Дефіле на пляжі

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем odree, 25 Червень 2009.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    хто що скаже про гачковані шляпки
    шляпка.jpg виглядає гарно, але як вони на практиці?
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Досить прикольно виглядає)Я колись дуже хотіла гачкований купальник білого кольору і плюс таку шапку,то я би була перша красуня на пляжі)
     
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    і мені подобається, але власне як вона в догляді, вона ж накрохмалена...десь трохи вода попаде і поля впадуть?
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ага точно)А може там нитки такі цупкіші йдуть,щоб трохи стояли ці поля,або дротик вставлений по колу.
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    то хіба у якісь моделі. Я бачила схожий капелюшок на пляжі, вигляд так собі...Пам'ятаєте колись були такі гачковані круглі салфетки? От покладіть її на голову і буде Вам вигляд такого капелюшка ;) Після контакту з водою чи тривалого використання воно ніякого вигляду немає.

    Якщо раз чи два пройтись містом - тоді все круто, я собі навіть не уявляю як його накрохмалити щоб воно отак стояло.

    Але скажу Вам інше, я бачила в магазині пластиковий такий капелюшок, форму тримає, води не боїться, виглядає достойно...Але я б пластик на голову не натягла б.
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та то мозги можуть сплавитись від такого капелюшка:girl_crazy:Особливо влітку на морі))
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    замовила собі такий
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Де замовляли?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    на нексті. Вже прийшов. Завтра буду вигулювати :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    :girl_dance:давайте нам фотозвіт))
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та я чисто як та модель, клянусь головою акули
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    давайте давайте,всім цікаво буде подивитись на ваш новий купальник в реальності,а не на відфотошопленій моделі:girl_wink:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    купальник точно такий самий. Оті зав'язки зверху вони еластичні, ззаду на спині теж зав'язки з основної тканини
     
  14. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Orman, дайте, будь ласка, посилання на Нексті.
    Скільки часу їхав до Вас?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Подобається Подобається x 1
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, де в магазинах великий вибір купальників і не по захмарних цінах. Потрібно офлайн, щоб поміряти
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дуже класні бачила в Etam, в Форумі. На ціни не дуже звернула увагу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    На всіх речових ринках є купальники, ціни і якість різняться. Завжди купувала на базарі, а колись вирішила піти в якийсь магазин в центрі - а там купа тих самих базарних варіантів :)
    Ну може хіба які конкретно брендові варті щоб їх купити в спец магазині і чим дорожче.
    А ще після першої дитини мені дуже підійшло купувати в Обнові - там було окремо низ і верх, досі певно так є. Бо груди якраз різко збільшилися, а плавки вистачало взяти такі як і колись , просто вибрала вже потрібний колір.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Мабуть, тут запитаюсь.
    Хоче мама плавати і не загаряти. Я згадала, що хвалили ці футболки з Нексту. На скільки сезонів вистачає? Дійсно хороша якість чи за такі гроші (конкретно ця 1400грн) пошукати ще. 332355s.jpg
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2019 ---
    Як правильно підібрати розмір? Футболки мама носить М, але по їхній розмірній сітці виходить взагалі 40 (90/76/98).
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2019 ---
    Пам'ятаю, що @flame Оля такі бери.
    Якщо не важко, напишіть враження і по розміру підкажіть:girl_flag_of_truce:
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    добре носяться. В мене вже третій сезон. А де там такі розміри є 40? це певно російська версія сайту. Я ношу верх М-L, то на Нексті беру 12(UK).
    Можете посилання кинути на купальник?
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2019 ---
    Я власне такий купальник брала в дитячій секції на 16 років. Прекрасно влізла.