Дисконтні картки. Поділимось?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ума, 7 Липень 2009.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, в Адідас, який % по-дисконтних картках?
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Хто може поділитися дисконтною карточкою Тур. агенції "Поїхали з нами"?
     
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Дівчатка, дуже потрібна знижка у Оптікленд (Opticland), що на Сихові. Кажуть, що для знижки достатньо номеру дисконтної картки або прізвище І.П. власника картки. Буду вдячна за таку інфу у ПП.
     
  4. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Маю карту в магазин FеmeStage, що в Форумі. 30 % на все до кінця літа. Можу віддати.
     
  5. Soleil

    Soleil New Member

    Хто може поділитися дисконтною карткою Віват Канцелярія 15%. Хочемо купити рюкзак до школи.
     
  6. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    дівчата, а Zara має дисконтні карточки зі знижкою? стільки всього мені там сподобалось, але кругленька сума виходить. якщо такі є то позииичте:blush:
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    я маю, правда яка там знижна не знаю. Можу поділитися
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Kalyx

    Kalyx Active Member

    І мені треба в Адамас. Якщо хтось має - позичте, віддячусь.
     
  9. zabawa

    zabawa Member

    Дівчата, може хтось має картку з мережі аптек "Знахар"?
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В них взагалі немає карток на знижки.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мають вони, на тижні бачила як дядько давав якусь картку на знижку коли купував інгалятор кишеньковий. Точно на знижку, але на картці про Знахар нічого не було вказано
     
  12. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
  13. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Дівчатка ,хто б міг поділитися максимальною карточкою знижкою в Антошці? З мене шоколадка!
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчата, а чи можна тепер купувати у Метро без картки, типу щось на зразок одноразового пропуску? мені колись такий давали, а що зараз?
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Приходите і кажете, щоб дали вам денну картку. Можуть попросити паспорт, а можуть і так дати. Тільку на цю картку не можуть виписати гарантію на техніку.
     
  16. beautifully

    beautifully New Member

    В Inditex взагалі немає ніякої дисконтної програми тільки розпродаж два рази на рік. І періодична знижка на певні групи товару. На жаль...
     
  17. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Поділіться, будь ласка, карткою на знижку у "Володар часу", буду дуже вдячна:girl_crazy:
     
  18. macataka

    macataka New Member

    Усім привіт! Чи має хтось знижку в золотий вік 10 або 15% дууууже треба
    будь ласка, буду дуже вдячна!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. talatala

    talatala New Member

    Хто може позичити на день картку в Брокард,буду вдячна.
     
  20. Colomiat

    Colomiat New Member

    Привіт! хтось може допомогти з гуртівнею текстилю на Дж. Вашингтона (за магазином Десятка, праворуч). Можливо хтось має знайомих чи сам там зареєстрований як їх клієнт, буду дуже вдячна. Ну дуже вже відрізняється ціна гуртова і роздрібна!