Деменція, Альцгеймер, Бісвангера, старечий маразм.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем iriwa, 31 Травень 2017.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, давайте поговоримо про такі хвороби. Хто з таким стикався? Як справляєтесь?
    Чи дійсно, правда те що компаньйона для жінки знайти простіше ніж для чоловіка?
    Хто мав досвід з хоспісами? Розкажіть де, що і як.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Деменція. Можна чікатутись, живу вже рік з такої бабою. Все частіше задумуюсь над тим щоб здати в підходяще місце((( Психіатр каже, що таких хіба на Кульпарківську, бо треба повну ізоляцію інакше тікатиме. Лікування нуль, таблетки пити відмовляється, хіба посипаю на канапку заспокійливе яке в реальності ніфіга не помагає((( журбинка ще та((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    І в нас така проблема...2 рази в лікарню клали-ліки,крапельниці,уколи...Толку нуль...Ходили в собез,хотіли за доглядальницю домовитись-кажуть, в них ту службу скоротили...Нема нікого...Не поїхати нікуди не можливо, навіть на добу...В оголошеннях дивилась-всі хочуть доглядати тільки за квартиру, а не за гроші...Правда, підказали, що можна звернутися в шпиталь Шептицьких (чи то хоспіс в них?) і за 200 грн за добу вони можуть взяти(ми цікавились не назавжди,а хоча б на період відпустки).
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2017
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    З хоспісу на Котляревського не так просто втекти, бо там на виході з території є охорона. Бачила там таких хворих, їх закривають в кімнаті на день, якщо дуже активні. Вихід з лікарні попри лікарський кабінет, в якому постійно відкриті двері, тобто завжди спостерігають за хворими, багато медперсоналу.
    Перебування хворих безкоштовне, правда попасти туди важко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    А скільки коштують послуги компаньйона, хтось знає?
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я б і за тисячу не погодилась би
    А ви впевнені що ваш хворий на то погодиться? Бо наша баба трохи буйна і кричить. що вона нормальна.
    Согодні спалила електричний чайник на газові((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Наш хворий ще плюс мінус самостійний, але коли прийде ота межа то хочу вже знати що до чого. У нас чуть інша специфіка. В нашого хвороба Бісвінгера, поступова втрата контролю над тілом + маразм. Ще зараз якось тако сяко, але то "все" може прийти в любий час.
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Зрозуміло, в нас тіло здорові і впорядку. а голова повністю відсутня, події плутаються і все таке+агресія
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Чиїсь родичі перебувають на Кульпарківській в першому відділені? Нам сьогодні психіатр дав скерування...
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нарід, якби хтось шукав роботу доглядальниці або господині то свисніть, буду вдячна.
     
  11. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    І мені теж, будь ласка. Вже 2 місяці шукаємо, і нікого...Вже ходили в Червоний хрест,Карітас, всіх знайомих опросили,в собез навідались...Глухо...
     
  12. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дуже не хочеться навіть думати про те, але треба.. Підозрюю деменцію у чоловікової мами. У неї діабет 2 типу, на інсуліні, 66 років. Характер дуже емоційний - все до серця завжди брала ближче, ніж треба (дочка закордоном і це сприймається як найбільша трагедія). Два останні роки було щось схоже на депресію, були в психотерапевта, лікували медикаментозно, не допомогло, лиш увесь час спала від тих ліків. Але зараз більше схиляюся до думки, що то симптом деменції. Зараз такого вираженого пригніченого стану нема, але є інше: байдужіть до гігієни, повна відсутність будь-якої діяльності по господарству, погіршення памяті, орієнтації в часі, перепитування про одне й те ж по кілька разів. Для себе робити нічого не хоче, дуже мало рухається. Найгірше те, що хвороба, здається, дуууже швидко прогресує.. До кого звернутися за діагнозом - психотерапевта? Хтось має досвід про покращення стану під дією ліків? Може хтось може порадити спеціаліста, буду вдячна...
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Мене навправили в психдиспансер, там до кожного району є свій психіатр. Можна закликати додому, там 5хв на встановлення діагнозу, просто декілька питань і все.
    Нашій бабі виписали пару пігулок, але сам лікар сказав, що ніразу за свою практику не бачив покращень((((