Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хороші невидимі бюстгальтери
     
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, порадьте де є великий вибір бюстиків balaloum розміру ДД? цікавлять магазини в р-ні центру або привокзальної. Буду вдячна за поради!
     
  3. Juls

    Juls Member

    Любі мої дівчатка!
    Я нещодавно зареєструвала на Посиденьках! Дуже сподобалася ця досить інтимна тема і перечитала всі повідомлення в ній. Уже тривалий час ходжу з ідеєю про створення української білизни на кожен день. Але перш ніж я ризикну цим зайнятися, мені потрібно провести опитування: що, насправді, кожна з нас любить носити:) Тому прошу Вас заповнити коротеньку анкету з питаннями про нижню білизну!
    Маркетингове опитування для бізнес-проекту "Нижня білизна" (труси)

    Заздалегідь дякую за Ваш час і Ваші відповіді!
     
  4. Harring

    Harring Well-Known Member

    Досить непогана марка білизни Hankemoller , трусики і піжами після багаторазового прання не втрачають вигляд , бюстики є дуже різних розмірів від самих маленьких до не бабських 95 FE . Товари як на мене трохи великомір'ять, трусики на розмір це точно, але це можливо від моделі теж залежить. Дуже часто якісь акціі і розпродажі накопичення балів на карточку. А от тапки за 1 місяць втратили свій вигляд..
    Хоча моя "любов " Діта Фон Тіз ,реально видно якість, але нажаль у Львові її зустрічала тільки у "Б'янці", де ціни на неї явно завищені , бо у Європейських інтернет магазинах ті самі моделі уже на розпродажах і зі знижками до 70%.
     
  5. Juls

    Juls Member

    А ти по інтернету не пробувала замовляти? З трусиками можна ж вгадати?!
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Плюсую. Купувала в Німеччині на розпродажі. Вигляду за 1,5 року не втратили, і ціни були гуманні.
    Крім Форуму є ще десь? Розпродаж вже закінчився ?
     
  7. Juls

    Juls Member

    Дивился на сайті Hunkemoller, то у них наче тільки синтетичні (тобто еластан і лайкра, та ін), а звичайної бавовни (котон) не має?
     
  8. Harring

    Harring Well-Known Member

    У Львові ця Тм.представлена тільки у " Форумі" , зараз є якась акція накшталт: купуєш 2 бюстики 3 у подарунок чи 1 купуєш ,а 2 за пів ціни, не знаю точно і до якого числа. .
    Є у них якась лінія котонових, але часто асортимент представлений на офіційному сайті і у наших магазинах відрізняється, деякі лінії відсутні, чи у "форумі "є не підкажу, бо я більше по "синтетиці":girl_blush2:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Juls

    Juls Member

    Дівчата, скажіть а у вас теж смаки щодо стилю трусиків змінилися? Просто коли я була ще в університеті, то часто носила стрінки (вони й дешевші), а зараз навіть не згадаю, коли в останнє їх вдягала? Скажіть, багато зараз носить стрінги чи більше звичайної форми (тобто бікіні)?:d7:
     
  10. Harring

    Harring Well-Known Member

    Стрінги чи танга, вони абсолютно не більш дешевші , все залежить від марки білизни і те , що на них іде менше тканини ,я думаю не здишевлює їх собівартість, бо мають бути добре продумані лекала ,щоб вони не перетискали там де не потрібно.На рахунок смаків , можливо трусиків які складаються лише з ниточок і камінчиків поменшало , але люблю відкриті сексуальні моделі...Білизну купую для себе і навіть знаючи , що у цей день чи вечір її ніхто не побачить одягаю комплектами, або щоб мали вигляд комплекту.Смаки не кардинально змінились, змінились ставлення до білизни, у студентські роки купувалися 7 трусиків на раз різного кольору, які за 2-3 рази прання втрачали вигляд, зараз менше , але якісніше , дорожче , які підходять під бюстики чи під певний одяг , бо інколи не правильно підібрана білизна може зіпсувати найкращий одяг і досить не погану фігуру . Білизну натуральну, зручну використовую ,яка максимально закрита хіба у випадках після пологів , бо це не моє .
     
  11. Juls

    Juls Member

    Я 100% згідна!
    --- дописи об"єднано, 15 Квітень 2017 ---
    Я теж зараз більш якісну купую, звертаю увагу більше на виробника і склад тканини. Просто в студентські роки "ниточки" мене влаштовували, а зараз ні за якої умови не вдягла б. :girl_nea:
     
  12. samokatik

    samokatik New Member

    Купую білізну тількі в Немечині
     
  13. Juls

    Juls Member

    Думаю, якість там крана, ніж у нас. Цікаво, а Атлантік там теж продають? :d23:
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А де то така крамниця є?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Який бюстгалтер чи що замість нього (топ) шукати, щоб груди не вивалювались при нахилах вперед чи при лежанні на боку? Розмір 3й якщошо :)
    Бо це катастрофа...
    І ще: Мілавіца все ще якісна марка? Років 8 тому купляла в них, довго носила білизну...
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так вам модель нормальну треба full cup. І точно визначити розмір. Десь в блогах @labisqwee писала.

    Мілавіцу сто років не купувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real


    О, і мене це цікавить :)
    Мілавіцу я останній раз брала рік тому, раніше купляла частіше. В них моделі (на мій розмір) взагалі не міняються, і вибір (для мого розміру знову ж таки) дуже малий, тому я і перейшла на інші. Якість ще рік тому була хороша, зараз не знаю. І все ж таки, хороша якість то хороша, але і недоліків вистарчає ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Таке ще дівчаче питання-опитування. Розумію, що все індивідуально :) :
    Скільки жінці треба бюстгалтерів для повного щастя?
    Стиль (життя) кежуал.
    Зараз гв, але хочу себе потішити думками-пошуками в інеті що мені треба, які розміри (за розміри ще рано говорити, але вже десь після півроку гв груди приймали стаціонарну форму, і мені було зручно годувати і в для гв, і в звичайних), які кольора, бренди, країни... та й відкласти кошти.
    Відчуваю потребу щось міняти в тих жіночих питаннях, бо рівень того, що і коли куплялось вже не задовільняє ні бажання, ні потреби :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Муська

    Муська Well-Known Member

    Для початку формується базовий набір - білі, чорні , тілесні бюстгальтери. Чашки, або гладкі або мереживо- залежно під який одяг і чи має бути видно мереживо чи ні. Форма чашки - це взагалі індивідуально, бо реально можна переміряти купу видів і тільки один буде зручний.
    Р.С. додивилась що вище підказали за форму чашки. То має бути закрита висока чашка.

    Решта кольорів за потребою, захцянками і бажанням під колір одягу, наприклад.
    Щодо брендів, країни- то це вже індивідуально. Комусь Італія найкращі, комусь Польща чи Україна добрі. А комусь і Китай нічим не гірний (хоча в Китаї шиють багато відомих брендів). Відповідно який бренд підходить по тому і формується бюджет - простіші бюстгальтери 150-300 грн , далі йдуть до 600-800 за бюстгальтер. Ну і третій рівець від 1000 і більше.

    Розмір - орієнтуватись треба на примірці, бо самі розумієте під час годування форма, розмір один, після припинення інша.
    Плюс - на розмір впливає день циклу, бо зазвичай в другій половині циклу, груди трошки збільшуються і часом навіть буває, що варта мати на розмір більший бюстгальтер.
    Мені вистарчає мого міні-набору на всі випадки - 12-15 шт маю.:connie_pull-pigtail Сформований набір після припинення годування (всі бюстгальтери, що були до годування- пішли гайту).
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ого, я таки мінімаліст однако :girl_crazy:Бо мені зазвичай штук 5 бюстгалтерів цілком достатньо. 2 повсякденних - найпростіших (один чорний, один світліший - не люблю ні білі, ні бежеві), 2 "нарядних" (з кружевом чи кольорових під настрій :) ) і 1 під парадові сукні (такий щоб був не помітний і добре тримався без шлейок і т.д). Спортом не займаюся, спортивних не маю, муж мій бюстгалтерами не спокушається чой-то, тому в окремих "вечірніх" теж потреби якось не було...
     
    • Подобається Подобається x 5