Де провести весілля на 35-40 осіб

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем A_Stella, 22 Листопад 2011.

  1. A_Stella

    A_Stella Member

    Друзі, порадьте де можна провести весілля у Львові на 35-40максимум чоловік.
    Багато тем подібних в інтернеті, але переважно там про великі весілля.
    Важливо: смачна кухня, і красивий зал (тераса, тощо). Плануємо на літо.
    Сценарій: вінчання - фото - ресторан.
    Так як кількість гостей невеличка поки що не знаю як то все має бути. Єдине що, без тамади.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Червень 2013
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    вам скорже в тему : Де у кого було весілля
    Краще повиписувати з теми то що підходить, адже не кожна форумлянка мала весілля на 2 000 чоловік! :) :)
    П.С: походіть по ресторанам, може щось приглянеться!
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    В суботу була в ресторані Статус. Враження мегапозитивні. Було 50 чоловік. Супер. Кухня смачна, зал красивий, а обслуговуваня - на вищому рівні.
     
  4. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Кілікія на вул. Вірменській. Кум робив весілля своє на 35 чоловік. Кухня смачнісімо :girl_claping:
    Там поруч багато цікавого, не потрібно далеко оператора тягати, в центрі міста. Ціни, порівняно, не кусючі. Якщо не помиляюсь, 230грн з людини+ спиртне, солодке своє. Єдине , що доробляли самі , - фаршировану рибку.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Біля ювелірного заводу є науковий інститут, там невеличке кафе. Весілля роблять на 30-40 чол. - максимум. В ньому, на весіллі, були знайомі, казали, що ім сподобалось.
     
  6. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    уже переглядала ту тему. а походити не можу, бо я з києва, а зараз взагалі в лондоні (

    ---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

    Питаннячко щодо самого весілля. Не відчувалось що замало людей? Я хвилююсь, що з такою кількість буде нудно ( Але не хочу тамаду, і всіх тих конкурсів.

    ---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:14 ----------

    Вони дозволяють прикрашати зал? З картинки в інтернеті ніби симпатично. )
     
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    а весілля де буде? :)
     
  8. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    У Львові :)
     
  9. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Зовсім ні. Гості гарно "бавились".
    Тамаду беріть обов"язково (особливо якщо староста мовчазний :))! Можу дати тел. того що у нас був. :)
     
  10. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    в мене на них алергія ( Думаю замінити діджеєм, або хто там буде за музику відповідальний. Не зовсім розумію присутність геть чужої людини на такому маленькому весіллі, і ті відео з тамадами, що до того бачила..жарти награні і тд..не моє
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    На рахунок цього не знаю. Але там була арка для молодят, і ікона, а сам по собі зал дуже гарний, але на тому весіллі кульок не було, але завдяки інтер"єру думаю вони там були б лишніми. Все було стримано і зі смаком. Ну а їхній стейк - це щось надзвичайне.
     
  12. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Треба буде якось зайти і спробувати )
     
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Ми були влітку на весіллі у готелі Деліс.

    Столи накрили у альтанах надворі, кухня була просто люксусова, всі були дуже задоволені.
     
  14. MyDream

    MyDream Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Можу ще порадити глянути ресторан "Герольд" на Панча. Дуже гарний там інтер"єр і дворик. І розміщення непогане - недалеко від центру міста.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    Хороший варіант - ресторанчик Старий Рояль:)
     
  16. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    В мене було 30 чол., святкували дуже файно в "Геліконі", але то було досить давно...
     
  17. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    так, не поганий, але якщо всі захочуть потанцювати, то місця точно буде бракувати!!!
     
  18. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    А як ви вважаєте, чи потрібно оплачувати гостям (більшість немісцеві) готель? Чи просто надіслати запрошення з вказаною датою і часом "дійства"?
     
  19. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    В мене весілля було в ресторані "На озері" - левандівка.Кухня смачна,зал гарний дуже. Гостей у нас було 40 чол. також,тамаду не запрошували ,відгуляли на УРА.Всім сподобалось. Готель поруч побудований до речі.
     
  20. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік

    в темі вже згадували про ресторанчик "Старий рояль". Була тьам на весіллі (30 осіб) цього літа і дуже сподобалось, все смачно, є де танцювати, фуршетні столи теж були, і що особливо зручно - шлюб молоді брали в Домініканському соборі, тобто до ресторану нам було 20 метрів!