Де ви купуєте одяг для вагітних?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Faun, 17 Жовтень 2014.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee ще не прала. від носіння приймають форму животика :) Але буду бачити що буде за тиждень другий.
    Доречі я бачила ще в інстаграммі продаж цих же сорочок, але з націнкою в 50%.
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я мала дві їхні сорочки. Одна втратила форму зразу (вкоротилась на см 20 напевне), стала широка. Хоч зразу було видно, що пошито абияк (така рожева з пташками чи то метеликами, на сайті є)
    Друга ще живе (червона з пандами), з формою більш-менш, але по швах за місяць другий порвалась в районі підпашок. Можливо це через постійне розщіпання/защіпання тих закльопок для ГВ.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Так по сорочках
    Отакого плану вкоротилась після прання
    Женская сорочка (серый) - купить по лучшей цене в Полтавской области от компании "DivaTex" - 1154429943


    А оця дуже добре, нічого їй не сталось. Шви тримаються, але в випробування розщіпанням постійним ще не проходила :)
    Легкая сорочка Звездочки (белый) - купить по лучшей цене в Полтавской области от компании "DivaTex" - 1171719540
     
  4. Masja

    Masja Well-Known Member

    Привіт.
    Може,хтось знає, де можна купити зручний ліф-топ для годування за нормальну ціну?
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Masja подивившись на ціни в магазинах та в інстраграмах, я собі замовила з алі експресу. Плюс там змогла найти ліф топ на більший розмір грудей свій.
     
    • Подобається Подобається x 1