Де ви купуєте одяг для вагітних?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Faun, 17 Жовтень 2014.

  1. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    а нащо вам джинси?? візьміть легінси і проблем буде на 1 менше. Ушити можна в любої кравчині але якщо по викройці не ушиє то будуть тянути і морщитися між ногами
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    є в мене легінси з начосом (не вагітні, але поки що норм). Холодно мені в них, навіть коли під низ термобілизну одягаю
     
  3. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    дивно, я ношу поверх легінсів бойові))) шерстяні шорти і тепло, правда я не дуже ходила до тепер по вулиці, все на машині
     
  4. irabil

    irabil Well-Known Member

    То залежить від виробника. Я міряла в "9 місяців", то всі на мені погано лежали, а в mothercare ідеально підійшли
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    та в моему випадку то через розмір, а не пошиття. трооошечки більше ніж XS. До S не дотягую. А в Mothercare у Форумі щось не бачила одежі для вагітних. Погано дивилася?
     
  6. irabil

    irabil Well-Known Member

    В King Сross точно є. В кінці залу з правого боку
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ну така я мерзлячка))
     
  8. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Через понижений тиск і в лижних штанах не завжди тепло)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Надумала вшивати ті джинси. Попросила зайти чоловіка після роботи у Форум-Львові в Вайкікі, купити мені їх. По телефону так і не змогли визначити які саме з двох мені потрібні, то привіз дві пари. Одні виявилися тими, що міряла (найбільшими), а другі - такий фасон, якого тоді не було на вішачках. І вони прямо ідеально сіли! Різниця між двома джинсами у стегнах для одного розміру - 5 см!
    Яка я щаслива :) Джинси зі знижкою обійшлися в 250 грн! Тепер треба другі повернути :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, на 20 травня хочу собі якесь бажано довге плаття. То буде 25 тиждень, якщо не помиляюсь... Думаю над червоним варіантом, щось типу такого Gepur | Платье в пол арт. 11371 Цена от производителя, достоверные описание, отзывы, фото Але в цьому мені не подобається відкрита спина. Є із закритою, але м*ятне. М*ятного не дуже хочу... Де б ви порадили глянути, може знаєте де продаються такі плаття для вагітних? Чи то ще і з звичайних моделей шукати, не для вагітних...
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Ооо, дякую вам за сайт:girl_wink: Мені сподобалося це плаття. Вже вконтакті знайшла дівчину через яку можна замовити і там бачила, що є таке ще рожеве плаття з закритою спиною,не тільки м*ятне, але я так розумію не завжди в наявності. Мені теж на травень щось гарне треба, але в мене буде вже 30+ тижнів. Але теж розглядаю пошуки просто довгого плаття, щоб і потім можна було носити
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Недавно шукала просте трикотажне плаття, думала, не проблема, живіт ще маленький, але в усіх звичайних платтях я виглядала жирною, а не вагітною, хіба розстроїлась. Знайшла в Вайкікі штук 5, які мені сподобались і нормально сиділи, єдине, це вже були залишки зимової колекції і розмірів обмаль і ціни там приємні.
    Плаття з Діанори мені зовсім не подобаються, всі якісь одинакові і дорогі.
    Ще якось мені зустрічалось оголошення на барахолці на ФБ, дівчина просила на прокат плаття для вагітної фотосесії, тьма пропозицій і всі такі ж одноразові плаття
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    можете кинути посилання на ту дівчину?
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    і я шукаю плаття... Хочу щось на фотосессію... То ж треба довге і однотоне?
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я в пошуках натрапила на сайт тм мамасік. Різні платтячка є. Може, до весни більше літнього одягу з'явиться х
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Хороший вибір є на сайті креатів мама, якось так)
     
  17. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Дуже гарний сайт creativemama.com.ua Дякую за "наводку" :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lKartoshkal

    lKartoshkal New Member

    Дорогі дівчата, може порадите, в районі Сихова чи є якісь нормальні магазини з штанами(джинсами) для вагітних? В Обнові нічого не знайшла.
     
  19. Moza

    Moza Member

    Я вшила. Купила в "9 місяців" найменші і найзавуженіші які в них були, але все одно великуваті. Вийшли досить нічого - деякий час ніхто навіть не помічяв що це джинси для вагітних.
     
  20. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    От і в мене з першої вагітності тільки лосини для вагітних є, а джинси і штани класичні чорні позичала сестрі і кумі, а вони значно нижчі зростом за мене загинали їх, і відбилася смужка, що тепер не можна носити. Тепер думаю куди піти щоб купити джинси, якісь брючки для роботи, так щоб не за всі гроші. Порадьте хороші магазини, бажано район центр-Чорновола.