Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ой та ладно - позаглядайте на груди дівчат - відстовбурчується на різного розміру грудях, не тільки малих.
    я їх десятки переміряла, поки знайшла свій. а потім трохи схудла - і вже не сидить так. мусила купити на розмір менший - стало краще, але не ідеально. всеодно інші марки - взагалі катастрофа.
    то я хвалю DKNY.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та в принципі так, але багатьох то ні грама не напрягає
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Shapokliak магазин VS є біля університету Франка. З боку пам'ятника Георгію. Бачила островок в КінгКросі. Правда не уявляю де там примірочна)).
    Цю марку краще міряти. Труси їх ношу М-ку, безшовні, а стегна в мене 91 см. Купальник теж спершу міряла, а тоді вже замовляла з сайту
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    а на Дорошенка хіба не їхній магазин?
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    годуючі мами, а власне ті, в кого "повна пазуха" - які купуєте годувальні бюстики? є якісь "точки" чи фірми-виробники , які точно шиють то діло добре?
    з проблем - або швидко розтягуються шлейки, або в таких геть простих тряпчаних - якось ота накладка на груди спадає вниз і негарний рельєф дає під одягом, якраз тепер під тонкими футболками. Маю пару тих з дротинками "косточками" - сама чашка якась не альо - спадає або жмакається. Короч, годую вже не вперше, але вперше вирішила заморочитися шо би то таке викупити, щоб воно добре виконувало всі свої функції.
    Звиняйте, якшо не зовсім в ту тему.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якраз замовила собі топ для годування в mamas.jj (в instagram), бо така ж проблема. Чекаю посилки на пошті.
    Коліжанка дуже задоволена ними.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не в ту.
    В мене розмір 32(70)G - я не купую і не ношу ліфчиків для годування. Це марна трата грошей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То розкажіть (в якій то там темі) як годуєте, ? Особливо як десь не вдома.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    витягую груди, та й годую. Потім "кладу" назад )))
    з розміром "повна пазуха" годувальний ліфчик ніяк не впливає на прикриття. Якщо є потреба, чи бажання прикритись (а в мене є), то просто що там в мене зверху (топ, футболка, сорочка) опускаю на цицьку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Погоджуюся - на прикриття не впливає, але на зручність витягання так. Бо я не уявляю як витягати груди зі звичного бюстика, якщо там добре все стягнуто і в об'ємі і по висоті шлейками.
    А які ви ліфчики носите - такі прості тканинні чи з якимись чашками для форми?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені ні, мені з годувального витягнути важче.
    різні. І з сформованими чашками і з різними.
    ну вони ж еластичні.
     
  12. Муська

    Муська Well-Known Member

    Якщо якісно і щоб добре тримало, то можете пошукати в Україні польські бюстгальтери для годування Alles - alles.pl Вони добре пошиті, глибокі чашки, плюс симпатичні, плюс можна потім носити як звичайний.
    По ціні правда вище середніх.
    Також MITEX шиє, це хороший виробник (ціни нижчі трохи ніж Alles ніби)
    Також добре шиють (пишу з тиж що знаю) AVA , Nipplex, Lupoline
    Думаю у Львові також мають бути магазини з цими ТМ, щоб можна було приміряти відразу.
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2019
    • Корисно Корисно x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Retaret, мені фірми Anita сподобався годувальний бюстгальтер. І Alles теж досить добрі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Шукаю собі ліфчик розміру 105В, і щоб не "за всі гроші". Де не була - ніде таких не знаходжу, продавці кажуть, що 105 починаються від чашки Д, і краще пошукайте собі ліфчик на стокУ. Була я і на стокУ, і не на одному - теж ніц. В одному магазині щось подібне було - 800 грн., темно-синя синтетика, а чашка В така, що я малій своїй на голову могла її одягнути, як панамку))) Може, хтось щось порадить?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Panache, Pour Toi, Freya, Cleo
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2019 ---
    105 це скільки в дюймах?
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    якщо точно, то виходить 41,3
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Яська Березнева Ви точно добре помірялися? Бо якщо в 105В Вам була чашка завелика (а вона при такому об'ємі буде велика, бо визначається співвідношення об'єму під грудьми, і власне грудей), то значить щось не те.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2019 ---
    я там букву загубила в Freya
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member


    чашка В мені нормальна, просто в тому конкретному ліфчику
    чашка явно була не В, навіть на око було видно, що то мінімум С; може, просто продавчиня помилилася.

    105В - то мені по розмірній сітці Жасмін і Мілавіци такий розмір видало, від нього приблизно і відштовхуюся.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    подивіться на калькулятор розмірів який давала в блозі @labisqwee
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а як по якості білизна Reserved? Ніколи не купувала в таких магазинах, але тут сподобалися та зацікавили їх трусики, і ціна ніби ок?