Де ви купуєте одяг для вагітних?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Faun, 17 Жовтень 2014.

  1. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Брюки минулого року купувала у Waikiki у Форумі. Там і джинси бувають. Ціни там досить нормальні, якщо порівнювати з "вагітними" магазинами
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    У Waikiki є точно. Останній раз бачила досить непогані джинси, і за адекватною ціною

    Надіслано від мого MI MAX 2, використовуючи Tapatalk
     
  3. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Кому цікаво, була вчора у Форумі у Вайкікі, бачила класні джинси завужені для вагітних зі знижкою 55%, то вони виходили по 269грн. Перед тим заходила у Діанору на Привокзальному, то такий жах зі знижкою 20% - виходило 982грн.
    Мене більше цікавить як пізню осінь - січень пережити? Хтось купував оті вставки до курточки? Бачила в неті, але хочеться протестити чи дійсно підійде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. marynakihtan

    marynakihtan New Member

    Я коли була вагітна в Діанорі купувала. Так, там є джинси і по тисячі гривень. Але навіть зараз зайшла на сайт https://dianora.ua/ru/dzyncy. Там по 500 грн є. Якщо порівнювати якість Вайкікі та Діанори, то я би краще доплатила ті 250 гривень і взяла би джинси, що хоч одну вагітність витримають). Це звісно моя думка, але я на собі це перевірила).
     
  5. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    І я Діанорі брала джинсовий комбінезон для вагітних, коштував доволі дорого, десь 800-900 грн, але ношу його вже з 2 дитинкою. Якість супер і дууууже зручний)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    на next.ua є секція розпродаж. там є розділ одяг для вагітних, я купила там джинси дуже хорошої якості за 290 грн (так вони 900), від певної суми доставка безкоштовна. Приїжджає десь за тиждень. + набори білизни там класні.
    Clearance, Women's, Maternity | Next Украина
     
  7. Bysa

    Bysa New Member

    Де купляєте речі в родом для мами і дитинки,ну там білизну і все решта шукаю одразу вибиває в інтернеті дорогі магазини такі як Діанора,мені щоб дешевше
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Бюстики для годування замовила з Китаю. Нічну сорочку маю з попередньої вагітності (купувала на краківському). Одяг для вагітності і годування купила по акції у Waikiki. Минулої вагітності купувала б/у одяг для вагітності, трохи позичила в коліжанки.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А в вайкікі є для годування? З секретами?

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та візьміть чоловікову сорочку і буде вам щастя)))
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Це точно мені відповідь?
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Для годування я там нічого не бачила. Але, наприклад, та сукня, яку я купила буде ок і для ГВ.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ага, я так теж там брала одяг з розрахунком, щоб потім годувати. Думала, може є ще з секретами, а я не бачила просто. Зараз купую одяг для годування з Харкова від фор кідс, мені найкраще підходить якість - ціна. Єдине, що треба перепитувати щодо тканини, бо гольф не повністю коттон, робляться ковтуни( а реглани супер, дуже подобаються

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, купляла собі того року, як була вагітна спец одяг з американського сайту oldnavy - бежеві штани чінос і темносиню сорочку хб з довгим рукавом. Якраз мала на Великдень. Розмір М, але великомірять. Можу позичити "безвозмездно". Одяг в ідеальному стані.
     
  15. Masja

    Masja Well-Known Member

    Вчора була в Форумі в Вайкікі,то для годування з секретами були тільки світшоти. І то один вид. Вибір, м'яко кажучи,скромний. Ціни не акційні. Лише джинси для вагітних в межах 500 з копійками. Це без акції.
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, вибору одягу для годування особливо немає, на деякий ціни невиправдані. На Алі ще можна замовляти, але там в коментарях склад тканини дуже часто синтетичний.

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вирішила подивитися на нічні сорочки, бо щось моя така вже собі. Нічнушка для вагітних та ГВ (онлайн) - 500 грн, то реально такі ціни? З тої гіршої якості за 350 грн можна знайти... Халати 500-600... Я відстала від життя?
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я минулого року купувала на Кідстафі комплект літній тонкий (халат на короткий рукав+нічнішка) десь до 300грн і ще окремо сорочку годувальну на кнопках за 130грн. Комплект по якості тканини нормальний, правда не дуже в плані практичності (застібки для шлейок на сорочці щоб годувати ніякі), а от сорочка супер ще й за такі гроші, досі нею користуюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Теж бачила їхню рекламу. Ціни справді більш-менш. От думаю що там з якістю. Ви їх прали вже? Не втрачають форму/колір?