Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, а де можна купити чоловічу футболку з прикольним надписом?
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Підкажіть, буда ласка, де у Львові можна купити коляску дитячу для ляльок. Так щоб по більш-менш адекватним цінам. Дякую.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Практично в усіх іграшкових магазинах. Ми на Південному переважно беремо в Левеняті, але я недавно була в Антошці і там ціни на деякі іграшки навіть вигідніші виявилися (якщо з карткою або під акцію, то взагалі супер). А щодо ціни, то ті найдешевші дуже недовговічні, в нас кілька штук пішли в смітник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, магазин Альта Сета на Садовій ще є чи вже все? Бо вони весною повний розпродаж організували, що підозріло. і тепер щось спам не шлють... І де у Львові ще є нормальний вибір цікавих, не корейсько-китайських тканин? Крім Людмили на Франка? Бостон закрили, Еден закрили, Тканини світу на Південному нічого не возять вже років два, випродують залишки... На Куліша знаю, але не люблю їх...

    І щоб двічі не вставати: у Львові реально десь купити одяг Solar? Так щоб актуальна колекція, а не залишки з 2010 року?
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2018
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Де у Львові можна видалити пігментні плями з обличчя?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  6. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Online а на Гребінки в LeBoutique, там має бути Solar
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Де можна купити кеди gipanis?
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Я щось не розумію їхньої системи. Вони майданчик для продажу чи мультибрендовий бутік? Чи сток? Раніше ще активно закидували спамом, але я зайшла на сайт і не в'їхала... Розкажіть якщо знаєте. Бо ці постійні знижки по 90% насторожують. Не хочеться нарватися на чергових китайозів з репліками...
     
  9. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Online я знаю що вони себе позиціонують бутік і що під замовлення можуть вам привезти те що ви хочете, та і ніби речі там були якісні.
     
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    @Online, щойно проходили поруч - працює)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Panochka

    Panochka New Member

    Порадьте, де у Львові можна купити пальто (де хороший вибір, гарна якість і адекватні ціни?)
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Південний мабуть. Я своє там купувала. В магазинах є пальта від багатьох наших виробників.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Де у Львові купити дитячу валізу, приблизно за 1000 грн?)
     
  14. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    можливо хтось знає чи ліплять вареники і пельмені на продаж в районі кн.Ольги(Карпатбуд, Новий ЦУМ)?
     
  15. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, скажіть "дуже пізньому Івану", скільки на Шуварі перець?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Хто живе в центрі, цікавлять пункти продажу води чи автомати, р-н вул. Стефаника :girl_smile:, буду вдячна за паролі-явки
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    трохи не та відповідь на яку ви очікуєте, але не хочете спробувати доставку води? мені приносять до дверей квартири 20літрові бутлі з водою; замовляю через мобільний додаток, вказую часовий період коли доставити. Дуже зручно!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де у Львові можна видрукувати зображення з нету як фотокартину? І щоб там одразу натягнули на раму. Може і по цінах зорієнтує хтось?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    На Зеленій за Арсеном. Ось сайт: Друк картин львів, фотокартини ціна, картини з фото, друк картин львів, купити картину львів
     
    • Подобається Подобається x 1