Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, хочу коротеньку шкірянку купити, куди піти?:girl_flag_of_truce:
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякую, треба буде якось зайти глянути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Akina
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хтось бачив, можливо, пальто класичного крою, на поясок, кашемірове і :) зимове :) вже скільки шукаю і все не те. Треба таке щоб з капелюха ми гарно дивилося
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Akina якщо немаєте психологічних упереджень, то може спробуйте пошукати джинси на секондах, але не тих, що на вагу, а там де поштучно речі продають. От в будівлі, там де готель "Львів", є дуже симпатичний мені магазин. Там дуже чисто, все на вішачках, акуратне, і чесно кажучи речі там мені здаються новими. Принаймні я ще ніколи не бачила там якихось ознак ношення. Джинсів бачила багато, цікаві моделі, ціна - прибл.200грн. Там ще поруч теж є секонд в підвалі, на вагу, то не переплутайте, якщо щось. Той магазин назовні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    я чоловікові вже дві замовила їх куртки, через сп, тут хтось з форумлянок колись мав, задоволена ними дуже, гарно носяться, перуться в пралці, замовляла би ще однозначно!
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2017 ---
    в Колінзі купила такі на знижках в кінці зими
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    на Маяку дивилися? (фабрика на Промисловій)
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Таке може бути на "Весні" і на Хуторівці, там є швейний цех, але то краще подзвонити власниці і спитати, напишу у відгуках тел. Не люблю писати пп, пардон :)
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    А то ви мені скинули номер до власниці швейного цеху? А що то за цех :)
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Фірми львівської, яка шиє жіночий одяг, там є ж їх магазин
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про спортивні бюстгалтери. То всі вони розтягуються після першого прання? Маю кілька штук різних виробників і куплених в різний час, то ідеального ще не підібрала, якось важко вгадати з розміром. Останній після першого ж прання став менш щільним. Питання щільності/міцності принципове, бо розмір великий. Чи то кинутися того і займатися в залі в звичайному бюстгалтері.
     
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купувала в спортмастері (той, що в ВАМі біля південного на другому поверсі) їхнього бренду demix. Він як майка. Прала купу купезну разів і нічого йому не сталось. І дуже зручний. І дешевий :)
    Бо маю ще один гарний дорогий з oysho, то мені в ньому не зручно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Alstroemeria найкраще купувати спорт. білизну у виробників білизняних, а не спортивних. Там Вам і міцність, і підтримка бюсту, і витривалість обводу, і широка розмірна сітка. Можу порадити Panache Sport Bra, він бест оф зе бест. Інші варіанти Shock Absorber, Gossard Sports Bra, Freya Active. Вони дорожчі за всякі адідаси, але незмірно кращі, а дешевше їх можна пошукати онлайн на ebay (у британських продавців там часто феноменальні знижки на білизну), на тематичних bra fitting форумах, на польському allegro.pl, також можна знайти в секції обмінів на balkonetka.pl.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  16. loginka

    loginka Member

    Дівчата, хочу спитатися знавців - якщо замовляти з сайту Asos -звичайна доставка написано, що доставляється локальними службами - тобто Укрпоштою? І комусь норм приходило через них?
     
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я не знавець, самій цікаво. Та думаю, швидше Новою поштою, ніж укрпоштою. Вони зараз впроваджують сервіс NP Shopping, то бачила asos в списку магазинів, з яких здійснюють доставку.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Підкажіть, де у Львові купити взуття OLDCOM ? але так, щоб був великий вибір, а не к-ка пар взуття..
     
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Де шукати тканинні сліпони/еспадрильї?
     
  20. Al Dente

    Al Dente New Member

    Дівчата, хочу купити діловий чорний костюм, але щоб ціна не була дуже кусюча. І ще якісь гарні літні блузки. Куди піти?