Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Atra

    Atra Member

    крайне редко покупаю одежду в реальных магазинах. почти все заказываю через интернет, даже обувь
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Розшукую футболки: з вирізом-човником, шовк у складі вері велкамд. Може хтось десь бачив? В мене така проблема з тими футболками: все оте подовжене з круглими вирізами дуже не моє. І заодно легкі літні штани, може лляні. Найкраще будуть перевірені інтернет продавці.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ггггг, а мені всі ті подовжені до пупця хіба, про оверсайз я не говорю, не моє.
    Минулого літа купила дві ідеального розміру футболки, то так їх на зміну все літо проносила. @Orman, жаль, що ви свою лавочку прикрили, мені б ще маму в кубі)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніде нема таких футболок. Треба шити. Але як раптом знайдеш, то зголосись.

    Я нагло купила чотири футболки на літо з «правильним» вирізом. Круглим, але правильним. Але човник був би луччє.

    Здаю фокус - одягати футболки задом наперед. Робиться човник. Але не всі футболки надаються.
    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2019 ---
    5115F89E-41FE-4E38-8E7A-D2AB9AD48852.png Штани є в кольорах на нексті
    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2019 ---
    Артикул 916-124
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я пробувала носити задом наперед - не пішло. Таки рідний човник- то є рідний човник. А обертання ріже в шию. Я маю добру кравчиню, пошити не проблема. А яку то тканину брати? Склад? Бо я б теж через нет пошукала.
    За штани дякую. Як там з довжиною? На моделей 170+?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee ні, нормальна довжина. В мене 171 не пам‘ятаю якихось проблем з довжиною. Можуть великомірити в талії.

    Все про тканини, де брати і склад знає @HOPIC
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Помогти знайти можу.
    Наприклад , стрейчевий. Або з котоном. Або в красивій структурі. З принтами
    Зараз модні космічні кольори, ну але щоб поспокійніше - є таке. Ціна 700, шовк 97%, еластан 3%. Не сильний блиск. Магазин провірений, надсилає швидко.
    Screenshot_2019-06-04-10-59-47.png
    Ще пропоную шукати зелений, не куриликівський, а трошки темніше.

    Є така шовкова блузочка на нексті. Як тобі виріз @Haidee
    Screenshot_2019-06-04-11-11-37.png
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Haidee, хочу похвалити льон некстівський. Дуууже добротний, легкий. Єдине - практично всі речі мені від Некст великомірять. Я недавно взяла там сукню лляну, намірено обрала розмір менший, ніж по їх параметрах, і все одно довелося перешивати, великомірить :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Надю, дуже гарна тканина. Принти мені не йдуть. А виріз в тій блузці ок. Скинь мені посилання на той магазин, будь ласка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    @Haidee, великий асортимент одягу з натурального шовку є в магазині на самому початку Пекарської. І лляні штани там теж бувають. Ціни адекватні як на натуральні тканини, часто знижки. Купую там 1-2 речі майже кожного літа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ви замовляєте безпосередньо чи через українських посередників?
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Раніше замовляла через родичів в США, тобто на їхню адресу. Зараз частіше напряму.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я пропустила твоє питання. І щось не пам'ятаю розлітайку:sad:
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    0F45C941-CF21-4F93-8400-26B9DA5F608E.jpeg Я про цю
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я її перешила в класичний олівець і ношу. Ще шукаю до неї якусь коротку куртку, до ре. Поради і явки-паролі приймаються. Спідниця тепла, то верх теж має бути теплий.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наскільки коротка? Шкіряна піде?
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    Авіаторські?
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
    П.с. Птічку жалко. Дуже оригінальна спідниця була. Я пам‘ятаю, що тобі незручно ходити було. А все ж...
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну певно щось типу шкіряної.

    Та чого жалко. Не мій фасон. Але ж ти можеш собі таку пошити при бажанні.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наша Галя така лінива шити.

    Щось типу шкіряної є у Вайкікі. Одна косуха, друга пряма - дуже файні. Кажуть люде, що такого типу куртки є в кожному молодіжному магазині. Ціна від 800 грн.

    Десь навіть пробігала кольорова літньо-рожева. Но я не літо і тому не зафіксувала.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Пробігала на манго весняний варіант - запилюжена троянда:) я бачила. Мені теплішу тре. Може зроблять.