Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @phobika, а ОАЕ? Море тепле, може бути hb ( ми так брали і нам хватало два рази їсти). Ну правда природи гарної нема, тільки пустеля і висотки)) Майже усі готелі мають трансфер до моря( ті що прям біля моря напевно дорожчі), там піщані пляжі, плавні заходи в море. Ну хоча може в вересні бути зажарко, ми в листопаді були, то жара була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну в порівнянні з Туреччиною так, але в Єгипет години 4 летіти, а в Дубаї 5.) Але то з Києва в Дубаї летіли.
    Залежно як дитина переносить дорогу і довгі перельоти.
     
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дякую за таку конкретну підказку щодо Тоса-де-мар. Знайшли по прийнятній ціні переліт і навіть вже забукали готель на середину вересня. Завтра ще трішки почитаєм про місцевість і про сам готель, і якщо не передумаєм, то купимо квиточки.
    Уііі, ми їдемо на море!!!:girl_dance:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо буде потрібно, пишіть в пп, я Вам точки підкажу з смачними комплексними обідами ціною 10-13 євро в сезон і трохи можу розповісти про містечко - де, шо, по чьом.
    Також знаю пляж, де є природній «жаб‘ятник» - з каміння вимощений неглибокий басейник, в якому зручно хлюпатися діткам.
    Щодо перельоту - минулого року МАу запустило прямий рейс Львів - Барселона, щоправда, він літає тільки в сезон.
    Але я бачила в липні ціну на вересень порядка 50 євро (перед тим, в травні квитки в дві сторони на серпень обійшлися біля 300 євро)
    Так мрію туди повернутися )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені Ллорет дель Мар навпаки більше сподобався, були там 3 дні, пляж біля замку, готель 2 кроки від пляжу був з 3 х разовим харчуваннямпростий досить, але загалом ок, ми в готелі майже не були, тому нам то було не так важливо, і музика лиш максимум до 12-1 ночі, я думала буде до ранку гудіти:girl_haha:, але ні. Є великі супермаркети поруч і базарчик з купою магазинчиків. Також багато барів та кафешок, де досить смачно готують.
    В Тосу заїхали ради цікавості, то народу теж багато було на пляжі і вода якась брудніша, плюс постійно кораблики туристичні підпливали під сам пляж, то дратувало неймовірно, бо прям біля людей і таке враження, що прям на когось наїде. Щодо мілкості, щоб зручно було з дітьми, то не пригадую точно, бо в нас був відпочинок для дорослих,тому це питання не аналізувала) В Тосі це був пляж теж біля руїн якогось замку, може там є кращі пляжі, але ми мали лише пів дня на Тосу, бо їхали ще на гору Монсеррат. О там краса краєвидів неймовірна:girl_in_love:))) Іспанія взагалі прекрасна, не пошкодуєте:girl_smile:.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2019
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А в яку ціну переліт ? Чи ви не зі Львова ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    чим Болгарія не вгодила? Там дуже гарна природа. Можна вибрати куди їхати поближче до природи. В Кемері, до речі, доступ до природи досить обмежений, краєвид гарний, але гори за трасою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2019 ---
    Я там не була. Чомусь в голові є стереотип, що Болгарія - це приблизно, як Одеська область. Там звичайно не погано, але не ах!
    Які райони цікаві в плані природи? Ми наче вже на Іспанію націлилися, але на майбутнє може згодитись.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    о, зовсім не одеська область. Залежить який тип природи любите. Північ Варна-Балчик - зеленіша, південь дуже цікавий степовий. Зовсім південь місцями екзотично-тропічний.

    Іспанія - чудовий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отже маю я маленьку мрію (ну відносно маленьку). Хочу відпочити в ось такому бунгало на воді
    [​IMG]
    Де таке щастя можна знайти? Індонезія, Тайланд? Шукала на букінгу, щоб будиночок був саме на воді ,не можу знайти :sad: Такого плану відпочинок планується на 2020 рік.
    Може хтось відпочивав, варто чи це просто гарна картинка? Хочу почути плюси\мінуси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Картинки не видно, але самий класичний варіант - Мальдіви.
    Не відпочивала, бачила в туристичних передачах і влогах.
    Дорогий, багатий відпочинок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Так, дійсно, таку картинку варто шукати на Мальдівах, може на Балі.
    Знаю один бюджетний варіант бунгало на воді. В Єгипті) Район Ель Гуна (дуже гарне місце, «єгипетська венеція»). Була там на екскурсії і власне бачила житло такого типу в готелі Panorama Bungalows.
    Картинка трохи не та, що вище))) але як для Єгипту, то досить ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені інтернет видав що це Тайланд. Обшукала букінг, в основному пропонують готельного типу відпочинок, щоб отак на воді - пропозицій немає :sad: Щодо Балі, також шукала...Немає :sad: Може є ще якісь сайти пошуку житла ?
    П.С. тур не варіант, бо якщо летіти в такі далекі краї, то хочеться багато побачити і в декількох місцях побувати (взагалі, поїздка планується на декілька місяців, а ці будиночки це відпочинок в своє задоволення після довгих мандрівок).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мальдіви букінг багато показує. Перший в списку[​IMG]

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    @Hermi, мені чомусь не відкривається фото. Але бунгало на воді - це частина готелю, просто дорожчі номери. На березі за ними звичайні готелі-мурашники. Є і більш усамітнені варіанти готелів, але це значно, значно дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені Мальдіви трохи не подорозі. Я по роботі буду на півдні Китаю, тому для відпочинку розглядаю острови Індонезії. Бачила в інстаграмі фото і з підписом що ці будиночки на воді в Тайланді, тому зараз почала пошуки.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В Таїланді знаходяться бунгало на воді в таких локаціях (на фото там є), так розумію на річках, озерах - найчастіше видає на річці Кваї. [​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А взагалі тайськими мальдівами називають острів Ко Ліпе (koh Lipe)
    Я бачила фотки, то колір води і ландшафти там дійсно нічим не гірші, пишуть, що уступає Мальдівам хіба підводний світ.
    Погугліть собі готелі на Ліпе, а раптом
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Точно Мальдіви, може Шрі-Ланка, але якщо не по дорозі, то дійсно - шукайте Таіланд і острови Південно-східної Азії. Я сама не була, але колега з роботи був в Індонезії і казав, що то супер країна ( а він був багато де).