Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка де є великий вибір париків і по помірних цінах. Колись бачила на краківському базарі, а тепер там нема(((
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Бачила є магазин перук на розі пл. Франка-Вітовського, біля зупинки трамваю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Був біля Преображенки магазин тканин "Еден". Зараз на його місці щось інше. Дівчата, хто в курсі, вони кудись переїхали чи зовсім закрилися? А якщо закрилися, то куди перекинули залишки тканин на реалізацію?
     
  4. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Де у Львові найбільший вибір настінних фоторамок? може десь так є,щоб і паспарту можнабуло підібрати самому? а може, хтось знає, де можна набором купити кілька рамок різної форми для настінного колажу? хелп, пліз..
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Шукаю люстру до вітальні і крісла, бо стіл вже є. Щось модернове. Де крім Південного ще глянути?

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В епіцентрах, бувають і знижки. Ми собі більшість так підібрали, лише 1 "найгламурнішу " брали на Південному. Ще є якись магазин світла на Стрийській, але ми туди не дійшли. Але ми ремонт робили довго, то мали час придивлятись, прицінюватись, я вже напам'ять ті люстри знала...
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Три слони, маркс
    Сайт з лампами, де ми купували, скинула в пп
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shamna

    Shamna Мамуся

    Де є великий вибір кошиків? Або якийсь інет магазин, щоб глянути?
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    трохи модернових є і в епіцентрі, особливо лофт стилі
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @rununkulos в Епіку хібащо тому, що на Городоцькій.Там набагато більший вибір. В Будинку меблів на Любінській є(був) магазин, там можна під замовлення з каталогів вибрати, досить хороші варіанти були. Я таки на Південному знайла, що хотіла.
     
  11. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Де у Львові можна купити пшеничне борошно першого сорту?
     
  12. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    Хто знає магазини чи бази де можна купити плафони до лампи (розбився 1), а то нову лампу не дуже хочеться купляти
     
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ми купували на Південному. Але довелося замінити всі, бо такого, як нам потрібен, не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Може тут на сайті є дівчата, через яких можна замовити в Польщі (чи Німеччина, LIDL) дитячий одяг Lupilu?
    Треба небагато, на 2-3 кг :)
    Комісію оплачу. В пп.
     
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Де можна ЯКІСНО і не дуже дорого видрукувати фото, маю десь 500шт., але через інтернет потрібно) Читала за Фотохату...в них відгуки щось не дуже...за останній період(
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Цифролаб подивіться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Друкувала і в Фотохата і в Цифролабі. В останніх якість, як на мене краща.
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж друкувала 300 фото півроку тому в Цифролабі -усім задоволена: і якістю, і ціною, і післяоплатою.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Де знайти іграшку кота? Якісний і не дуже серійний? Може бути хендмейд, може просто знаєте хто плете амігурумі? Похресниця замовила собі подарунок, вона вже не маленька, ті кицьки з Антошки їй купувати не хочу вже.
    Може десь є магазин з ексклюзивними м’якими іграшками?
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В центрі є маленькі крамнички з виробами ручної роботи, але точної адреси, на жаль, не скажу. Десь в районі Староєврейської, Братів Рогатинців.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1