Де ви купуєте книжки?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем OxankaF, 15 Листопад 2009.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Про одяг є така темка, а про книги -немає.
    Скоро прийдуть свята, зокрема Миколая і я думаю, що багато форумлянок будуть купляти для своїх діточок книжечки. Вчора з дітьми ходили на "екскурсію" в книжковий магазин, щоб вибрати, які книжки міг би принести Миколай і склали (діти) список з 8-ми книжок. Наприклад, одна з них коштує 247грн., а в інтернет-магазині я знайшла таку ж за 180.
    Отже, хто де купляє книги: магазини, гуртовні, інтернет-магазини?
     
  2. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Я купую на гуртовні , бічна зеленої навпроти Арсену, Гуртовня називається Панда, там ціни значно дешевші.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    ну то вже пишіть адреси:)
    я купую де прийдеться, бо не маю як шукати...
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Зорянівонька, знайшла на такому сайті http://www.yakaboo.ua/ru/catalog/latest-releases/knigi. Але я не маю досвіду купівлі книг по інтернету. Тому і створила тему в надії, щось хтось поділиться корисною інформацією.
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Я щойно замовила дитячі книжечки тут
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    дякі зорянівонька, я теж замовила:)
     
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Катя і Зоряна,а що замовляли,бо я щось розгубилась,там стільки книжок ?
     
  8. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    а я якраз в пятницю накупила Дусьці книжечок із серії "Бабусині казки" (http://www.ranok.com.ua/page/7557/), а сьогодні зайшла на сайт видавництва щоб купити ще і як я думала дешевше, а виявилось що на сайті на 2грн дорожче ніж я купила. Я була дуже здивована. Купувала я у "Емпіку" в "Арсені" що на Науковій, у них дуже великий вибір дитячої літератури

    Взагалі раніше завжди за книжками ходила у НТШ на проспекті Шевченка, там традиційно найдешевше, ну і ще "Глобус" на розі кн.Романа радує
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    я дозамовила книжки з серіі на колесиках- транспорт.Ми маєм деякі, вже давно шукала міліцію і трактор а ніде нема.Ще побачила також траспорт,але на пластикових колесиках, звідтам пару вибрала( в мене саша фанат тих книжечок)
    Ще книжки-пазли. Теж деякі маєм, малий їх любить.Плюс пару розмальовок

    Доречі про ціни. Ті що на паперових колесиках на сайті дорожчі- по 14.90, я їх купувала і по 13 і навть по 10 грн.
    А от пазли дешевші- по 19 здається, а в магазинах по 24-25
     
  10. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Не знаю, чи то про ту гуртівню Ви говорите, але є там біля Арсену на Зеленій книжкова гуртівня - мені коліжанка розповіла якось, що там ціни дешевші, ніж у інших магазинах. Одного разу, коли я шукала похресникові на днр Улюблені вірші чи то Улюблені казки Абабигаламаги, пішла туди, там була ціна на ту книжку 75 грн., а на кн. Романа така ж - за 62 грн. На ту "дешеву" гуртівню більше не ходжу :)
     
  11. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    І ми там купуємо книжечки. Я глянула на ціни різниця з інтернет магазином не значна. В магазині зручно тим, що можна подивитись книжку з середини, взяти в руки.Правда з малечею тяжко щось вибрати, йому все потрібно, за всім тягнеться. Тому інтернет магазин хороша альтернатива!:girl_claping:
     
  12. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Для донечки(2,9р) і сина(10р) купую книги у Центрі української книги на Володимира Великого.Вибір великий і ціни доступні.Дитячих книг багато просто на прилавку, можна взяти і погортати.:girl_claping:
    Ще непоганий вибір дитячої літератури у двох книгарнях навпроти церкви Ольги та Єлизавети.:girl_claping:
    Колишня школи №11(гуманітарна гімназія) на Городоцькій,але кожну книжку треба просити подивитись,бо на прилавку нема, а людей там...........:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    А я купую всі книги в книгарнях НТШ на проспекті Шевченка
     
  14. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Книги найбільше купляю на книжковому форумі.Для цього заздалегідь відкладаю гроші:).І кожен раз говорю собі що то чтива і на подарунки на цілий рік:)(хто б то повірив))

    а так,в НТШ,на гуртівні на в.Бузковій,на пл.Ринок, в музеї етнографії,іноді на в.Лисенка в бібколекторі

    але....де **застане**цікава книга - там і купляю
     
  15. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    Файно книгами на весь рік запасатися на Форумі видавців. Принаймні багато з моїх друзів так роблять. Купляють і на Миколая, і на Різдво, та й взагалі на виріст.:girl_spruce_up:
     
  16. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте книжки?

    А хіба на форумі дешевше? Колись було дешевше, але останні два роки ціни - суцільне розчарування.
    Як правило, я купую книги в "Глобусі" і на проспекті Шевченка, хоча якщо попадає під руку щось цікаве, то купую де б то не було.
    До речі, дуже гарні книги на тему Різдва і св.Миколая можна купити в онлайн магазині "Свічадо".
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Зорянівонька а тобі вийшло замовити книжки в ранку???
    бо я замовлення оформила, чекаоа відповіді від них на мейл, але нема....
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Мені на мейл підтвердження прийшло і все. Ніби мали ще подзвонити... Як щось буде чути - напишу. Але ціни справді там не дуже низькі. Нині в НТШ на просп Шевченка бачила чуть дешевше.
     
  19. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я замовляла в Ранку двічі -- ніяких проблем небуло.
    Гадаю, їм краще перетелефонувати зайвий раз.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    а тицніть мене носом в телефончик, бо щось там так їх багатооооо,що незнаю куди дзвонити