Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. nionella

    nionella миється в бані

    Я пробовала, но на 3 день желудок взбунтовался(
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    :girl_crazy: А в мене до кінця 3-го дня була страшна "ломка" і боліла голова...
    То я лишилась того ровера. Зате який смачний був той перший шматочок звичайного сірого хліба, а як пахнув! Все ж вуглеводи організму потрібні...
    Більше ніяких жорстких експериментів. А от "мінус 60" мені підійшла, але це вже інша історія...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. sweetlola

    sweetlola New Member

    Я теж сиділа на цій дієті, дошла до самого кінця, всі кг закріпила. Читала книжку по етапах. Коли дійшла до кінця і поняла що потрібно все життя так харчуватися плюнула. Хоча дієта дієва. Правда спірна, друг тренер і каже що жінкам не можна сидіти на безжировій дієті, бо можуть бути проблеми. А що за - 60? Хоча взагалі головне правильне харчування. Білки, жири, вуглеводи. Все в правильній кількості і ніяких транс жирів (тортики, бургери, піци). Але як без кусочка тортика в період ПМС, я особисто просто не можу без цукерочки чи батончика натс в той період. Так не їм, навіть чай п'ю без цукру.