Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, чи хтось розглядає Туніс як країну для відпочинку, особливо з дітьми 2,5-3 р.?
    Туреччина якась скажено висока за ціною. Більше хочу десь в Чорногорію або Грецію, та в наш ліміт ми не попадаємо( Пробувала сама організувати відпочинок, дивилась в сторону Італії, були дешеві квитки в Пескару, та вже профукала( Ну і житло не надто дешеве.
    Хочу щось, толком сама не знаю що, але щоб вписатись в суму. Без захмарних сподівань і виключно 5-зіркових готелей і т.п.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Греція теж висока в ціні. Я питала Олю Сороку про Туніс, то вона порадила більше Єгипет. Я ще дивлюсь Албанію, але там ціни теж не мед. Не знаю, нам би після пневмонії на 14 днів, як мінімум, побути на морі. Навіть не знаю що вибрати. Я не проти Болгарії навіть, але автобус для мене то нереальна мука. Поки думаю, там буде видно.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Туніс не для малих дітей. Ви його навіть не порівнюйте з Єгиптом ( хоча і там теж треба вибирати). В Тунісі є гарні готелі,але вони вам обійдуться в ціну вище Туреччини. Те. що пропонують наші ТА по доступним цінам- це .... Крім того,в враховуйте, що Туніс - це специфічна у плані безпеки країна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Megan, я б їхала або у Хорватію, або у Обзор. Якщо у Хорватію, то місце десь у Макарській Рів’єрі, там дуууже багато діток лікуються з проблемами дихальної системи. Ми цьогоріч Хорватію відкидаємо через фінанси. Їдемо у Болгарію. Якщо автобус заважко, то літак, можливо, до Спліта.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Не розглядаємо Хорватію або Чорногорію тільки через гальку. Не признають мої діти галькового пляжу. Ну і чула, що море в Хорватії холодніше від інших.
    Якщо вирішиться, що їду лише я з синулькою, то буде або Греція або Албанія, якщо всі 4 - тоді Болгарія або Єгипет... якось так...
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Megan, так море у Хорватії та Чорногорії досить-таки холодне. Але ми так полюбляємо)
     
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Для дорослих Туніс - ок. Ми колись (років 10) були, то мені дуже сподобалось - білі пісок, будинки.. Дуже гарно було. Цього року теж почали заглядати на Туніс, але з готелей нам радили Іберостар, за решту - відгуки так собі, а Іберостар по ціні хороших готелей Хургади. ТОму, думаю, полетимо в Хургаду, там пісок, думаю, ок буде нам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я тобі скину дівчину, яка відпочивала з донечкою в Тунісі - їм дуже сподобалося. Через неї я минулого року теж хотіла летіти в Туніс, але коли я з грошима прийшла в тур агентство, то ціни значно виросли (

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    скиньте і мені :)
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Португалія моя люююбов, привітні люди, смачна їжа , величезні пляжі. Відпочавали в Назаре, тут холодніший океан, і трохи вітряно, були початок липня, в них сезон починається з середини липня. Кажуть сторона Порто тепліша, але ми їздимо. до мами, вона в стороні Назаре. Були в зоопарку в Ліссабоні, дітям сподобалось. Їздили в Фатіму:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Розкажіть, будь ласка, де ви "ловите" гарячі путівки? Кожен рік намагаюся знайти - і не знаходжу.
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2018 ---
    Розкажіть, будь ласка, де ви "ловите" гарячі путівки? Дякую!
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    По різному. Тут на форумі в комерційних темах турфірм, підписана на розсилки туроператорів і турагенств, сайт лоукоставіа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Aster Моніторю сайти туроператорів щодня. Готелі, які цікавлять відфільтровую і щодня переглядаю, що відбувається з цінами, місцями на літаках та готелях...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ви як про мене написали:)
    Теж вже голова пухне. Бюджет не дуже. Але моря хочеться і при цьому на наше не хочеться!!!
    Теж думала за Туніс... але і зараз ціни не дуже тішать.
    Вже який рік вивчаю самостійні подорожі лоукостами і все якось не наважуюсь. :girl_mad:От цього року знову:):girl_dance:
    Знайшла в Іспанію квитки з Польщі на червень по ціні 50є в 2 сторони. І так мене манить:)
    І ціни на житло - ніби вписуємось в бюджет. Але так мало інформації про той район.
    Ви хочете пакетний тур чи розглядаєте самостійну подорож?
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Дівчата, цікавлять мене Халкідіки, температура води з липня починаючи. Манить мене туди поїхати, але мої і особливо я в воду нижче 23-24 градуси не дуже хочемо заходити.
    Були в другій половині липня колись в Хорватії - то вона була дуже свіженька попри спеку надворі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Usmishka були на Касандрі минулого року в середині липня. Водичка була тепла - діти з задоволенням купались
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В кінці червня минулого року дуже тепла вода. Температура повітря часом піднімалась до +38. Були на Афоні. З початку липня народу суттєво побільшало, стало якось не аж дуже комфортно. Як на мене, то Греція придатна і в червні для досить комфортного літнього відпочинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не принципово пакетний, я кожного дня шарюсь по сайтах Рейнейр, Віззейр, але після білетів які я прошльопала в Пескару за 70 зл., більше ніякі варіанти не підходять.

    Ще попитаю за Туреччину.
    Є район Анталії і Середземне море, а є аеропорт в Бодрумі і всі прилеглі містечка вже на узбережжі Егейського моря. Вони за кліматом +/- однакові? Цікавить червень місяць.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Наскільки знаю Егейське трохи прохолодніше, тому туди краще на липень-серпень.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Ми на егейському узбережжі були в кінці червня. То вода вже нормальна, але чуть холодніша ніж Середземне. Мені було норм, бо я звикла до такої температури на адріатиці) ну і місцями були холодні течії.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk