дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем natorella, 8 Лютий 2009.

  1. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Що сода зменшує запах, можна пояснити так:
    - по-перше, вбиває грибки: наприклад candida albicans
    - по-друге: має pH біля 10, а при потовиділенні бактерії розкладають піт, утворюються кислоти, які негарно пахнуть, а сода збільшує pH показник.
    Але шкіра має кислотність 5,5, і якщо її постійно підвищувати, виникає ризик шкірних хворіб і висушування шкіри.
    Перекись водню також використовують для дезінфекції, вбиваються грибки і бактерії, які потім той піт розклали б. При багаторазовому використанні також висушує шкіру.

    За Веледу: використовую, люблю той лимонний запах, хоч він і справді дуже інтенсивний.Але, якщо чесно, то грошей тих він не вартує.
    Бо там в принципі тільки алкоголь, вода і ефірні олійки( пишуть, що натуральні). Тобто, в принципі, можна зробити легко щось подібне і самому.

    Якщо не подобається лимонний дезодорант, можна придбати з троянди чи з шалфею. Троянда мені нормально пахне, хоч надаю перевагу лимону- мене освіжає.
    Шалфей, як на мене, більш чоловічий.
    Між іншим, щоб зменшити потовиділення, добре пити чай з шалфею.
    Кора дуба запарена також звужує потові залози.

    Так що зараз на кожен день Веледа, а якщо дуже тепло і треба не думати, є в мене мокрі плями на одязі чи немає, то Yerka.

    http://www.apodiscounter.de/yerka-deodorant-antitranspirant-p-4732.html

    Потовиділення знилає на 7-10 днів. Але я маю підозру, що там концентрація алюмінію гідроксіхлориду 20 %.
     
  2. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    хочу спробувати Кристал, він є не тільки у камінчику, бачу є ролик і спрей, що краще? чи суттєвої різниці нема. маю проблему підвищеного потовиділення, відповідно вологі плями на одязі, комусь він допоміг зменшити вологість чи ні? Маю Дріклор з алюмінієм, але від нього страшний зуд в мене, відповідно він мені не підходить
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    багатьом тут на форумі допоміг, мені особисто - ні, що мастила, що радіо слухала. Стоїть без діла. Може яказ ті в спреях чи роликах кращі, бо мені якраз те мочіння в воді соляного кристалу не сподобалося в користуванні.
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    В мене спрей...
    Аналогічно.

    Чесно кажучи, так надоїла вже та проблема (((
    Піти ботокс вколоти чи що..? Причому ніколи в житті з тим не мала проблем, а тут вже більше року "парюсь". (((((
     
  5. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Як я вас розумію....
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    дівчата а вам шашечки чи їхати?
    важливо здоров*я чи шоб було сухо?
     
  7. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Шашечки??? ))) Це як?

    Ви знаєте, вибір направду дуже важкий, тому що доказів про 100% небезпечність ін’єкцій нема. А постійний дискомофорт і сором від мокрих плям і запаху (вже за 1 год після душу і інтенсивного використання дезодорантів) не дає нормально жити.
    Незнаю може це я така "мнительна", бо від оточуючих не чула ще критики, але... ще того не вистачало...
     
  8. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Я вже декілька років користуюсь "Кристал", такий добрячий шматок солі, який мені допомагає на 100%. Спочатку поставилася скептично і він не допомагав, але я до нього пристосувалася. Тобто, наношу одразу після душу, поки ще мокра. Пробувала на сухе тіло, просто змочивши дезодорант, не було ефекту. Не знаю чи комусь стане у пригоді, але я задоволена. Натуральний і без запаху!
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

     
  10. Furore

    Furore New Member

  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Дівчата а чи пробував хтось дезодорант кульковий від La Roсhe-Posay
    Пише виробник, що не містить спирту, парабенів і солей алюмінію. Діючі речовини Перліт і глюконат цинку. Цікавлять ваші враження - наскільки він ефективний і чи не залишає білих слідів.
     
  12. mumija

    mumija Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    у мене той кристал роликовий. що мастила, що радіо слухала((( запах ще гірший, від поту і одяг мокрий відразу :girl_cray: тож я повернулася до гарн*єр-ролика. мене він повністю влаштовує. не натуральний, але дієвий.
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    ех, нажаль через рік і кілька місяців користування кристалом в мене з'явилася алергія мабуть (почервоніння, висип, подразнення), то довелось повернутись до звичайного дезика:girl_sad:
     
  14. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Що я вже тільки не пробувала, останнім залишався драй-драй, але так і не наважилась, трохи мене насторожила деяка інфа про нього... потім спробувала емвейовський BODY SERIES™ Роликовий антиперспірант і дуже ним задоволена. пори не забиваються, ніякого запаху поту, а головне, принаймні для мене, після гоління ніякого почервоніння, печіння і іншого дискомфорту, навпаки дуже класно заспокоює шкіру)) та й економічний, мені його на місяців 7-8 вистарчає.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    підкажіть, де можна купити кристал? може бути і камінчик і кульковий. і в цінах приблизно зорієнтуйте.
     
  16. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    А можна детальніше? Теж хотіла його спробувати...


    Приєднаюся до тих, кого він розчарував - маю спрей, то до нічого, купила то щастя в Польщі в Россманні за 14 злотих. У Львові вони є в екомагазинах і камінчик коштує 45-60 грн.
     
  17. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Цілий рік користувалась камінчиком, то була задоволена, а тепер взяла на пробу шариковий - то щось він мені не дуже подобається.
     
  18. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Не можу знайти джерела, але тоді мене насторожили відгуки в першу чершу, так, є багато позитивних, але як начиталась про ті жахи, що може бути свербіж, почервоніння і навіть опіки... а знаючи свою надчутливу шкіру... та й наноситься він раз в тиждень, та термоядерність мене відлякала, вирішила не експерементувати! :)
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Якi е дезодоранти-спрei без запаху?
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Знаю , що Нівеа має без запаху спреї.