Деформація ніжок. Дисплазія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Natinka, 16 Березень 2010.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Скільки вашій мацьопі? Якщо до 3 місяців, то мабуть достатньо. Не знаю, вроді писала колись про нашу ситуацію. Огляд в місяць- все супер, огляд в три-чотири -ок. На УЗД ніхто не відправляв, та я і не йшла. Але, десь після пів року, я відчувала хрускіт в суглобі, звернулася до ортопеда, той зразу відправив на рентген. Вивих лівого кульшового суглоба. Звернулися до мануального терапевта/довга історія, безрезультатно, тільки втратили час. Тоді пішли до Ганкевич, сказала, тільки розводити дитині ніжки і мінімум на 8 міс., Гіпсувати. В мене був шок. Пішли ще до Щуровського, той був зайнятий і відправив до Івана Федоровича, прізвище забула. Той оглянув, сказав купити розвідну шину, вправив той вивих, вдягнув шину, сказав мінімум на три місяці. Потім огляд, рентген, ще залишили шину на два місяці. Через пів року зробили рентген, все вправилося. Почала ходити в 1,4. Така історія, в скороченій формі. Чим скоріше виявити проблему, тим легше її усунути. Не переживайте, все буде добре.))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    @Зорянівонька моя мала носила стремена з 1,5 до 6 місяців. Виявили при огляді на узд в місяць. Ох як вона брикалася і намагалася виправити ніжки. Мені її так шкода було. Але зараз все впорядку. Не забувайте чим швидше почати лікування тим краще, а також поки дитина маленька це легше, бо ж сидіти -бігати ще не може і не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    а був вивих, чи яка стадія дисплазії?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Зорянівонька
    наторелла консультує мам, дітки яких носять стремена - вони мотаються в шарф (єдина переноска, яка дозволяє це зробити) і тоді нема отого звести ніжки докупи, випрямити. також, не знаю, на скільки постійно вам казали носити, можливо, трохи поперемінно можна чергувати з слінгом, бо є дівчата які майже весь час носили в слінгу, бо щось там з стременами не виходило в дитини, але їх вчили консультанти, щоб кут був рівно 90г, якщо я не помилюся, але я розумію, що у вас складніший варіант. ну таке, інфа для роздумів
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Легка форма дисплазіі. І то ми носили прості стремена. Хоча коли ще ходили для контролю на узд, бачила дитину в котрої був вивих, то вона ходила в таких своєрідних «штанцях» (нажаль не знаю як називаються, вони з якогось цупкого матеріалу на зразок пластику) і вони розводили ніжки практично на шпагат. На той момент дитині було близько року, то мама бідкалася що малеча увесь час капризує і буквально з рук не злазить. Бо то ж хочеться їй всюди ганяти, світ вивчати, а не вдається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Продовжу. Отже, в нас таки був вивих, і добре що я з багатьма радилися, читала і таки лікувалася дитину. Майже 3 місяці ми носили стременці не знімаючи, навіть для купання мали окремі. За той час ситуація суттєво покращилась, повторне УЗД вивихів не показало, але Попик для фіксації ще сказав носити шину Фрейка півтора місяці. Ми трохи носили, трохи слінг, трохи нічого. Я старалася побільше тримати ніжки розведені, тої шини мала не любила. Вчора знову були на УЗД і огляді, вже все добре!!!
    Напишу свої думки. 1- обов'язково новонародженій дитині зробити комплексне УЗД. 2- якщо є підвивих чи вивих - лікувати обов'язково, малій дитині ті стремена не заважають, трохи важче одягати. Ще узд-стка сказала, що добре, що дитина не перегодована сумішами а на гв, так краще зростається. 3-легку форму дисплазії можна пробувати лікувати вправами, слінгом, широким пеленанням.
    Всім здоров'я!
    Ще додам, УЗД найкраще в Жельова, і Попик дуже сподобався. Щуровський теж. Яндьо Роман відправив на рентген і сказав нічого не лікувати.
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  8. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дівчата, добрий день. Нам майже 3 місяці, в полікліниці хірург сказала що погано розводить ноги та й складки різні. Раніше того не було, сказала 2 тижні широке пеленання та робити вправу. Я щось хвилююсь, де робити УЗД краще. Я тут бачила прізвище Жельов, де він приймає? І чі нікто не робив у когось в Ультрамеді? Бо я там робила по вагітносьі-все дуже подобалось.
     
  9. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    не думаю, що місце, де робитимуть УЗД вплине на результати. Головне до нормального ортопеда піти у випадку проблем з кутами. Чим раніше виявите, тим швидше пройде. В нас було в 1 міс, в 3 міс пройшло (були: курс масажу, слінг кожен день, часом наніч подушка Фрейко, вправи).
     
  10. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Дуже Вам дякую! Завтра запишусь на узд, сподіваюсь на краще.
    А ці стремена Вам не прописували? Чи у Вас все було не так погано? До якого ортопеда ви ходили?
     
    • Креативно Креативно x 1
  11. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Ми ходили до різних, найбільше сподобався Орач з Параскеви. Стремен не було, бо розбіжність в кутах по УЗД була маленька