Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Здається, там була 6 - xs, я брала 10-m, але якась малувата. Мабуть, маломірять.
    Дівчина-продавець є Львові, можна подивитись "наживо"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дякую за інформацію. Буду розбиратись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дайте, будь ласка, посилання в пп, де саме купували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Підкажіть де купити такі спіднички. Пишні, бажанно в складки,за коліно. Дужжже хочу
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купила таку на південному :) в тц європа
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Отут $ - Новинки від Жасмін-збір. Жіноча білизна Донела, Alles,Клео,Кеy та ін.
    Маю і аллес і жасмін, вони просто вічні, правда у мене чорні, білі, напевно, сіріють з часом.
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Вже отримали? Що можете сказати?
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Треба мені чоботи зимові, теплі-теплі, для довгих прогулянок, можуть бути і спортивного стилю. Основна вимога, щоб теплі були, витримували "и мороз и слякоть". Ну і не за всі гроші хотілося б.
    А, ще щоб підошва не слизька, бо я майстер падінь на асфальт взимку :)
    Де такі шукати?)
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В Обнові? В них по понеділках і п'ятницях завіз нового товару. І ціни від і до. Завжди можна щось знайти для себе. І вибір величезний, особливо на Науковій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    В олексі хороше взуття, там і стокові мембранні черевики трапляються, троха дешевші ціни в магазині на території керамічного заводу, вони самі те взуття шиють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ngel

    Ngel Member

    Не знаю, як там з розмірами, але ціна-якість непогана в української "Афіни". Буденних там мало моделей, але носяться добре. Брала на виставці на Мельника. Є ще Інтернет-магазин, там суттєво дешевше, але ніби тільки гурт.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    В "Обнові" скільки дивилась взуття не на зиму, без цегейки, якесь більше демісезонне. Чи там бувають і теплі моделі (я була в Обнові біля Рошену і Єврошопі на Краківському, то та сама мережа тільки набагато все дешевше, і карточки на знижку там ті самі в них діють, якщо хтось не знав).
     
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я теж шукала по таких параметрах (у нас же діти одного віку,от і "запити" однакові:)) . купила собі взуття на спортдіректі по знижках, разом з пересилкою і вагою обійшлись в 510 грн. На рахунок слизкості ще не знаю, але думаю, що тепло триматимуть відмінно.[​IMG]

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Колись в інтернет магазині Інтертоп була функція подивитися в якому магазині є розмір а тепер я її не можу знайти. Може хтось знає чи вона ще є і де саме?
     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    • Подобається Подобається x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Минулого року я купила чоботи якраз на цегейці, по всій довжині халяви. Тому точно бувають)
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    от мені якраз на екко малій треба подивитися
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    дзвонила в інтертоп, тепер якщо вибране місто Львів, і цікавить певна модель і розмір, і вона є у Львові, то буде кнопочка наявність в магазинах,
    а якщо її нема, то значить, що розмір і модель відсутні у місті
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тицьніть мене будь-ласка пальчиком де можна оффлайн чи онлайн купити боді-майку чорну?:girl_flag_of_truce:
    [​IMG]
    Просту-просту бавовняну на тонких бретелях без ніяких кружавчиків. Дуже бажано так щоб не за всі гроші (+- 250 грн), але і щоб не розтягнулася після першого прання :)