Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Розміра є, колись купувала в магазинчику за Магнусом, як іти до Краківського, справа є щось типу пасажу, на 2му поверсі був магазин з білизною (навпроти ремонту одягу) і там була Калина, але я давно там не була. І ще дівчата писали на Дорошенка в маг.Лібі і ще навпроти є маг.Джакаранда (чи якось так), там ще валізи продають, колись теж Калину мали. Тепер мені не актуально, то я не знаю точно, навіть не знаю чи ті магазини ще є.
    Колись я перейшла на Мілавіцу з Калини, бо Калина мала одні бабські ліфчики, а тепер ніби різні моделі почали шити
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    в них є свій сайт, чула тільки хороші відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Спеціально попросила сестру зайти в маг.Лібі на Дорошенка, там тепер білизни нема
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ні, не на поролоні, не мала жодного такого, бо груди ще більші тоді, а я сама маленька, худенька)))) чашка на кісточці , проста з тканини. Мені 2 їх моделі підійшли супер, маю лише їх в різних кольорах
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Раніше носила польські AVA, гарно перуться, носяться, зараз маю різні і Кінга і МАТ, переважно польські, маю і луцькі ЖЛ, на мій 75 В є дуже великий вибір. А на великі груди Е,F, G дівчата хвалять GAIA, LUPOLINE. AVA, гарно тримають великі груди, гарно носяться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Плюсуюсь до лупо, маю годуючі. Одному вже більше двох років і носиться супер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    замовниця брала бюстик і до нього нічнушку , дуже гарна, потім замовила ще одну, казала що дуже зручне і гарне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Аkousma чи Асousma ?
    бо знайшла таке: Качественные бюджетные решения предлагает ещё одна французская компания — Acousma.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю сорочки польські обсессів і лупо. Лупо краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    я останні роки купую лише модельку Acousma 71620 тільки в різних кольорах (окрім чорного і білого, маю і м"ятку, і корал) - якість пристойна цілком)) і завжди перу в автоматі 30гр.
    Моделька більш для мінімалістів, - бюст гладкий, паролон тоненький, з"ємні бретелі, - мені підходить суперово))


     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Подивилась на бірку, в мене якраз Acousma, дійсно французькі. Теж їх мій улюблений - то бежевого кольору, без жодних візерунків, ідеальної на мене форми, негруба чашка. Бретелі знімаються, а по об"єму є силіконові смужки. То як так все і ношу безьбретельок - нічого не сповзає, і під будь-який одяг підходить, особливо літній, світдий, і коли не рреба щоб бретельки видно було.
    В мене такий вроді - то дуже подобається Бюстгальтер Acousma 71645-2DH | A-Mur.Com.Ua От ще відгуки знайшла, всі задоволені. Я порівнюю з різними що маю, і теж скаже - за демократичну ціну прекрасної якості речі.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    дивно інформацію про марку можна знайти лише російською, французькою про неї ніде не згадують...
    До теми, деякі ашанівські бюстгальтери варті уваги, спорт білизну купувала в hunkemoller і симпатичніші набори в Aubade.
     
  13. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Дуже гарні ціни. Хтось замовляв там?
     
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Бачу тут активно обговорюють білизну D,E,F.......я теж як більшість, що мене зрозуміють, підтримую Мілавіцу. Колись в студентські роки теж мала Acousma, але тут навіть якщо і знайдеться розмір, то хіба до виходу, не на щодень.
    А ще мене тепер цікавить таке питаннячко. А куди податись за купальником? З наближенням літа мало не плачу, бо поняття не маю де шукати. Чисто випадково запитала на Шуварі чи є без поролону, то у в-дь мала великі очі і що то хіба "бабські" моделі.:girl_cray: ЦЕ справді так?! Я мала дві дуже вдалі моделі, берегла їх як зіницю ока. АЛе хочу вже щось нове і гарне.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    а в мене їхні моделі якраз на щодень найкращі - без зайвих прикрас, гладенькі, саме те що треба, бо універсальні.
    Вміють наші продавці гарно відповісти :girl_crazy: Я собі шукаю все на найтоншому поролоні, без грубезних подушок там)) І теж зауважила що більшість моделей, особливо "нарядних" йде з грубим поролоном.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    тут важливим моментом є розмір. Коли я ще носила B, C - от тоді їх мала і нащодень, а коли "підросла" - купила +- свій розмір і розчарувалась. Маю вже років 5, вигулюю 2-3 рази під конкретний одяг чи події.
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Де можна пошукати коригуючу білизну? І щоб ціни були не кусючими

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я нещодавно переміряла всю білизну в одній крамниці з широким вибором марок.
    по моїх замірах в мене 75С-75Д. але такого розміру на мені нічо не сиділо. завжди щось десь стирчало або було не комфортно.
    купила 70Д фірми DKNY T-shirt bra. хоч і противник синтетичного, але то було єдине, що на мене підійшло. яааак же ж тепер добре, не треба ті груди після кожного нагинання поправляти - сидять як прибиті, і не видно бюстгалтер під одягом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. DBar

    DBar Member

    С 2011 года покупаю balaloum очень довольна качеством, последние 2 комплекта купила по акции на фейме по 140 грн была цена комплект (скидка 70% была).
     
  20. Irinmam

    Irinmam New Member

    Я всім своїм купую Key. Добре носиться, не те що інші. Бюстики в основному Acousma.