Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тут в барахолці....
     
  2. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає. Шукаю перукаря Олександру, що працювала на Коломийській 9, в салоні контакту не дають. Дуже гарно стригла мого малого.
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В минулому році нам треба було золото роздавати, ми обійшли всі 6 точок ломбардів районного центру (Київ.обл.). Різниця між мін. та макс. була близько 5000грн (9000--14000грн). Можливо є сенс, якщо актуально, обійти різні ломбарди.
     
  4. Amrita

    Amrita Member

    Де можуть поремонтувати іграшку на батарейках (фонтанчик іграшковий, перестав воду качати :sad: )?
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не чула, чи десь таку дрібноту ремонтують, але згадала "радіоринок" на Богдана Хмельницького. Там і запчастини продають, і паяють хлопці всяке-різне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    Де можна купити хутро на дитячий капішон?

    Обійшла кілька магазинів в центрі - не знайшла
     
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Спробуйте пошукати в Новому Цумі, де продають тканини. Колись, давніше, бачила штучне хутро в магазині тканин на Привокзальній, але той магазин вже закрили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де можна придбати невеликі паперові торбинки, в які можна покласти ласощі дрібні для дітей?
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Пакети - є магазин на Стрийській, навпроти ЛАЗу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    На базарі, де продають кульки, одноразовий посуд, серветки, контейнери і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Ашані «Кожен день» для канапок. Я такі брала, плюс наліпки і писала прізвища, робила іменні подаруночки на ДН дочки.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Власне так і планувала))) наліпки вже купила.
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Де у Львові можна здавати прати/сушити білизну (багато + рушники), крім Бульбашки? Бачу, що сама не стягую (сушильна машина не справляється). І треба дійсно не дорого, можливо навіть є люди, які хочуть так підробляти (білизна з квартир подобово), і варто спробувати шукати по різним олх і кабанчикам?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Дівчата, чи варто їхати на Південний за взуттям? Сто років там не була, шукаю ботфордики на низькому на зиму гарні. Там щось можна знайти хороше?
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @New look вибір взуття великий, але вибравши модель, перейдіться по магазинах, бо на одну модель ціни можуть бути різні,
    Я так купила мешти за 1750, а були і 1900, і навіть 1995 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. porIra

    porIra Well-Known Member

    Там мені якраз подобається що всі взуттєві магазини зібрані в одному ТЦ. Зручно, бо не треба "намотувати кілометри". Щодо цін - погоджуюся з попереднім дописом. І таки да :) я люблю Південний по вівторках-середах-четвергах :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Хоче син бути відеоблогером,11 років.
    Дівчата,чи є у Львові школа чи курси юного відеоблогера, щоб не за всі гроші?
     
  19. roma roma

    roma roma Member

    Доброго дня, може хтось знає де або хто може поставити кріплення для білизни під вікно.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, тепер це дуже чомусь дорого. Ніяк не можу зрозуміти чому. Теж шукала свого часу. В районі скрині є якась іт-школа. Там той курс коштує поза 15 тис. Вони гарно розповідають, що в місяць виходить якихось 1300 грн. Але заняття лише раз в тиждень.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1