Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Подивилась я на той готель що arapeta написала то там олл і дуже шикарно, але на нашу сімейку ще не рахувала.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Минулого року були в Греції, але на своєму авто, цього року теж заглядаємо туди, бо грецька кухня, а особливо море - це любов назавжди))
    Маю знайомих, що в Туреччину їздили на авто, для нас теж варіант, хоча таки в Грецію хрчеться більше.
    Раннє бронювання триває до 31.12, далі ціни будуть підніматись. Тут писали про страхівку від невильоту, а така страхівка діє на тур з власним доїздом? Щось страшно зараз бронювати на червень-липень..а як щось станеться?(
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а куди податись в Грецію, щоб були гарні краєвиди, бірюзова водичка? :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Здається бірюзова водичка всюди) хтось обирає материкову Грецію, там трохи дешевше, а шикарні краєвиди і море то Закінф, Родрс, Крит... ми були на Халкідіках, бо на авто, і ближче, то вода як на картинці
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми були в Александруполісі, то, власне, водичка не була голубенька, а пригадала мені чорне море. Тому й питаю, куди краще податися за водичкою, як на картинці :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Не знаю наскільки фото може передати, але то точно не Чорне море[​IMG][​IMG]

    Александропуліс це зі сторони Болгарії? Дивлюсь ще на о.Тасос, але якщо там таке ж море, то нє, краще Халкідіки.. до речі багато там східних друзів, але якісь такі чемні нам попали, навіть мій молодший кричав "Слава Україні")) то робили вигляд, що не чули
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Александруполіс - це 40 км до Турецького кордону. Море в Александруполісі окреслюють, як фракійське море. Там впадають грецькі ріки і далі недалеко до Босфору, можливо, тому там море таке. Я також уявляла собі, що море в Греції таке, як на картинці, тож ми шукали місце, де би було менше москалів і добрий готель. Все це отримали, лише море мене засмутило. Тому наступного року хочемо повернутись, але до бірюзового моря :)
    Щодо Тасосу, то ми з Александруполіса пливли паромом на Тасос. Сам Тасос дуже гарний, мальовничий, центральна частина така колоритна, грецька :) Ми їздили конкретно на мармуровий пляж. Це пляж з білих камінців. Там чудово - скали, білі камінці і бірюзова водичка. Але дорога туди погана, там немає готелей. Туди хіба на день приїхати подивитись, відпочити. І чи всюди на Тасосі така водичка не знаю.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    А апартаменти? Ми зустріли українців, то вони розповідали, що в них друзі відпочивають на Тасосі, і ніби дуже задоволені..


    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я мала на увазі, що саме біля мармурового пляжу немає, де жити, бо до нього їхати по польовій дорозі 20-30 хв. А так, то на острові, звісно, є де проживати, просто я не знаю чи всюди по острові така бірюзова вода.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    3 години приблизно. Я б розглядала острівну Грецію - Крит, Родос, Корфу... Але зі Львова перельоти тільки на Крит і на Салоніки були.
    Ми переконані фанати мережі Грекотель. Якісне різноманітне місцеве харчування на оллі, чудовий сервіс, можливо не самий новий номерний фонд, але досить просторі і доглянуті номери. Колись ціни були дуже приємні і акція на них була.
    Грекотель Родос Роял 4 - на Родосі чудово, були гірки водні! Під готелем зупинка автобусів - їзди з місцевими хоч по всьому острові. Ліндос - прекрасний.
    Грекотель Мелі палас 4 - на Криті. Трохи відшиб, гірок нема, але діти були щасливі з анімацією. Про добирання треба домовлятись. Але все інше - як завжди на висоті.
    Грекотель Амірандес 5 - це фантастика. Але ми люди прості нам було занадто круто.
    Готель вище Маріне палас - у планах і мріях.
    Були на Халкідіках Бомо асса маріс. На 3-ку готель і харчування (останні дні я вже в черзі з дітьми за піццою стояла). Але пляж золотий і шикарний.
    Коротше нам острівна Греція найбільше з літнього відпочинку до душі. І тільки в Грекотелівські готелі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мармуровий пляж є на Ситонії, в районі Вурвуру і Неос Мармарас, там дуже гарно, але готелі там трохи дорожчі, плюс пляж галтковий (а мої діти вимагають пісок, щоб босоніж).. загалом Греція не є дешевою, але це зовсім інший формат відпочинку. Я казала, що колись хотіла в Єгипет, але після Греції перехотіла)))
    До речі, Музедініс літають чітко, вчасно, і навіть годують в польоті.
    Ще дивлюсь Італію, хтось порадить в який бік їхати в Італії, шоб піщані пляжі, і не 10км до моря?
    @Arapeta, а ви були на Корфу? Порадите щось? Цікавить пісок і температура води, бо ми відпочиваємо кінець червня-початок липня, але водичку хочеться тепленьку)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми в Александруполісі також були в грекотелівському готелі. Так, готель і сервіс - супер.
    А чи не розкажете Ви про інші, менші острови Греції - Тасос, Лефкада, може, інші?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    На жаль, поки то весь мій досвід, що я написала...
    А ні, брешу, були на екскурсій на Косі і на Санторіні. Кос такий кам'янистий мені здався. Санторіні ми з того боку, що обрив були, з іншого казали є чорний пляж, але що не бачила, то не розкажу. Але Санторіні - то теж казково.
     
  14. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Ми були на тасосі минулого року) враження просто чудові! Острів невеличкий але дууже колоритний і має багато гарних пляжів, які не схожі один на одний . За день можна об’їхати весь острів. Ми знімали апартаменти і були там 4 дні. Водичка в морі неймовірна! Краєвиди під час подорожі на машині просто неймовірні! У нас дуже позитивні спогади про цей острів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, який період найкращий для відпочинку в Греції (на острівній частині)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    От мені теж цікаво. Бо планували би на початку червня туди, але не знаю, чи вже комфортно.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    @algo точно відпочивала на початку червня, бо я її питала чи вода не холодна, може вона підкаже..
    Ми були з 24 червня до 3 липня.. вода була +28, повітря 33-36, мені змерзлюку було ну супер, я нагрілась на зиму

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось відпочивав в Грузії? (Батумі авіа) Цікаво би було почути враження :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В 2017 відпочивали під Батумі, в Кобулеті (авіа, кінець червня). Питайте, що цікавить)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Грузія сама класна, їжа смачна, є що подивитись, куди з‘їздити. А от узбережжя мені зовсім не сподобалось. Дуже совковий курорт, всюди російська мова. Сам Батумі - двояке враження - як дівчина, що одягла все краще і одразу:girl_crazy: В центрі, на узбережжі ліплять щось на кожному клаптику землі, а трохи від‘їхати - і бідося чорна. Пляжі - практично всюди галька. Є пляж з чорним піском. Але там нема де яблуку впасти і брудно. На море я б туди більше не їхала, а от вглиб країни - з радістю.
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1