Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Де у Львові можна поміняти ручки в жіночій сумці? Сумка хороша і ще в досить гарному стані, а от ручки жахливі..
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Порадьте будь-ласка, якісну хімчистку м'яких меблів на дому. Колись давно мала справу, але не дуже в захваті: приїхав дядько зі звичайним керхером, щось відчистилось, щось ні... Я так можу миючий пилосос в коліжанки позичити...
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пошукайте в інтернеті Хімчистка "Маріо". Чесно ще сама не користувалася, але телефонувала мені звідти тітонька ну дуже рекомендувала . Я на рекламу не дуже ведуся , скоріше на рекомендації тих хто користувався, та й на той час ми лише переїхали на нову квартиру і все було чисте і нове. Але вона була дуже переконлива. Оскільки я не користувалася, то рекомендувати не буду. Запам'ятала тільки що хімія в них екологічна якась американська і м'які меблі і килими не смердять і висихають швидко і то не миючі пилососи а якісь новітні технології. Може Вам знадобиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Masja

    Masja Well-Known Member

    Підійдіть в Стефано Колекшн на Стуса.
     
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А де саме на Стуса?
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Порадьте будь ласка нормальну хімчистку, де можуть кваліфіковано порадити та виконати свою роботу. Передісторія - сьогодні їздила В Кінг-Крос, хотіла здати пуховик в хімчистку Чисто. Працівниця, що приймає речі, зі скривленим лицем почала: "А чи Ви здавали куртку раніше з чистку?" - "Ні, не здавала". "А цей матеріал дуже тонкий, у нас барабанна чистка, я не знаю чи він витримає..." Я питаю: "То що Ви радите? Не здавати? Бо взагалі-то куртка дорога і псувати її не хочеться. Прати вдома самій?" Відповідь: Я не знаю... Мені нема різниці скільки вона коштує." і далі скривлене лице. Я стою розгублена, далі питаю: "А у Вас були випадки, коли рвалась тканина?" - і знову те саме - скривлене лице і "Я не знаю". Далі додала, що гарантію на виведення плям вони не дають, вирішуйте самі, я не маю часу і пішла до себе в каптьорку..... Я стою в шоці, розгублена повністю, таке враження, що той пуховик мала здавати на краш-тест, а не в хімчистку... Спакувала куртку і пішла ні з чим...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Може хтось підкаже, де можуть зремонтувати обігрівач електричний по типу конвектора з ребрами, фірма уфо?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дівочки, треба хорошу смачну медовуху ! Де то таке знайти в нас у Львові ?)) Кнайпи не рекомендуйте , там до холєри дорого ))) мені треба декілька літрів ... Знаєте, треба таку смачнющу присмачнющу ;) можливо є такі, хто на продаж робить під замовлення, чи можливо десь продається в магазинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Якщо чесно, то шукаючи собі гарний і недорогий диванчик , я обійшла Південний, заходила в Епіцентр і ще в невеличкі магазини , які в процесі пошуку мені траплялися. А придбала я свій диван в Будинку Меблів, що на Любінській. І вибір там був хороший та й ціна , порівняно з іншими , була оптимально-доступною.
    Не знаю, яка там ситуація з асортиметом зараз, Але можете туди завітати,а раптом саме там Вам впаде в око саме Ваш диванчик )
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    В мережах Чисто і Еврочистка - це стандартна тема, що вони ні за що не відповідають: ні за плями, що так і залишилися, ні за пошкоджений одяг чи облізлу фурнітуру. Типу, платиш за спробу, а не за результат. Менш-більш адекватний підхід був в "італійській хімчистці" навпроти лялькового. Але я в них вже років два не була, що там зараз не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    раджу на Петлюри - вуличка направо біля кільця коло базару (якщо йти від Любінської), зліва в будинку. Інакше не вмію пояснити - чоловік поблизу працює, туди возить. І плями виводять окремо, без чистки, і ціни не захмарні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а як вони називаються? Екочистка чи щось подібне? там така давніша вивіска?
     
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    мені в Чисто, коли заносила вишиту сукню з плямами, теж казали що не несуть агарнтії..але відіпралося добре, не пошкодилося. Здавала там же дубльонку і пальто - теж все ок було.
     
  15. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    не знаю. Чоловік у відрядженні, тому нема кому подивитися
     
  16. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Я теж свій інший пуховик туди здавала на чистку неодноразово і все було добре, так само і мої сестри туди здавали куртки багато разів. Але вчорашній діалог з працівницею хімчистки, ну зоооовсім не посприяв тому, щоб я здала туди куртку. Це так, м"яко кажучи. Я розумію, що ризики можуть бути, але позиція "нічо не знаю, нічо не цікавить, хочете здавайте, хочете не здавайте, що буде, то буде" це теж неправильно.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Уніка, Петлюри 2а
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мені міняли на Сихові, Санта Барбара. Там невеличка майстерня, роблять якісно і ціни нормальні.
     
  19. Ngel

    Ngel Member

    Де у Львові можна купити якісні пухові ковдри?
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    красиві вишиті рушники (можна варіанти і з бісера )у Львові продаються ? на привокзальному була... нічого такого, щоб в око впало, не помітила