Де провести весілля на 35-40 осіб

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем A_Stella, 22 Листопад 2011.

  1. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    А мені в "Княжому дворі" не подобається, це моя думка, я б радила "Наталі" в Винниках
     
  2. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Теж дуже люблю "Купол" - він приблизно в тому ж форматі, що і "Зелені пагорби". Для тих, кому подобається ресторани "під старий Львів". Правда, там з комфортом розміститься чоловік 20. І немає такої території, як в "Замку Лева". А саме їх велика і затишна територия - це ізюминка ресторану.
     
  3. pullitko

    pullitko New Member

    Привіт всім. Планується весілля на 40-50 осіб. Разом з тим виникає купа питань і вагань.
    Чи воно взагалі потрібне?? і т.д. Якщо це питання вирішують тільки двоє.То в мене до тих які вже святкували своє весілля в такому маленькому колі питання:
    Чи запрошувати тамаду та відео такої малої компаніі?І чи не буде скучно якщо так мало людей.І як буде виглядати якщо буде лише одна дружка та дружба?? Хоч тема стара надіюсь що хтось таки відгукнеться)
     
  4. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Чи воно взагалі потрібне - дуже залежить від вашої конкретної ситуації, які традиції в родині, як поставляться до вас, якщо ви не робитимете весілля, наскільки вам важливо, як поставляться. Мається на увазі, якщо в сім'ї 5 дітей і всі крім вас робили весілля і мама хоче, а ви не хочете її ображати - то, мабуть краще зробити, щоб потім до кінця життя не слухати звинувачення. Якщо ж зовнішніх факторів немає, то можна розглядати ситуацію з фінансової сторони (порівняти скільки подарують без весілля і скільки подарують на весіллі за мінусом витрат на весілля). Або з "людської": якщо з цих 40-50 осіб, яких ви хочете запросити, майже всі дуже хороші, веселі позитивні люди, з якими вам приємно буде запам'ятати цей день - робіть, якщо є фін. можливості. Якщо ж це збір "дорогої" родини, частину з якої ви терпіти не можете, а частину не знаєте, але "мус кликати", то краще не робіть.

    Чи запрошувати тамаду? Звісно, моя думка може видатись заангажованою, але я думаю, що якщо хочеться, щоб свято мало певний формат, без ведучого не обійтись. Якщо немає бажання/можливості замовити професійного ведучого, це можуть бути музиканти, які ведуть або староста, який має великий досвід. Але в будь-якому випадку хтось повинен керувати процесом, щоб весілля відрізнялось від дня народження чи просто "п'янки".

    Кількість не особливо принципова, 40-50 чоловік - це вже досить багато, на найменшому весіллі, яке я вів було 25 гостей взагалі без дружбів і дружок. Тривало це весілля на дві години довше ніж планувалось, бо думалось, що "буде скучно", а потім не могли розійтись. Але я не стверджую, що це моя заслуга, просто були кльові гості і я їм не псував настрій, а акуратно скеровував їх енергію в корисне русло)

    Відео - залежить від того, чи будете ви його дивитись, я своє не дивлюсь, але моя доця колись регулярно просила поставити диск з казкою, де "мама принцеса")

    Одна пара дружбів, дві пари чи 7 пар (було й таке), неодружені чи одружені, чи взагалы відсутність - абсолютно не має ніякого значення. Для застілля, мається на увазі, в церкві хтось має бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    То було ще в 2012 році здається, того великого ресторану, що щойно добудували ще не було. Ми були в самому приміщенні, тераса є, меню смачне. Танці були в тому ж приміщенні де і сиділи. На 35 чоловік поміститесь, більше буде тіснувато.
     
  6. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Все залежить на що ви розраховуєте. В мене було весілля на 60 людей(ну це більше чим у вас),але були схожі питання. Я шукала музикантів, які б зразу і проводили свято, але якщо ви хочете щось особливе, тоді шукайте ведучого. Я теж переживала, що люди будуть сумувати, але якось так склалося, що всі танцювали і таки багато залежить чи самі молоді танцюють.
    За відео я так довго думала, що за місяць до весілля таки вирішила замовити, бо ціни кусалися, але я не хотіла шо попало. В мене відео було до 7 вечора, зняли перший танець, пару польок і все, я залишилася задоволена і не шкодую. І вже зараз думаю, що на спогадах не треба економити.
    Одна дружка і дружба - нормальний варіант, головне щоб в день весілля вони вам допомагали. В мене за три дні до весілля друга дружка і дружба з*явилися, бо дружка не знала до останнього чи приїде, я планувала одну пару.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Julenzua

    Julenzua Member

    Привіт,
    Перш за все забудьте про умовності, а що люди скажуть...
    Ви робите весілля для себе і коханого, і навіть швидше для себе.
    Згадайте всі свої дівочі мрії та втілюйте їх в життя — це і буде запорука вдалого весілля.
    Ми вибирали між весіллям на березі океану (для двох) чи маленьке у Львові — виходить на один бюджет.
    І вибрали весілля на 33 людини тут, бо мрія про карету і сукню виграла. Святкували 21.02.16 в Рафаелі на 2-му поверсі.
    У нас була одна пара дружб і виглядало нормально, а для чого більше?
    Було мега круто, дуже весело, зворушлива виїздна церемонія (хоча ми живемо разом вже 1,5 року), багато конкурсів і подарунків, музика на танцполі, яка нам до душі, близькі друзі та родичі, а не купка тітоньок, які бавили Ваших батьків.
    Родзинка маленьких весіль у тому, що поруч лише рідні люди, всі один одного знають, можуть пожартувати і підтримати Вас у потрібну мить.
    Ведучого беріть однозначно, раджу дуже Юрія Бульбаха, був у нас — просто бомба! Він допоможе Вас зібрати до купки і донести до кожного гостя, що зараз відбувається саме Ваше весілля, відчуває публіку, і знає коли потрібно який конкурс провести: за столом чи на танцполі.
    Продумайте концепцію весілля — ми вибрали в стилі “Хто зверху”.
    Якщо немає ведучого, то потрібно комусь вести весілля весь час всеодно, конкурсів на танцполі мало, потрібно розважати гостей і за столом, і не лише тостами.
    Брали фото до кінця весілля, відео не брали, гості відзняли лише потрібні нам моменти (обумовлювали наперед з ними). Якщо хочете зекономити, то краще на музиці. Ми обрали ведучого і ді-джея (набато краще ніж музиканти вживу)
    Загс у нас був в інший день. В день весілля - фото - церква - ресторан.
    Викупу не було, ми прокинулись удвох, поїхав робити фото у себе, приїхав на кареті, ми вигнали всіх з кімнати і побачились вперше вдягнуті у весільне вбрання, лише вдвох наодинці, і у нас були сльози в очах і шепотіли один одному "Кохаю тебе". Дуже зворушливо і так запамяталося. Не дайте нікому зіпсути цю мить!
    Більш детально розповіла про весілля у “Суха статистика”.
    А весілля на 50 людей, до речі тепер рахується стандартним, це не маленьке!
    Бувають і на 15 осіб, тому вам хвилюватись немає через що.
    Не заморочуйтесь формальностями, просто святкуйте, весілля — це свято Вашого кохання!
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. liubav

    liubav New Member

    дайте, будь ласка, відгук про заклад. самі там плануємо)

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Більш ніж задоволені. Особливо роботою персоналу - дуже уважні, не треба було нічого просити двічі - все що ми хотіли робили швидко і якісно. Погодились попрацювати на годину довше, бо щось ніяк гості не розходились. Ще дівчата на кухні самі понарізали і поспаковували солодке для гостей, ще й в свої коробки - бо наших не вистачило. Я вже не говорю про сам заклад - в червні просто чарівний - гарна зелена територія, шатро для танців + номер для молодят в подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    В мене брат там святкував невеличке своє весілля рік тому, то відгук можу залишити як гостя. З обслуговуванням ніяких проблем не було, все що я просила принести, замінити- офіціанти виконували швидко і професійно. Страви були смачними, хоч зараз вже і не пам'ятаю детально, але якби щось не сподобалось, то цей нюанс точно б запам'ятала.
    Плюсом було те, що на території була виїзна церемонія і потім відразу переходили до святкування. Не витрачаєте час на доїзд до ресторану і не марудите гостей. Застілля було на літній терасі, що теж дуже сподобалось (кінець червня).
    Можливо гарне враження про заклад склалось, бо молодята гарно організували свято, було дуже душевно і гармонійно, але і саме місце посприяло гарним враженням теж.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    А хіба цей ресторан не закривається? Чула, що в міста якісь претензії то будівлі - ніби не мають права її під готель використовувати. Мені там дуже подобається, хотіла там в серпні ДН святкувати - приблизно на 25 осіб.
     
  12. liubav

    liubav New Member

    можливо. бо коли я телефонувала, щоб замовитт дату, то мені відповіли, що зараз в них певні проблеми, і замовлень не приймають так як в меню тільки десерти.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Шкода, якщо так - дуже гарне місце - хороше співвідношення ціна-якість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. liubav

    liubav New Member

    була у Валентино. хотіла замовити. в них йду плата не від кількості людей, а за оренду. оренда тераси 80 000грн. на ці гроші вже узгоджується меню. але на 36 людей це трохи зажирно)

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    Привіт всім!Хочемо відсвяткувати весілля приблизно до 30 людей!Хто що може підказати на рахунок ресторану Гуцульський двір,що на Південному.Чи смачна кухня?Буду дуже вдячна
     
  16. liubav

    liubav New Member

    я теж в пошуках) приглянулись - Дефіляда, Замок Лева, Під Левом, Шопен, Панорама, Терраса, Старий рояль, Вінтаж нуво.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  17. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    Замок Лева готель,а ресторан Зелені Пагорби, ви напевно цей маєте на увазі)) зараз замовлення на Весілля не приймають.А ви вже були в цих ресторанах чи лише вибираєте?
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2017 ---
    Бо в нас весіллі невелике і переживаємо,щоб підібрати гарний ресторан і щоб не було скучно)
     
  18. liubav

    liubav New Member

    так, Зелені пагорби. мені казали задзвонити їм у квітні.
    я тільки склала список тих, що мені подобаються. через тиждент відпустка, от тоді і почну ходити.
    була у Валентіно та ресторані гот Дністер. перший - дорого. другий - великий дуже, а в їхньому барі не варіант взагалі.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  19. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    А за ресторан Босфор хто що може святкувати?Яка кухня?
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2017 ---
    А за ресторан Босфор, хто що може сказати?Дякую!!!!
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Дівчатка поцікавтесь ще рестораном від Євроготелю. Дуже його люблю, хоч давненько вже там не була.
    От ще згадалось що недощавно теж брат (не дивуйтесь, у мене їх тільки два) святкував своє 30-річчя в ресторані Багратіоні. Хоч то було святкування Дня народження, але насправді по організації було як весілля. Був і ведучий, і музиканти, і т.п. Запрошено біля 60 осіб, ресторан був повністю закритим. Можливо і для меншої кількості гостей вони вам зможуть закрити зал.
    Святкування пройшло на найвищому рівні, офіціанти дуже уважні, страви безподобні. В мене хворе горло, і я не можу пити холодні напої. Я лише перший раз попросила офіціанта підігріти склянку узвару. Всі решту разів коли в мене була пуста склянка офіціант сам без нагадувань мені наливав і підігрівав. Я була не те що приємно вражена, а ще й приємно здивована. Адже скільки закладів ми відвідували останнім часом і кожен раз я просила мені постійно гріти напої. Така дрібничка, але як вирізняє професіоналів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1