути шкода.

    Мо його в червоний хрест занести?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    ТАК
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти і лахи

    Salvation Army у вас є? Я туди відвожу. А ще маю знайомих з меншими за мого малого дітками. То віддаю їм. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Salvation Army , Red Cross , різні Церкви, суспільні служби, дуже часто пожежники проводять Kids Clothing Drive , особливо зараз перед Різдвом.
    Тут в Едмонтоні на деяких паркінґах продуктових магазинів стоять залізні будки червоного кольору , де можна положити одяг.

    P.S.Доречі. В магазинах Gap i Sears (може і в інших), якщо Ви придбали дитячий одяг до року часу , маєте "ресіт ",а одяг порвався.Його можна поміняти на такий самий,або подібний , але того самого розміру - безплатно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Дякую.
    Я переважно відсилаю в Україну знайомим але так склалось що останньо не знаю нікого в кого є хлопчики молодші від 7 років. Думала може віддати в добрі руки? Я напевне відправлю через червоний хрест в Україну. Всетаки там є дитячі будинки яким це потрібно.
    А я в Sears не купую речі, в основному в Macy's.

    Доречі, ви з Едмонтону? Ми там були з чоловіком бо там його стрийна живе, стрийко вже помер. Ми були в нього на похоронах 4 роки тому. Дуже мені сподобався священник ваш з Св. Михайла (здається?)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи



    Це буде саме краще .Там їм більше потрібно , ніж тут.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти і лахи

    До речі, у Львові є Фонд Св. Володимира, який допомагає багатодітним сім'ям. Правда, не знаю, як то працює, аби туди переслати чи передати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Моя сестра все запакувала і відвезла в дитячий будинок на Антоновича. А я поки що ховаю на "наступного.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти і лахи

    Я теж ховала. А кілька тижнів тому взяла і все відвезла в Salvation Army.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Лілю, дуже дякую. Я колись блукала інтернетом і здається на них натрапила. Мені здається що мій колєга у Львові їм завжди допомагає на Миколая. Запитаюсь.
    Просто я пам*ятаю як люди тішились коли я зі своїх старших дівчаток в село конкретній сім*ї відіслала лахи в Україну. Бо воно ж дитина, дуже тай не виходить. Раз вбереться і вже замале.:p
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Марусю, можу подзвонити до тих багатодітних мам, які працюють при Фонді Володимира.

    А також маю знайомого хлопчика 4 рочки, який потребує одягу :sad:

    Вчора спакували всі речі дитячі на дах, як народять мої знайомі у яких фінансові труднощі, тоді їм все віддам... Я би там не було при доході 1000 грн на всю сімю, повзунки за 40 грн це розкіш...
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Чудно! Я б назбирала великий пакунок і вам вислала, а ви собі там між собою вирішуйте кому що віддати :agree:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    ок!
    є ще склад гуманітарки при ц Володимира та Ольги, хто хоче - може туди відносити і свої і дитячі речі... парафіяни і будь-хто може приходити і вибирати для себе одяг
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Давайте адресу на ПП
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Я чула про якийсь сиротинець у Львовi на Левандiвцi, нашi сусiди займаються збиранням коштiв i допомоги туди. Чи хтось знає про такий сиротинець? Надiюсь сусiди не прикарманили нашi грошi. Але, менше з тим, я збираю нашi речi вiддати туди. Повзунки, колготки, iтд... Якiсь платтячка та щось таке особливе що бабусi дарували, то я ще потримаю, може ще одна принцесса буде. А як нi то i те вiддам. У мене теж вже великий мiшок назбирався.
    В Salvation Army я вiддаю свiй одяг та чоловiковий.

    Додано через 3 хвилини
    Ще хочу сказати що менi дуже подобаються українськi дитячi колготки! Вони хоч i линяють, i наш добрий тато поправ рожевi колготки i тепер пiв наших повзункiв з рожевими плямами, але то нiчо :)
    Їх так добре дома носити, чи пiд штани одягати. Тут таких колготок немає. Є, але "параднi" з рюшками на дупi :) Або якiсь дурнуватi з тугою резинкою. Або взагалi штани без шкарпеточок продаються. А мала так нiжками дрiботить завжди що шкарпеточки постiйно злiтають. Менi мама накупила як була в Українi, рiзних розмiрiв. От ми зараз i носимо :)
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    є :)
    тільки не знаю з якого віку діти

    Додано через 3 хвилини
    можливо пригодиться довідник мирянських організацій вказані організації, що працюють з сиротинцями
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Це ми дістаємо в посилках з України, правда ми не Українські просимо а польські аби гарно одягнути під спідничку.
    Доречі в Америці також є колготки для дітей в Gymboree i H&M. Правда дуже дорогі.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Я Катi купила в Gap малесенькi бiленькi з рюшками на дупi :D пiд платтячко
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти і лахи

    Он я якраз прийшла з H&M а там було здешевлення купуєш дві пари звичайних колготочків $7.90 (без малюнка, без нічого) треті в подарунок. Купила, а що робити. Холод на дворі.
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти і лахи

    Марусю, то ми Вам пришлемо :) до кольору до вибору ;)!
     
    • Подобається Подобається x 1