Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 29 Вересень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Говоримо ми тут про одяг, про аксесуари...аякже білизна? я обожнюю красиве нижнє вбрання:girl_in_love:(мабуть, як і кожна жінка). Останнім часом купую білизну ТМ "Калина" (Червоноград), якісно і недорого. А де ви купляєте білизну? яким фасонам, тканинам і кольорам надаєте перевагу?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Люблю чорне, ажурне, або зручне і еластичне. Купую так: якщо треба зручне, то мє бути якісне, добре до тіла - тоді беру щось нашого виробництва.

    Якщо таке, щоб вдягнути на пару годин, і має гарно виглядати (всякі там інтимнощі), то беру тільки те, що сподобається, навіть в ящиках по 2 грн на краківському. аби гарно було. От така я :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    купувала в Бюстьє, а тепер його десь немаааа :sad: Купувала там в основному російську Дика Орхідея (вона найбільш по ціні підходила), а ще маю один ліфчик Huit - оце клас!

    а тота Калина то якийсь жах - ліфчики одного розміру по бирках виявляються різними по розміру на тілі. Купила два - жоден не ношу - повзуть по спині і ніц не тримають. Може в кого маленький розмір то нормально, а на мій 4-5 - ні.

    Зараз купую в Плазмі є якийсь магазинчик, Мілавіца, здається, але я не цілком задоволена - мало моделей на мій розмір і мало кольорів.

    А взагалі обожнюю гарну білизну!!! Люблю мереживну.
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?


    А я люблю... маю ще весільний комплект, зручно так...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Ви, Іринка, маленькі за комплекцією, то в них там вибір на менші розміри більший. А для мене - чорний і тілесний - навіть білого не було :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    де у Львові ви її купуєте і які ціни? Як на рахунок трикотажу в поєднанні з мереживом у них?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    То Білоруська білизна - класна!!
    Але важко знайти у Львові..
    Мої улюблені: Triumph i Calvin Klein
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Тріумф, як мала менший розмір носила, дуже подобався. А зараз така ж проблема як і з Мілавіцею. В Україну весь асортимент не возять чи що? Бо як була в Білорусі то тої Мілавіци там тааааакий вибір!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Базару- однозначно ні. враховуючи мій не маленькій розмір, знайти нормальну білизну ,не лекго,в основному все суперське по крою, кольору і моделі, є маленьким на мене.
    Віддаю перевагу Alisee,Milavitsa, носиться нормально, можна вибрати щось таке " що не прощай молодость ", але нажаль асортимент вже не оновлювався в них давненько, як заходиш то зразу пропонують модель Романтика, в мене вже їх 3, різних кольорів, щось так випало.
    Для мене походи в магазини білизни, завжди розстройство, стілько всього гарного і позволити собі можеш, а розміру нема. Вроді вже не такий аж привеличезний бюст, і все одно проблема
    Передали мені Dimanche- італія, гарний набір, але я його відносно не довго маю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Та бо вона Білоруська, тому такий і вибір :)
    (моя подруга з Білорусії, яка живе в Швеції за тою білизною спеціально додому їздить)
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Купую в підземному переході на площі Митній. Бюст приблизно 40-60 грн, набори по 75.

    і в мене та ж проблема....В Калини хоч розміри мені підходять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    а мені мілавіца не подобається. шукаю де у Львові продають білоруську фірму SERGE.

    купую виключно , те шо зручне, на будні - переважено польське. маю Тріумф - дуже зручно і гарно, але ціни захмарні. теж маю комплект з Бюстье - яке зачинилося, фірми Вендетта здається. надзвичайно гарний і зручний.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    теж люблю гарну білизну, на щодень купую sealine (трусики). по моделі вони мені ідеальні, якість подобається, гарне поєднання трикотажу і мережива, кольори:girl_in_love:... дуже люблю kleo, теж гарна якість і вибір не малий. маю ще кілька дорожчих комплектів, які купувала "під щось" , lauma, інші не пам"ятаю фірм. а взагалі білизна для мене, напевно як і для більшості жінок, слабинка,:girl_curtsey: тому зайвий раз в магазини білизни намагаюсь не заходити:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    там є магазин? Я щось навіть не знала, що там в переході щось є. Класні ціни - треба піти глянути на якість. Не кусається? Маю на увазі мереживо.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    я знаю, що білоруська - могли й би до нас завозити не так це й далеко
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Обожнюю Мілавіцу,для мене то супер білизна.Також маю кілька комплектів Тріумф-то взагалі бомба!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    Я переважно купую просту білизну на кожен день, без мереживок, одного кольору (переважно чорні і білі). Мама привезла з Італії "Intimissimi", просто кайф носити ту білизну. А в нас люблю "ajour", по-перше дуже все якісне, по-друге НАШЕ ВИРОБНИЦТВО, ну і по-третє там частенько бувають розпродажі, і можна недорого щось прикупити:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    я собі теж таку привезла цього літа))))
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    я теж купила. мені здається все таки погано воно сідає на тіло. якось кострубато в них з розмірами.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Де ви купляєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

    мені підійшло, правда перед тим треба півтовару переміряти:) Мені дуже подобається що на них ідеально лягають discreetідентично вирізи зроблені:)
     
    • Подобається Подобається x 1