Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Mawynja

    Mawynja New Member

    Галицьке перехрестя. Півроку тому купували. Магазинчики по ліву сторону де є проїзд і парковка.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2017
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    За Рукавичкою на Луганській є нарізка скла. Там раніше був великий вибір
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Де у Львові знайти штори для тераси?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. де можна замовити надгробний пам)ятник?
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ми замовляли на Голосківському кладовищі-та на території є такий дерев'яний будиночок і там фірма,яка має добрі ціни і великий вибір пам'ятників.Зробили вчасно,добре.При встановленні постійно телефонували,щоб узгодити деталі.Ми задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а ще продаються кнопкові мобільні телефони? хочу мамі на дн новий, але в фокстроті і ельдорадо вже не побачила таких. Боюся, що з сенсорним буде довго мордуватися поки звикне.
     
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Retaret, я осінню мамі купляла в мобіманії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Вони-то продаються, але ціни на них чомусь високі. Мали б бути в мобілочці, або Титані
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    продаються, їх навіть є непоганий вибір у магазинах, які спеціалізуютья суто телефонами (Мобілочка, ало). Мамі шукала рік тому, ціна коливалась від 500 до 2000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А штори на терасу????плііііііз,хоч щось підкажіть.
     
  11. IvannaSS

    IvannaSS New Member

    Привіт, дівчата! Підкажіть, будь ласка, де у Львові знайти якісні бустери в авто?
    Щоб можна було приміряти?
    На Південному були в ТЦ Карпати і на Шуварі. Не знайшли(.
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В Епіцентрі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Ви можете замовити не штори, а тканини спеціальні, вологостійкі або вогнестійкі, спеціалізовані, як для готелів та ресторанів, а потім просто здати тканину в ательє і пошиєте собі штори, які захочете. Але моя вам порада, шукайте тканини, а не штори. Я знаю у Львові є безліч таких компаній, що продають чисто тканини, частіше для ресторанів та готелів, наприклад, Daylight, Limaso, 5авеню, є й бюджетніші варіанти. Просто я собі на дачу для шезлонгів колись купувала тканину. І мені тоді продавці сказали, що є спеціальні тканини "для вулиці", так і називаються. Спробуйте так, щось знайдете)
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2017 ---
    Раніше великий вибір був на останньому поверсі в Магнусі, зараз, на жаль, не знаю, чи є ще той магазин
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, де у Львові є пральні? Не хімчистки, а саме точка, куди можна здати для прання постільну білизну, рушники, штори, деякий одяг... І якщо можна, зорієнтуйте по цінах. Бачила таку послугу в "Чисто", але, як на мене, 40 грн за кг білизни - це трохи закруто...
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Спробуйте в бульбашку на В. Великого. Правда не знаю цін.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Де можна придбати надувні жилети для дорослих і круги для плавання, але не такі одноразові, а якісні та добротні?
     
  17. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Підкажіть, будь ласка, де можна придбати домашній травневий мед? На базарі не ризикую купляти, можливо в когось є знайомі чи родичі, які мають власну пасіку і продають мед?
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Купляла тут на форумі, травневий, смачний)
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А де можна купити вакуумні чехли щоб об'ємні речі скласти ? Кажуть дуже зручна штука.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В Епіцентрі.