Депресія...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем algo, 2 Вересень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Мені щось зле!сердечко поболює і настрій плаксивий!
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну чого ти зранку і вже в плаксивий настрій????і сердечко в такої красуньки боліти не повинно!!!!
    Ану почитай Хіхоньки або Дитячи перлини і настрій вмить підніметься:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Оля, а ну хватить хворіти і плакати!!! :girl_devil::girl_devil::girl_devil:
    Бо, йолкі-палкі, я вже теж виревілася з самого ранку :girl_devil:, і не знати чого (і ще справа в боку від вчора болить, ледве до роботи долізла :girl_cray:)

    Мо то між нами якийсь зв"язок є? :girl_crazy:

    Зараз схопимо від Лілі, шо знову Жилетку закидали болячками :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та ні, то не болячка в мене, просто який стан поганий!!може то осінь дає про себе знати?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дівчата, потребую вашої підтримки... Чи то осінь на мене діє,чи насущні проблеми... але так, як сьогодні, вже давно не було погано...
    Скажіть мені, що все буде добре, що знайду віру в себе.. Що після ночі завжди наступає ранок.. І варто тільки добре придивитися - і знайду за що зачепитися, знайту ту віру, яку зараз не можу в собі відкопати.... Скажіть, будь ласка... мені це зараз дуже потрібно.......
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Льоночко, все так і буде!
    Ніч найтемніша завжди перед світанком, і як би там все не валилося, рано чи пізно все мине, і цей поганий день також...
    Це мабуть осіння депресія навалилась.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Шкода, що Ви так далеко, похандрили б десь разом!я думає не одна форумлянка ще б підтянулась!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Чого ви всі захандрили? Ану скоро смачний чай з чоколядкою попити! Сонечко на вулиці гарненьке так що це ще не осінь! І бабине літо ще буде. І взагалі осінь скоро пройде а там сніжок, задоволені дитячі личка на санчатах, ялинка, подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В Києві ххххххооолодно! І сіро!
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А як люди ходять одягнуті, бо в нас вже і не дуже тепло, але народ бретельок-босоніжок ще не спішить знімати. Чого питаю, бо збираюся до Києва, думаю що взяти, щоб не таскати мішок з собою.
    На мене така тоска напала, і певно паніка:girl_cray:, не знаю як взяти себе в руки. Екзамен маю здати в Києві, боюсь, ужас:girl_crazy:. Народжувати йшла, то реготала:girl_haha:, а тут.....
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я сьогодні одягнута у джинси, трикотакжну кофточку (досить теплу) і осінні туфлики (закриті) і мені холодно було. Треба було ще й курточку взяти. Вчора накрапав дощ. Сьогодні схоже теж буде :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І в мене осіння депресія наступає, нелюблю осінь, хоча всі найважливіші моменти мого життя трапилиь саме восени.
    Але тішу себе тим, що число на календарі не повинно впливати на настрій. Треба шукати сонечко всередині себе!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Бо в нас ще літо, я ще в босоніжках літніх, і в майці.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Це я вчора як чудо горохове ходила: на роботу виходжу по сьомій, дубак страненний, мушу щось тепліше взяти, а повертаюся - всі у брительках-босоніжках, а я як з півночі приїхала. :) Хоч чіпляй на себе табличку "я вийшла з хати дуже рано"!


    П.С. Льона, як настрій?
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  15. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    дякую, по-маленьку намагаюся брати себе в руки... Дякую за підтримку.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    а мені зараз поки на вулиці сонечко, тепло.... так добре, а як тільки згадаю що йде осінь... зима... і почнеться той холод, хвороби... то одразу стає сумно.... я хочу щоб завжди було літо.... а от кінець літа - початок осені... найсумніший час... я ж розумію наскільки далеко до довгих сонячних теплих літніх днів... і чому то літо так скоро минає????... але давайте насолоджуватися сонечком, поки воно є .... для мене кожен сонячний день осінню особливий...
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    А у мене все по іншому::girl_in_dreams:я люблю коли листя облітає і коли дощ осінній і той запах осені в повітрі...а тоді заходиш додому і так файно затишно ...я прям розквітаю тоді...ні хандри ні настрою поганого ні депресій:girl_bye2:...і початок зими так само -я просто супер позитивна тоді.:girl_in_love:А от з весною шото в мене не дружні стосунки...я вроді і весела але..на душі така кака:girl_cray:.І літо для мене це ну..просто літо ..просто сонце ..ніяких змін накраще в душі нема:girl_in_dreams:.А от коли восени сонечко визерне ооо ото відчувається свято тепла в душі!:girl_in_love:!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Осіння депресія...

    не розкисай!!! Сонечку не можна сумувати! А ти - таке файне яскраве сонечко!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    дівчата!!!!!!!!!ну шо за осіння депрессія????
    осінь-моя улюблена пора року...я її обожнюю(окрім мокрого і злючого листопада).не жарко уже,ввечері приємна прохолода...жовтіють дерева,цвітуть такі гарнющі осінні квіти,достигають овочі і фрукти!та ви шщо!нема місця для хандри...все стоп!
    поглянь-те тіко...ну яка ше депресія?
    КРАСОТА
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Гарно сказано..таке рідне ЗЛЮЧЕ...:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8