Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @svoybox А де саме є її нормальний вибір? Обійшла пару магазинів в центрі, то або нема, або вибір невеликий зовсім, розміри та кольори не ті що мені треба.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Supernatural на Південному в кожному магазині з білизною є Alles і на Астратекс можна замовити.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Є, але часом копії і підробки) принаймі можу таке засвідчити щодо ліфів для годування, але продавці цього не приховують, бо і ціна вдвічі дешевша за оригінал приблизно, і неозброєним оком видно що вони дещо інші, по якості не скажу, бо мій розмір ітак тільки серед оригінальних можна відшукати, якщо пощастить

    Великий вибір Alles білизни є в магазині Травень біля Привокзального ринку
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, а вона справді така хороша по якості і вартує тих грошей? Які її переваги? І якщо в пралці прати, то при якій темп. та режимі і чи ви перете порошками чи для білизни спец. рідкі засоби використовуєте? Щоб не було так коли купив щось хвалене, а виявилось "нічим не ліпшим за таке саме з Краківського":girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2016
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це дуже індивідуально
    я можу наразі розказати тільки за годувальні бюстики, хоча там вроді в багатьох моделей одинакові лекала і тканина
    чим більше котонові тим більше розтягуються і нищаться, що характерно впринципі для всіх годувальних
    зі змішаним складом витриваліші, але власне їх особливість в тому, що гарні) я наприклад завжди старалася мати новий на святкування якісь, ну бо коли ти у вишуканій сукні і при повній параді білизну теж хочеться бездоганну, хоча з часом він вже переходив у категорію "на кожен день")) і так йшло по кругу)
    пораджу таки брати стійкіші, з кісточками, щільними чашками, комусь зразу такий потрібен, комусь з 6-12 міс дитини, а комусь і пізніше чи взагалі таких не треба
    а безшовні котонові можна спокійно брати і дешевші
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я купую білизну в Плазмі в центрі, там і бачила, але не знаю, який асортимент вам потрібно. Бачила тут, на барахолці, є темка з цією білизною.
    Спеціально глянула ціни на цю ТМ в неті, я б не сказала, що високі, мої бюстики +- так і коштують. За якість не скажу, бо не купую таких.
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    я таких не ношу) Купую на кісточках, симпатичні, але без грубого поролону.
     
  8. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    А де можна їх купити? Я бачила білизну Alles у багатьох магазинах, але простеньких бюстгальтерів, крім тих, що для годування, не зустрічала. В магазині "Травень" такі є?
     
  9. Arletta

    Arletta Member

    Останній раз замовляла в bonprinx. трохи розчарована, бо якість хороша але розмірна сітка не зовсім співпадає. А так намагаюся купувати закордонні марки. Поки що якість надійна. Хоча є декілька укр. виробників непоганих. Наприклад
    Love My Socks
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, просвітіть мене будь ласка, бо я у Львові тільки один раз білизну купувала і то майже 3 роки тому в Мілавіці в Скрині. Потім всяке годувальне якось умудрялася вдало через нет замовити, а зараз навіть без поняття який розмір маю. Куди тепер податися? Виділив мені муж 300 грн "на ліфчик" :girl_crazy:я щось куплю пристойне за ті гроші тепер? Чи з такою сумою тіко на Краківський базар десь іти? Південний не пропонуйте - я там гублюся :)
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    @Akina, можна в Sealine подивитись, у них є магазини на Коперніка і Краківській.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Залежить від розміру, який носите. Якщо у вас чашка А,В,С, то вкладетесь бюджетом навіть в набір (від українського виробника). А якщо маєте великі груди, то не судьба, бо неходові розміра дорого коштують і 'дньом с агньом'. Мілавіца, моя улюблена, зараз +-600 грн.
    П.с. якщо хтось знає, де купити ліфчик 75Е, дайте і мені наводку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От якраз щось із цих :girl_haha: Усе життя було десь посередині між В і С (залежно від форми і виробника), зараз уже, певно, В.
    Тоді 2 питання - де таке дивитися? І як у них з якістю? Я не дуже балувана, зачасту користувалася чимось типу Аkousma і пару разів Мілавіцу купувала, а от про українських не знаю нічого :dntknw:
     
  14. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    То точно.
    В мене такий самий розмір ). Перед Новим Роком в Тріумфі у Форумі була акція, і я купила там бюстик 75D. Коли міряла, то здавалося, що він мені підходить, а тепер не можу його носити. Так виглядає, що чашечка мала. Заходила в той магазин минулого тижня, розмір 75Е є, але коштує 1200 грн. Аналогічний бюстик в Мілавіці - 900 грн. Вже й не знаю, де ту білизну шукати.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, бачу ціни зараз дійсно немалі:girl_in_dreams:. Але зміст переплачувати? Ясно, що дреківське китайське не варто брати:crazy:. Рдкісні розміри знаю що важко знайти і вони бувають в дорожчих марках. От я маю пару бюстиків італійських (купувала в магазині на пр. Свободи, тоді на дещо були якісь знижки, і то було недешево, а зараз ті ціни порівняно скільки сьогодні така білизна коштує взагалі смішні. Але маю бюстик Аkousma, і дуже задоволена якістю (брала на Галицькому), чудово носиться, жодних нарікань, один з найпрактичніших. Правда, розмір в мене не з рідкісних, я беру 75 або 80 В. Головне щоб гарна форма була і не мав грубого паралону. З "Обнови" маю Ann Summers - можу рекомендувати, гарно виглядає, зручний і якісний он їх сайт є http://www.annsummers.com/lingerie/highlights/everyday-lingerie/)/ Ще маю комплект EVA Secret (Італія), купувала в магазині з прикрасами і білизною на Руській (той що за парфумерним), то ціна дуже демократична, якість чудова, там вони і зараз є, недавно бачила, але розміри напевно отакі "ходові", та треба дивитись. Ще знайома продавала набори від "Тріумф" (там мала щось до тої фірми). То я взяла: трусики і бюстик (звісно що там все синтетичне, принаймі той комплект, але кажуть що така тканина гарна і добре носиться), якісний, але от тре, бо там де біля чашки закінчуються їх край оброблений як "запаяний". То тільки як одягнула то помітила, з одного боку норм, іа з іншого тверде місце. Якщо врахувати що в магазині такі набори вже біля тисячі коштують, то не радила б. Ще маю комплект LOLITA (виробник Півд. Корея), подобається, і гарний, і якісний, ідеально сидить на мені, може рекомендувати. Колись випадково випрала при температурі 60 градусів з віджимом то нічого з ним не сталось:girl_crazy:. Ще дещо маю іспанської фірми WOMEN’SECRET- оригінальний дизайн і по якості хорошеhttp://womensecret.com/es/es/home?redirect=false/404.
    А от розчарована якістю турецої фірми Donella, от їх труси були колись якісні, на щодень зручні і симпатичні, а останньо пару раз купувала, то якість значно погіршилась, після прання торочаться по краях, то шов сам собою розійшовся. Ціни на них підняли, а вони навіть менше не вартують, тому їх більше напевно брати не буду. З сорочок для спання переважно маю турецькі COCOON, приємні до тіла, з віскози, при доброму догляді довго гарно носяться, симпатичні моделі на бретельках (люблю щоб були трохи вільніші, тому беру L переважно, може вони там маломірять. Бачу вони є і в Плазмі, і на Добробуті, і в інших магазинчиках, що цікаво - ціни на них всюди різні)). Десь сорочка може коштувати 400 з гаком грн., а десь така ж 190 грн:girl_yes2: (то вже хто яку націнку ставить).
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    До вагітностей у мене був розмір 70D, то знайти білизну для мене не було проблемою. Ідеально підходили бюстгальтери Cleo, можна було знайти і зовсім недорогі варіанти інших ТМ.
    Але бюстики розміру 75Е, наприклад, зустрічаються дуже рідко і тільки дорогих виробників. Якось я обійшла весь Південний у пошуках білизни і потрібного розміру не знайшла. Тепер думаю, що буду купувати бюстгальтери з чашкою Е і більшим об'ємом (80 чи 85) і ушивати їх, бо пепеплачувати за білизну справді не бачу змісту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя сестра носить 75С, вже багато років купує червоноградську білизну Olga design, зараз вона теж подорожчала, правда. І останній набір їй подарували з Калини (Червоноград) ціни в межах 100 грн, задоволена. Десь вище дівчата писали, де можна купити.
    Тріумф не купую після того, як прочитала в неті статтю, що їх виробництво знаходиться в Чернівцях, для чого платити такі гроші, вже краще Калину куплю майже в 10 разів дешевшу.
    Мілавіца то моя любов, я вже багато років без примітки купую одну і ту ж модель, носиться ідеально. Не знаю, звідки мала чуйку, якраз перед першою вагітністю по акції купила собі 2 бюстика, а потім були годувальні бюсти, то ці так із бірками лежали в шафі, я про них забула. Перед новим роком зайшла в Мілавіцу за білизною і чуть не зімліла, "моя" модель зросла в ціні більш ніж у 2 рази!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    мда, ви мене трохи вбили цінами, в мене всі ліфи від мілавіци, розмір 70/75(великуват) E, F може швидше. зараз маю трохи вбиті для годування від мілавіци , до речі якість дуже хороша, перу через день. мабуть буду ходити без бюстгальтера (
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2016 ---
    о, і я мала якийсь Червоноградський, теж непоганий, мабуть від Калини
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    До речі, ціни на Мілавіцу в їх фірмовому магазині вищі, ніж в інших магазинах і не думаю, щоб гірша якість була, бо носяться-перуться дуже добре. Я люблю магазин в Плазмі, маю їх карточку на знижку і вони мені присилають смски з акціями
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Я чула дуже добрі відгуки про Калину. В нах є розмір 75Е? А де Ви купуєте білизну від Калини?
    А які у Вас - на поролоні чи з м'якою чашечкою?
    В Мілавіци є і дешевші моделі, просто тоді їх не було в наявності. Був тільки один бюстгальтер відповідного розміру, саме той дорогий. Я поміряла, чемно подякувала і пішла ))).