Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Були влітку в Медовий блюз. Там продають безліч всяких настоянок. Медовуха теж була і кажуть смачнюча.
    P.S. Не сприйміть як рекламу ( була там 1 раз)
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Думаю мова саме про ту біля ЖЕКу
    Ми там чистили перший комбез малюка (пуховий, білий), який ще й був невдало запраний з характерними розводами, то забрали ідеальним!

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Підкажіть в яких інтернет магазинах можна купити такий чи схожий годинник? Бажано не дуже дорого))

    Буду вдячна!
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    До кольОру до вибОру :)
    Будильники ретро, классик, винтажные отлично будут смотреться в вашей спальне в Киеве, цена и отзывы — купить недорого в интернет-магазине Forus
    Ще на розетці є
    Або набираєте в гуглі "ретро будильник"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Ziben

    Ziben :)

    бачила в магазинчиках на Південному (зліва від церкви, де квіти зараз продають)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    якраз хотіла те саме написати!!!
     
  7. Rosina

    Rosina New Member

    Дівчата, підскажіть.... В мене є полотно для картини, хочу натягнути її на каркас. Де це можна зробити? Бажано в Франківському р-ні. Дякую
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, хороший прокат весільних суконь
    наперед щиро дякую!
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може в рамарнях таке роблять. Коперника, 20. В дворі є Клейнод.
     
  10. Rosina

    Rosina New Member

    Дякую за інформацію

    Отправлено с моего HTC One через Tapatalk
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Хто знає хорошу і не надто дорогу ветклініку? Бажано в р-ні Наукова, В.Великого, Кульпарківська і Виговського . бо з котиком я буду в маршрутці їхати в цю клініку, свого транспорту немає ще... Тому, хочу , щоб було не надто далеко від дому
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    на вул. Лікувальній 7 (бічна Кульпарківської) є хороша ветклініка Ветсервіс
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Плюсуюсь за неї. Ми теж там обслуговуємось.
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я проти. Писала колись в спецтемі - мені там пса ледве не добили.... Отримала ще й купу хамства, лікування винесло багацько грошей, порівняно з аналогічним вже після зміни клініки

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Порадьте будь ласка хорошо майстра для ремонту бойлера..може у когось є контакти перевіреного.
     
  16. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    отже, хочу вам сказати, як вийшла із ситуації з ветклінікою та полікувала свого котика.
    я теж колись була, і не один раз , в клініці на Лікувальній - в Ветсервісі. за часів, коли я туди ходила, там працювали 2 лікарі: Роман та, здається, Юля. зараз, ні один із них там вже давно не працює.
    так от, там дійсно КОЛИСЬ працювали спеціалісти, які хоч щось шарили в ветмедицині, це ті Роман та Юля. Роман 100% спеціаліст, мого кота витягнув з тамтого світу. Юля дерла гроші скажено, Роман побожно. після їхнього звільнення я про Ветсервіс чула здебільшого негативні відгуки. тому туди йти не хотіла, але згадала, що я можу все-таки потрапити до Романа на прийом, він в мене в друзях на фейсбуці. так от, прізвище і ім'я ветеринара - Роман Середа. зараз він працює в ВетМед (здається клініка в центрі знаходиться.) я йому написала, описала проблему киці, він, приблизно, написав, з чим може бути пов'язана проблема. оскільки мені до нього їхати далеко, та ще й в цю клініку де він працює, лише по запису можна потрапити, я запиталася, як нам бути з котиком і що мені робити. виявляється, він їздить додому на огляд після роботи, або коли має вихідний. я з ним домовилася. він приїхав, ми визначили проблему, обрали день, коли можна провести видалення зубчика моїй киці (в цьому і була проблема, вона не могла їсти) і буквально вчора ми це зробили вдома, причому так, наче він цю процедуру провів в умовах клініки)).
    а тепер увага!
    за те що він, приїхавши у власний вихідний, на власній машині , з інструментами, з власною спеціалізованою технікою, з ліками та деззасобами (седативні, знеболюючі, катетер, антибіотики, ахд, шприци, тампони марлеві, системи, капельниця, голки і нитки для зашивання, які розсмоктуються з часом) він взяв всього лиш 500грн. також, він ще чекав, поки киця прийде до тями, дав поради, як за нею доглядати, виписав лікування, сказав, що потрібно ще купити, щоб їй швидше загоїлися десна, і розжував , в яких дозах і коли давати це все моїй киці. додатково оглянув її, почистив вушка, закутав і вклав її в тепле місце.
    як на мене, 500 грн. це дуже гарна ціна, тому що в ветклініці я за це все заплатила б не менше 1000-1500грн... плюс, ще й б намучилася з добиранням..
    перепрошую, що пишу все це в цій темі, просто хочу, щоб ви знали, якщо раптом комусь треба буде хорошого ветеринара, то можете сміло до нього звертатися. золоті в нього руки. йду ще зараз пошукаю, де про це можна написати тут на форумі у відповідній темі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Де найкраще купувати саджанці фруктових дерев?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вул. Глибока, гуртовий Шувар.
    хороше місце, де вирощують саджанці - с. Неслухів. Тому питайтесь, звідки деревцятка. В нашому саду і в селі суперово родять яблуньки, груші, персик, кизил.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    їх ще продають навпроти Епіцентру на кільці Б.Хмельницького
    @synuchechka
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я в інтернеті знайшла дівчинку, яка живе у Львові та займається продажем постілі. Зараз в неї є в наявності пухові ковдри і подушки