Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Rosina

    Rosina New Member

    Я купувала в інтернеті, якщо вам буде корисна така інформація, правда наповнювала крісло-мішок. А для подушечок, добре ноповнити холлофайбером, він такий як вата, недавно шила подушки то ним дуже круто ноповнювати. Теж купувала в інтернеті

    Отправлено с моего HTC One через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Буду вдячна, якщо кинете посилання де саме замовляли або відгук або пп.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  3. Rosina

    Rosina New Member

    Холофайбер купувала на olx
    Холлофайбер (наполнитель) от 45 грн.за кг. Шарики. Полотно.Холофайбер.

    Кульки Теж там, але не можу знайти посилання

    Отправлено с моего HTC One через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Де купити верес в горщику? Хочу на підвіконні посадити
     
  5. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Хотіла б продати свої золоті вироби.Підкажіть,будьте ласкаві,куди краще звернутися.
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Сьогодні бачила в квітковому кіоску біля Спартака
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можу спитати.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  8. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Порадьте оптику, де можна зробити недорого комп'ютерну діагностику без того, щоб у них потім замовляти окуляри/лінзи.
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    НМСД, будь-де, ви ж не забовязані наперед казати, що не будете у них замовляти.
    Моя знайома недавно робила за 150 грн в оптиці у Форумі, навпроти Сільпо. Казала, що задоволена огляд і консультація були більше 30 хв, окуляри не замовляла потім у них.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Буду вдячна за допомогу. Приїздить подруга з іншого міста і буде обмежена в часі, а має бажання купити вишиванку, особливо (але не принципово) цікавить борщівська вишиванка. Де можна купити вишиванку, гарну і не за всі гроші? Хоча впринципі розглядає варіант якщо не купить то в когось замовити, можливо є координати хорошої майстрині чи посилання на сайти де можна переглянути асортимент? Дякую.
     
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Досить цікаві вишиванки є в магазині Ґудз на Братів Рогатинців. Ще можна подивитись на Вірменській. Магазин називається, якщо не помиляюсь, Компот
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Де купити тоненькі трикотажні шапочки для себе і доці (2р)? На таку погоду як зараз. Бажаю в одному стилі. Може онлайн хтось замовляв?
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Дівчата треба допомогу на вже=))
    Де у Львові можна купити форми для випічки хліба? Такі щоб якісні були.
     
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    Привіт. Підкажіть, де онлайн/офлайн у Львові знайти нарізки різних тканин для печворку? Дуже бажано новорічних мотивів


    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Аґрафка. Мають магазин на Південному Товари для творчості, хобі і рукоділля
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Гарні і незаїжджені вишиванки є в магазині на площі Міцкевича. Якщо йти в напрямку від Рошену до Укрсоцбанку, він на куті біля підземного переходу. Ціни дуже різні, є і за 1500 і за 7000, але ручна вишивка. А саме борщівських вишиванок бачила багато в Інтерсіті на Чорновола, на тому поверсі де Винахідник. Теж гарні, але там машинна вишивка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    гляньте в великих епіцентрах, на окружній чи на хмельницького (біля кінг кросу - малий вибір).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Virner

    Virner Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, фотографа. Або хоча б де шукати?
    Не люблю фотографуватись, позувати тощо, але маю потребу у якісні діловій фотозйомці. Хочу, щоб було легко, красиво, не штучно і щоб я була я.
    мабуть, і одяг потрібно підібрати, і зачіску, і...і...то теж проблема. Може, десь є такі пропозиції в комплексі?
    Буду вдячна за поради.
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    не зовсім може в тему, але....мені треба шишок , отих коричневих. всюби бачу лише молоді і зелені. може хтось соб іназбирав ще минулого року і може поділитись?
     
  20. Rantka

    Rantka New Member

    Доброго вечора, порадьте хорошу кравчиню для припасування чоловічого одягу по фігурі.