Дієтолог у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 23 Квітень 2010.

  1. Catherine

    Catherine Загублений

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Привіт!
    раджу вам звернутись до Беляєва Констянтина Констянтиновича він прекрасний лікар..і він дуже багато знає про харчування.я вам це гарантую...знайома з ним особисто адже він тато мого колишнього однокласника..він допоміг мому знайомому скинути 15 кг.


    і ще одне...ви б не могли б порадити якогось хорошого дієтолога крім Беляєва...а то мені до нього трошки соромно йти.
     
  2. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Підкажіть таке питання,дієтолог займається проблемами обміну речовин,так? Мене цікать така проблема,як солі в нирках,які постійно є і дуже помало виходять,це свого роду ж порушення обміну речовин.Дієтологи таким займаються чи ні?
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    вірніше, мабуть,пісок.
     
  4. Zolota trojanda

    Zolota trojanda New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Дуже цікаво про цього Біля\ва...хто має контакти прошу будь ласочка скиньте і мені!Конче потрібно запхати до нього свого мужа))
     
  5. martadella

    martadella New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Дівчатка, скиньте в приват номер Біляєва будь ласка
     
  6. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    І мені будь ласка:girl_claping:
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Підкажіть, якщо потрібно набрати вагу (10-15 кг), то теж потрібно звертатись до дієтолога, чи до якогось іншого лікаря?
     
  8. anetochka

    anetochka New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Підкажіть будь ласка середні ціни дієтологів:girl_sad:

    ---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:27 ----------

    І хто може скиньте будь ласка номер лікаря Бєляєва,ато багато за нього тут пишуть,може допоможе
     
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    і мені також, пліз:girl_tender:
     
  10. Komashka

    Komashka Active Member

    Порадьте лiкаря-дiєтолога

    Людоньки, шукаю дiєтолога, який приймає у нашому славному мiстi. Дякую!
     
  11. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    i менi, плiз, дайте телефон Бєляєва i iнших лiкарiв, до яких варто звертатись! дякую!
     
  12. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    дуже-дуже треба телефон Беляэва, хто має? дякую!
     
  13. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Чула, що дiєтолог є в медiнститутi, але нiчого конкретного не знаю. Хто може був?
     
  14. katysik

    katysik Well-Known Member

    Не впевнена чи в правильну темку пишу, якщо не сюди, то прохання модераторам перенести. Дівчата, порадьте будь-ласка хорошого дитячого дієтолога :girl_flag_of_truce:Племінниці 5,5 років, має значну зайву вагу як на свій зріст і вік (122 см і 30 кг), пробували самостійно коригувати харчування, режим і все таке, але дитина далі дуже набирає. Хочемо показати фахівцю
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Потрібен дієтолог для одного знайомого. Хоче схуднути, але самостійно навряд чи зможе. Готовий платити послуги дієтолога, приготування та доставку необхідної їжі. Тобто хоче весь комплекс послуг))). Порадьте, будь-ласка, когось дієвого!!!
     
  16. Miley

    Miley New Member

    Доброго дня! Мене звати Таня , і мені 14 років , я важу 60 кг . Мені не подобається моє тіло , я вже пробувала сидіти на гречаній дієті( увесь тиждень їсти саму гречку) і за 2 дні я скинула 2 кг , але це дієта не для мене ( дуже строга) . Я довго шукала в інтернеті підходящі дієти для мене і найшла огіркову дієту , суть якої полягає у тому щоб їсти увест тиждень одні огірки ( в день до 2 кг огірків) , що ви мені порадите , чи варто пробувати цю дієту. Мені треба скинути до 10 кг до 1 Вересня! . Напишіть будь ласка скільки я повинна важити на свій вік. Дякую)
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2015 ---
    В мене проблема , моя мама маж 32 роки і важе 75 кг , про тому вона 8 місяців тому народила дитину , і зараз дуже хоче скинути вагу , порадьте щось ефективне , буду вдячна)))
     
  17. 53-58 кг, але то норми середньостатистичні, все залежить від того, який зріст і т.д. Не потрібно сидіти на монодієті (вона абсолютно не корисна з точки зору дієтології). Ви можете захворіти... Зверніться до дієтолога. Не треба займатися самолікуванням.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2015
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  18. Yurray

    Yurray New Member

    Дівчата доброго дня!Вибачте,що піднімаю стару тему,та якщо хтось може поділитися контактами Зоряни Завади буду вдячний.Хочу відвезти на огляд донечку,в Охматдит дзвонив,номеру дати не хочуть,а сама пані Зоряна на даний момент на лікарняному.Цікавить все,адреса,явки,паролі ))))Я з області,тому буду вдячний за детальну інформацію.З повагою Юрій
     
  19. Yuliannohka

    Yuliannohka New Member

    Найкращим дієтологом у Львові є Володимир Распертов. Лікує за унікальною методикою. Його пацієнти по 20 кг скидають. Знаю з власного досвіду. Його номер - 097 24 99 234.
     
  20. Smorodynka

    Smorodynka Member

    порадьте хорошого дієтолога, від прийому ліків дуже сильно поправляюся, бажано щоб дієтолог приймав у приватній клініці, але і з державноі може бути. Потрібен дієтолог який не лише по дієтах знається, але й порекомендує що робити при збоі гормональному і обміні речовин. Буду рада чути ваш досвід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1