Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Червона ікра нічо організм не підтримає, але раз вам треба то отут, хоча ніби Люда писала, що ікри до нового вилову вже не буде.

    ДОСТАВКА МОРЕПРОДУКТІВ ЛЬВІВ (@seafood_lviv) • Instagram photos and videos
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, чи в тему.
    Порадьте нормальних людей, що можуть вичистити диван і матрац після трьох дітей.
    І ще підкажіть, чи реально перетягнути ортопедичний матрац, бо де я питала, то всі тільки дивани перетягують.
    І ще потребую контакти когось, хто би вивіз побутове сміття: старшу розламану шафу, стіл, комод і стару газову плиту.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я в ІГ тобі кину чистильників матрацу.
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    користувалася послугами Чистота - я залишилась задоволена.
    А у вас матрац повністю зашитий, чи якби в чохлі знімному?
    Спробуйте меблі продати за мінімальну ціну з самовивозом на olx - я так легко позбулася старого трохи зламаного дивану за пару годин всього. Майстри викуповують задешево, а потім реставрують і перепродують. Всі в вигоді.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 3
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зашитий. І викинути шкода, бо пружини ще цілком добрі і сам такий матрац зараз в районі 9000 коштує. Але стан обшивки страшненький, м‘яко кажучи.
    Ті старі меблі розібрані на дошки, дешеве дсп. Подивлюся, чи на ОЛХ таке віддають.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я не певна чи вийде, це я так пальцем в небо, але можна подзвонити до львівського виробника матраців, що біля аеропорту, може вони б за таке взялися? Матраци: Купити матрац у виробника Компанія АЛМАКС
    перетяжкою меблів вони теж займаються. Може й матрац перетягнуть, або в чохол завернуть
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Підкажіть, де знайти фотографа для портретної зйомки, бажано такого, щоб сам організував студію-макіяж-зачіску. Важливо, щоб фотограф умів покерувати, як стати і що робити, бо людина такого ніколи раніше не робила і взагалі майже ніколи не фотографується, хіба випадково в кадр потрапить. Портрет потрібен діловий.
    І скільки це плюс-мінус коштує?
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У нас форумі є Іра, Ла Еспоза. Чудовий фотограф.
    Напишіть в гуглі - Знимки Ком. І знайдете їх.
    А макіяж та зачіска - не проблема, майстрів купа.
    Можу Віру візажу і зачісок майстриню, це моя добра знайома,недавно салон на Сихові відкрила, але тре наперед записуватися.
    Або Глоссс салон Уляни Григи по цій справі порекомендую.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. New look

    New look Well-Known Member

    Привіт! Підкажіть будь ласка хорошого масажиста (лікувальний, антицелюлітний масаж) у районах центру, Личаківському, Сихівському.
    Дякую!
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Чи працює у Львові магазин accessorize? Якщо так, то де? Здається, в Кінг кросі і в центрі зачинили...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хто знає де можна терміново купити багаторазову маску бежевого кольору?
     
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Бачила в Ашані, на Чорновола.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Чи зустрічав хтось тісто філо на прилавках львівських магазинів?
     
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    бачила в Метро
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Є в Сільпо, АТБ, Ашані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І я прийшла питати про маски
    Так як в школу треба все одно, постало питання купівлі багаторазових, бо кожен день нову медичну видавати виходить накладно. Чи є десь вибір оффлайн, щоб побачити "вживу"?
    Або хтось купував в інтернеті і задоволений - поділіться. Надибала на кідстафі , по 45, мінімум 4шт (та мені по 2 якраз і треба), але ще 40 доставка. Пише, що товар у Львові, доставка по Україні, але на моє питання, чи можна забрати безпосередньо не відповіли...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Незнаю, сьогодні в Ашані дивилася то тільки дорослі є
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2020
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, можливо, хтось бачив комбінезони нарядні, такі, щоб на весілля можна було одягнути? Шукаю, щось гідне і ніяк((((
     
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @HappyViki на Галичанці дивилися?
     
  20. Kassiopeya

    Kassiopeya Member

    Кому потрібно маски, хорошої якості і недорого(брала собі), знайдіть у фейсбуці Вікторія Сахариночка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1