Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Може хтось порадить, де є гарний вибір кольорових конвертів:girl_smile:
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    На Копарніка. Як виходити з банкової, то на право другі двері.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Народ, а де тепер купують парфуми? Щоб були оригінальні і ціна адекватна.
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    В дюті фрі. Або закордоном(

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На Південному є "Мальва" і "Amore shope".
     
  6. Kydriawka

    Kydriawka Member

    Дівчатка, хтось знає оптику з недорогими оправами для окулярів? В Біомед ціни стартують від 2 тис грн. :girl_nea:
     
  7. MarMar

    MarMar Active Member

    Зліва від входу в кінотеатр Довженка на Сихові - дешево і сердито. Малесенька контора, але часом можна щось вибрати, плюс там ремонтують. Залежно ще від того, що саме шукаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На початку Зеленої по непарній стороні є оптика, вже вдруге робила там для дитини. Це раз. Ще подивіться люксоптика (вони є і оффлайні, не одна у Львові), ось наприклад інтернет магазин їх - ціни всякі...
    Люксоптика: оправи, сонцезахисні окуляри, контактні лінзи, лікар-офтальмолог - інтернет-магазин брендових окулярів, лінз, оправ Люксоптика
    Ще оптика "нова":
    King Cross Leopolis
    А "біомед" трохи специфічні, хоч регулярно декларують знижки до 50%, я колись в них робила , то маю карточку смс шлють регулярно.
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2018
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мабуть всюди, крім Біомеду))) ну реально, вибір величезний. Я два місяці тому зробила собі за 1400 вже повністю окуляри в оптиці поруч, в якій беру лінзи 10 років (на Петлюри). Просто зайдіть в кілька оптик там, де Вам зручно і по дорозі)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Де у Львові (не інтернет магазини!) можна купити вакуумні пакети для одягу?
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ашан, метро, а не протримався, бо скоріш за все не був герметично зауритий.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    А я якраз через інтернет купували, спочатку 3шт (різних розмірів), а коли пересвідчилась в якості, то замовила багато, мама ще приєдналась. На олх, з Одеси відправляли, якщо цікаво, то найду цей профіль і напишу.

    А викачую повітря пилесосом, без насадки

    Повітря не викачуєтсья вже довго, викачуєтсья лише там, де я не герметично зіп застіпкою не прижала. А спочатку я взагалі не правильно робила, я витягувала з дирочки клапан, викачувала повітря і тоді закривала і через таку помилку, повітря потім виходила. КЛАПАН НЕ ТРЕБА ЗАБИРАТИИ, так через нього і викачувати повітря, він відкриваєтья сам, коли викачуєш повітря.
     
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Шукаю місце, де можна спокійно, в тиші, сидіти і працювати, окрім кафе:girl_in_dreams:. Хтось так десь працює поза домом? Порадьте щось. Можливо, якийсь коворкінг, читальні зали, чи ще щось. Дуже треба. Вдома неможливо:girl_nea:
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

  16. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Без львівської прописки складно потрапити, щоб просто зі своїм ноутбуком працювати в читальному залі. В бібліотеці Стефаника це точно не дозволяється. Не можу навіть записатись туди:facepalm: Може є якісь інші читальні зали, відкриті для всіх?
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @PERIWINKLE, я не знаю, але ми теж не мали львівської прописки, просто назвали адресу фактичного проживання. Ну ,але це дитяча бібліотека була.
     
  18. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Бо бібліотека Стефаника - це наукова бібліотека, у якій працюють науковці та студенти над своїми дослідженнями.
    Думаю ця бібліотека буде більш лояльна до відвідувачів, ще років 10 тому це був як безкоштовний комп'ютерний клуб для нас, тоді ще школярів, Карти Google

    Також без проблем по паспорту, БЕЗ ПРОПИСКИ, можна зареєструватись тут Карти Google, щоправда треба перепитати про доступ до інтернету.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2018 ---
    Ну і в кожному районі є бібліотеки з читальним залом, наприклад поруч з нами 17 та 42 (район Городоцької-Патона)

    А ще ж є Бібліотека
     
  19. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Я теж працюю над своїм дослідженням:girl_yes2: Але там або прописка, або студентський квиток. Ні того, ні іншого не було, тому не записали.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2018 ---
    Бібліотека для юнацтва, а я вже не така вже й юна:girl_crazy: Мене запишуть?
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2018 ---
    Дякую, в бібліотеку УКУ можна спробувати, я щось за неї не подумала.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Медіатека на Мулярській, неодноразово там сиділа. Затишно, спокійно й нет нормальний. Або попроситися в читальний зал (потрібно просто записатися, не потрібно прописки), там дуже хороші й милі бібліотекарки. Але там вхід збоку, в медіатеку з централ.входу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1