Де ви купуєте одяг для вагітних?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Faun, 17 Жовтень 2014.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Я коли годувала синочка, то мала їх два види - одна з прорізами для годування, друга - з гудзичками. Мені особисто пасувала та, що з гудзичками. Її повністю розстібнув, відвернув і годуєш, а ця що мала прорізи, то постійно потрібно було або притримувати або поправляти .... якось так )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Ну наприклад, в мене всі піжами йдуть штани+ кофта чи футболка. Тому купила собі нічнушку (сукенкою), на короткий рукав, і на грудях є отвори для годування малечі. Щоб в пологовому було зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я теж собі прикупила нічнушку на гудзики в пологовий. Але однієї буде мало, напевно, треба мінімум дві такі.
     
  4. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Теж думаю, чи не порозтягується як так весь час її юзати.... Побачу, може візьму ще з минулих пологів, мала ще таку сорочку звичайну, вона так трошки попу скривала.....
     
  5. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Пройшлась вчора по магазинах і базарах. Подивилась на ті жахіття від 150 грн., які називались нічними сорочками, і купила за 100 грн. звичайну однотонну на бретельки, щоб легко було спустити з плеча, і не жаль викинути після пологового.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NiceHouse

    NiceHouse Member

    А де дивились і купували?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Мала коротку на бретельках, коротка то плюс, особливо коли лазиш з отою пеленкою, а оте спусксння бретельки то капець.
     
  8. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Краківський базар, і його околиці в сторони "Магнуса" та ПБ.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, ще можете глянути на нічнушки в Єврошопі. Я собі там одну купила, а ще одну пригледіла, але вчора не взяла, бо була велика черга там. Ціни 160-180 грн, коттон, на гудзички. Вибір невеликий, але дещо є. Тепер там акція, що можна на барабані ще накрутити знижку собі, то буде дешевше.
    Ну і ще кому треба, то є там непоганий вибір піжамок, теж на гудзички, для дому на потім можуть згодитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Olenya

    Olenya Active Member

    А хто останнім часом був в Ваікікі в Форумі?
    Там теж гарний вибір одягу для вагітних і ціни на сейлі нормальні. Але я вже давніше була, не знаю, що там зараз.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    зовсім маленький стенд з одежою для вагітних у них, навідміну від магзинів в Туреччині :sad:
    Є багато джинсів, але щось такі тоненькі (десь 400-450 грн). То так і має бути? Я звикла до грубших джинсів. Ну а так трохи хб кофтинок, трохи светриків, були якісь короткі пальта.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    я дуже жалію що не позамовляла собі додатково одягу ще як була в польщі, маю скидки 25% в H&M і в MOHITO а в них дуже гарна білизна, і піжамки і нічнушки, і вибір для вагітних великий, я сумнівалась бо термін був пару тижнів і нехотіла наперед щось купувати, тепер прийдеться щось комбінувати, замовлю нехай чоловік автобусом передасть або через знайомих. У нас точно купувати нічого не буду, ліфчики по 400-500грн я в обмороці(( дуже жалію за цй плащик він на розподажі + 25%скидка вийшов би копійки [​IMG] :girl_cray:
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @tinimini а хіба МОНІТО має колекцію для вагітних? з того, що в Польщі в магазинах бачила, то це Н&М С&А і Кіаbі.
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2016
  14. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    я мала на увазі, що скидки маю до цих двох інтернет магазинів, але -25% саме до H&M:))) польки здали кантору як це зробити. Одним словом буду замовляти все там через інтернет а чоловік привезе, бо в нас щось воно все мені не подобається, а те що подобається ціни нереальні
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @tinimini здайте і мені як це зробити :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
  16. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Я колись купувала нічнушки для годування в магазинчику трикотажу Домар, що на Городоцькій біля Оперного -ціни були цілком помірні)
     
  17. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    ця скидка можлива тільки в інтернет магазині h&m:girl_dance:а який у вас розмір одягу і взуття?
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Щодо бюстиків для годування - чи є якісь правила при виборі, на що звернути увагу? Де купувати?
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @tinimini зі взуттям то точно не вийде (35 розтоптаний), а одяг треба міряти, бо "росту"
     
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, а джинси для вагітних вшивають якось? На попі висять найменші :sad: чи взяти на вирост ? Десь на розмір вони більші, ніж мені потрібні