дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем natorella, 8 Лютий 2009.

  1. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    і я його зараз маю, нормальний мені, але потовиділення все ж таки видно на одязі((. А ще, я користувалась дезодорантом фірми Balea(німецький) також може бути.
     
  2. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    купляла вже кількох фірм органік, але вони мене не тримають, прийшлося повернутися до Віші!
     
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Ех, зле, що взагалі доводиться вдаватися до антиперспірантів, але якщо вдома - то дурниця - вода в крані все є :), але ж на роботі в стресових ситуаціях, з тими переїздами в задушивих маршрутках, без того засобу тяжко обійтися :sad:. Напевно, не тільки стосовно дезодорантів можна зробити один висновок - не всі натуральні компоненти корисні та нешкідливі, і алюміній в будь-якій формі є алюміній, і консерванти у всіх промислових засобах присутні (інакше як то добро не псується...) Мені знайома косметолог порекомендувала ось такий аерозольний дезодорант від SVR І містить він ту злощасну сполуку алюмінію...
    Хтось писав, що користується спреєм від Веледи - наскільки ефективний?
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    раджу натуральний дез Кристал з айгербу - він без алюмінію, парабенів, фарбників, хлоргідратів та ароматизаторів.

    на перший погляд - дивний соляний камінь, але чудово справляється - запаху немає взагалі, потовиділень суттєво менше, слідів на одязі жодного разу не помітила, споживається дуже економно, ціна смішна - я дуууже задоволена :girl_yes2:
    треба буде спробувати його ще у роликовій чи твердій формі.
     
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Так от перечитала всю темку - дівчата подавали лінки на коментарі хіміків, що ті кристали теж отримують в лабораторних умовах, і в якій сполуці не був би той алюміній, він є алюміній... щось таке...

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    Так от щодо дезодорантів Веледи - цікавить наскільки інтенсивний запах має (лимонний)?
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    не дуже компетентна, але на упаковці чітко пише, що продукт не містить алюмінію,
    дез сертифікований в багатьох країнах, а з їхнім законодавством дуже дорого коштує зазначати неправдиві факти, тому тій інформації я більше схильна вірити, ніж навпаки.

    в кармі просили лінк, в мене ось такий
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    А мені він взагалі не підійшов. Запах є. І він більш різкий, ніж без дезодоранту. Інтенсивність виділень не зменшується. А жаль. Мала на нього великі надії....

    ---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------

    В мене ось такий.
    [​IMG]
     
  8. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Ось тут про алюміній в Кристалі...

    ---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    там пише, що він не містить хлоргідрату алюмінію :)
     
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    І мені він не підійшов...на потовиділення взагалі ніяк не вплинув...ще й почалася висипка.
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    хм, і я Кристалом користуюсь, вже рік - гарно прибирає запах, мені подобається. тільки про алюміній ще піду почитаю, бо не бачила досі тої інформації
     
  11. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Погоджуюсь повністю, найкращий варіант на нашому ринку. А саме безпечне тоді , то тільки водою обмиватись )) і то під питанням її чистота.
     
  12. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Мабуть, найкраще для кожного те, що дієве :)
    Мене у Веледі трохи насторожує наявність Alcohol, переживаю, щоб не сушив шкіру.
    З того всього, що мала (перепробувала Рексону, Леді спід стік, Нівею, Адідас, Дав), то тільки Віші (для чутливої шкіри) і Гарньєр (з зеленою кришкою) не викликали зуду чи інших неприємних відчуттів, не залишали білих слідів... Віши більше сподобався тим, що без запаху, і дає кращий ефект щодо мокроти :) Тепер хотілося б спробувати щось "натуральніше" :)
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    а він і не повинен! Це дезодорант, тобто бореться з запахом. А із потовиділенням бореться антиперспірант. Різні функції у них.
    Я Кристалом користуюся мабуть роки 2. Звісно, при активних заняттях спортом від запаху не рятує, але душ наше все)))
    Після нього я не можу користуватися всякими іншими, постійно чую той хімічний запах.

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    все залежить від сполук. Хлорку ви малоймовірно будете пити, але той же ж хлор є в солі (натрій хлор)
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Теж маю той кристал, але роликовий. На літо він мені не підходить, користуюсь іншим звичайним, але от в інші пори року цілком ок. Погоджуюсь з Фіяною щодо відсутності плям на одязі.
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    як не дивно, мені і на заняття спортом теж підходить - потовиділення суттєво зменшилось з того часу, як я почала кристалом користуватись. зараз маю камінець, до того ще роликовий пробувала - обидва однаково добре мені підійшли
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    я випадково виявила природній засіб від потовиділення. правда, не знаю, як часто ним можна користуватися, бо в мене взагалі не було поту тоді.
    сталась алергія на нівеївський дезодорант, просто в один день раптово, жахливо чухалось і шкіра відпадала, нібм жахлива лупа. я собі сама подумала: лупа, значить грибок, а спробую я його содою замочити))) зробили сильний розчин (мабуть зо 2 столові ложки соди на 100 г води) і намастила ваткою. пекло спочатку кілька хвилин (бо ж шкіра була подразнена), але після однієї процедури я не пітніла 2 чи 3 дні, при цьому душ приймала.
    тому якщо має бути якась подія довга, де важливо не пітніти - можете спробувати.

    хто має Веледу, там сильний цитрусовий запах? бо я надала б перевагу відсутності будь-якого запаху.
     
  17. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Згодна з вами, але є різні думки щодо дії тих сполук алюмінію і в Кристалі. Насправді ж досі не доведено шкідливість хлоргідрату алюмінію, просто про це почали гучніше говорити, мабуть виробники косметики на основі інших компонентів теж постаралися. Та взагалі напевно зараз можна на кожному кроці знайти щось шкідливе або підозрюване в шкідливості, але ж ми далі користуємося усім набором побутової хімії :) Тому я не заперечую, що надумаюся скористатися й Кристалом :) Ціікаво було б спробувати і якісь засоби на основі рослин :)

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    Мені здається, що сода все-таки подразнює шкіру і висушує її...
    Мене теж то цікавить :)
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    людина мусить пітніти, хіба ні?
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    звичайно що мусить.
    просто такий спостерегла ефект і поділилась. яка дія соди - я не зрозуміла, чи вони потові протоки заблокувала, чи що.
    це гарний метод, якщо намічається якась важлива зустріч і велике хвилювання. бо тоді на мене ніякий антиперспірант не діє.
     
  20. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Соду пробувала, ще лимоном протирала (якщо ранок нема) і пересисом водню.
    До речі, коли треба підсилити надійність дезодоранту при важливих подіях, наприклад, протираю шкіру розчином перекису водню, даю повністю висохнути і наношу део. Результат в плані відсутності запаху надовго. А щодо вологості, то тут тільки ударні дози алюмінію, природні засоби з потовидіденням "щоб сухо" на мені не справляються