дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем natorella, 8 Лютий 2009.

  1. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    приєднуюсь до тих, кому камінчик кристал не підійшов, ефекту 0. В мене взагалі підвищена пітливість, але інші хоч запах маскують, а тут....Хоча, я така, що запаху поту ніколи не допускаю, не дай Боже таке, але от ефект мокрої плями маю навіть тоді, коли мені холодно, видно це щось гормональне.....((( незважаючи ні на що далі в пошуку свого дезика))) А драй-драй теж вирішила не купувати, після відгуків в неті вирішила, що здоровя важливіше!
     
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Сестра собі придбала, то користується 2 міс, дуже ним задоволена, вже всі вуха мені "прожужала", щоб я теж купила, ну я раз для проби намастила собі, як в інструкції пише, на ніч, (в той день під пахвами не можна голити), пекло якось неприємно, а вночі так почало пекти, що я аж злякалась трохи, але на ранок пройшло, ще тижня не пройшло, як я мастила, але є трохи свербіж від нього, зате свою задачу він виконує суперово, я тим здивована, бо до цього мені нічого не помагало. А на рахунок тих неприємних відчуттів, то сестра каже що так тільки перші рази, потім не пече.

    Але зважаючи ту кількість алюмінію, яка в ньому є, понад 30%, то я продовжу пошук чогось іншого.
     
  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    я вже місяць користуюсь Кристалом (твердим). подобається. при температурі до 20 градусів дезік тримає цілий день без запаху і поту.
    ну, а коли парко, то ніц не допомагає( агресивних драй-драй і т.п, шо блокують потові залози, використовувати не хочу. не знати ЯК воно потім "аукнеться"
     
  4. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Я вже перепробувала купу-купезну і промислових алюмінієвих і безпечних натуральних дезодорантів. У мене досить сильне потовиділення і запах теж, такі штуки як кристал, розчини ефірок і ще було 4 різних з айхербу для мене геть ненадійні, хіба на годину-дві максимум і то ще дивлячись, яка температура навколишнього середовища. До вагітності півроку (теплий період) користувалась драй-драєм і була задоволена, працював супер ідеально, ні вологи ні запаху від 3 до 6 днів. В інші півроку користувалась ьакими як дав, леді спідстік, рексона(єдине, завжди вибирала, щоб без запаху, або з мінімумом) Так от, для мене вони всі однакові, тобто працюють теж непогано в холодну пору року, коли не сильео потієш, ну і склад їх теж бажає кращого, той самий алюміній, тільки в меншій дозі, ніж драй-драй. Я зрештою не так сильно заморочуюсь на рахунок алюмінію, бо його ми багато ітак споживаєм з водою, овочами, фруктами. Але вагітність заставила мене таки переглянути свій догляд, бо ладно мені, але теоретична ймовірність шкоди ще ненародженній дитині таки лякала. Тому полізла на айхерб і стала один за одним пробувати різні дезодоранти, вологу прибрати навіть не намагалась, головним завданням було приюрати запах хоча б на 12 годин. Було, чесно кажучи, суцільне розчарування, одне за одним, всі вони, звичайно безпечні, але ну зовсім ненадійні. Зрештою таки знайшла більш менш придатний для мене і досі ним користуюсь. Тут уже писали дівчата за нього Real Purity Deodorant. Мабуть з безпечних він таки кращий щодо захисту від запаху. Але після завершення годування планую знов перейти на драй-драй, хоч час від часу, коли варто почуватися ідеально.
     
  5. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    дівчата вичитала що класний антиперспірант етіаксил,може хтось пробував??????????7
     
  6. Baffy

    Baffy Active Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Формідрон містить канцерогенний формалін, а паста Теймурова - сіль свинцю ((

    Користуюся Lady Speed Stick, але, виявляється, містить сіль алюмінію (( Буду пробувати, як тут вже писали, вода+спирт+ефірну олію.. Питання, чи кожну олійку можна використовувати. Попри натуральність) вони теж мають специфічний вплив на організм?
     
  7. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    цікавлять антиперспіранти для дітей-підлітків (від 10 років) -
    які купуєте для своїх дітей?
    щоб були і дієвими, і нешкідливими?
     
  8. shemely

    shemely Member

    Користуюсь Корбактолом, не 100% задоволена, але в принципі працює( після душу на сушу шкіру, добу тримає)Подразнень ніяких
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Для свого (13 р.) брала в Сологалки тут на форумі антиперспірант Еколюкс. Протягом прогулянок чи катань на велосипеді тримає, це десь орієнтовно 5-6 год
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    real purity з iherb - єдине з натурального, що для мене дійсно було дієвим. Real Purity, Roll-On Deodorant, 3 fl oz (89 ml), шкода, що він при своїй вартості ще й швидко розходиться, це його найбільший недолік(
    А ще пробували такий Herban Cowboy, Forest, Maximum Protection Deodorant, 2.8 oz (80 g) - в принципі, теж працює (не цілодобово, звичайно), але краще, ніж кристали, розхід +/- як у звичайного твердого дезодоранту, тому, порівняно з першим такий варіант значно економічніший, але запах, як на мене, нав'язливий, такий, як у дезиків з масмаркету, в кінці дня мене таке дуже дратує, але то індивідуально...глянула, є в того виробника і без запаху, може й сама спробую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1