Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а на початку травня? Для мене ідеально кінець серпня: вдень трохи підпікає, ввечері - тепленько, зранку вода трохи холоднувата, але під обід і і до вечора - ідеальна. Люблю ввечері в футболці і в шортах плюхнутись на шезлонг і щоб теплий вітерець з моря мене огортав.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Досить комфортна погода. Море тепленьке. Ще немає спеки. Світловий день вже довший. Але ціни на початку травня (через травневі вихідні дні) ростуть шалено і стає невиправдано дорого. В середині травня буде дешевше суттєво. Цьогоріч змінили графік святкових днів, але ціни піднімуть, на мою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Знаю, але я одному надзвичайно чарівному і мною любимому молодому красеню обіцяла, що ми знову поїдемо разом на море. Точніше, він мріє полетіти. А в червні я маю бути в Канаді. 1 вересня той турист піде в 1 клас. ТОму, початок травня або серпня. Краще травня, бо ще де-хто погано переносить спеку.
    Дівчата підкиньте варіанти відпочинку, які можна розглянути на бюджет в +/- 1000$ (2+1), обов"язково з перельотом зі Львова ( не важливо куди біля моря ), на 10-12 ночей на початку травня або серпня.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Tree

    Tree Member

    Єгипет можна виліт 09.05 на 10 ночей зі Львова ціни на сьогодні стартують для 2+1 від 1100дол
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Tree на скільки днів?
     
  6. Tree

    Tree Member

    10 ночей/11днів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    гарний час. але ціни на травень на щось пристойне будуть вищі. на 2+1 на 10 ночей за 1000 щось хороше навряд. хіба .зараз ціна на більш-менш хороші варіанти на кінець квітня-поч. травня від 1500 вже стартує
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Влітку хочеться на море. Хочеться в не найвищий сезон: або червень, або кінець серпня-початок вересня. Кінець літа таки, певно, краще, бо вода б мала бути тепліша. Хочеться менше людей, менше сонця та спеки, нижчих цін). Їхати плануємо на авто. Наразі схиляємось до Болгарії, можливо будемо лапати щось горяще. Бо не маємо прив’язки до часу, збираємось за день-два. Минулого літа було багато спокусливих пропозицій і по Чорногорії, і по Іспанії. Може і цього повезе. Трохи хвилююсь як то буде з малою, але не ми перші). От лише наперед щось з нею бронювати не наважуємось.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    взяли на 9 ночей Альбатрос Аква Парк Хургада на 21.04 за 1200. Ніби хороший варіант. Трохи мене напрягає, що 2 лінія і перехід через інший Альбатрос, але тішу себе, що наїджене буде вигулюватись. Користуватись можна інфраструктурою 4 Альбатросів (3 мають одну територію і 1 через дорогу)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ми цього року хіба в Карпати поїдем) Далеко з шилопопою Ромою дуже важко, і не стільки в дорозі.як на самому відпочинку) все йому треба. всюди залізе. ще й та криза 3 х років в повному розквіті
    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2018 ---
    в Іспанію теж авто плануєте?
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Іспанію тільки літак))). Але то має бути щось гаряче.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    якщо Ви дійсно готові за 2 дні спакуватися, і напрямок не надто принциповий, то думаю, що однозначно виловите для себе щось цікавеньке.
    Ніколи не забуду, як ми 2 роки тому зловили Грецію (Родос) за 400 з копійками євро на двох (правда, з перельотом з Києва, але я все одно вважаю це "халявою"). Ну але збори були алярмові. :girl_witch:
    Минулого року на початку червня бачила дуже "смачні" пропозиції в Іспанію і Чорногорію (авіа).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    І ми плануємо цього літа в Чорногорію :girl_smile: Були в Будві і такі теплі спогади залишились від поїздки :girl_dance:
    Дівчатка, а на яких сайтах ловите такі "смачні" пропозиції поділіться інфо :girl_wink::girl_flag_of_truce:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там були мої друзі-в квітні минулого року і восени
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, і шо?:girl_in_dreams: Розкажіть, що :girl_in_love: і що :bad:. Так, щоб ми приїхали, підготовлені, як додому:connie_pull-pigtail
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Наш горящий рекорд- забронювали тур в 17год і в 2 ночі вже летіли в літаку. За той час купили кілька кашок швидкого приготування, чемодан, поповнили запаси товару (для бізнесу), приїхали зі Львова в Мостиська, зібрали своїх працівників, передали наші повноваження і зорганізували роботу на час відсутності, позичили в сестри зручнішу коляску (з широким спальним місцем), відвезли батькам ключі від квартири (вислухали лекцію на тему, що з так4ими малими дітьми поїздки на море не ркеомендують, а тим більше- закордонні), спакувалися і поїхали в аеропорт. Їхати ще не планували. Тобто, зовсім не готові були до поїздки. Чекали на паспорт, який мав бути готовим пізніше.
    П.С. Дитина була річна)
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 1
  17. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    кілька тижнів тому повернулася з аква парку. вперше іхали в готель з другою лінією, тому трохи скептично була налаштована. але моі сумніви розвіялись після першого дня відпочинку. відразу скажу, що користувались інфраструктурою лише свого готелю, бо він реально самий крутий зі всіх у цій мережі. для дітей там рай, гірки, розваги. на територіі є три ресторани:головний, італійський і східний. знаю, що ви багато разів були в єгипті, тому знаєте іхню кухню, вона трохи специфічна. але тут завжди було, що вибрати. багато страв на грилі. біля дитячого басейну в 12 год починають пекти смачнющу піцу, роблять шаурму, бургери, фрі. завжди в холодильниках є солодощі і фрукти. ми іноді навіть не ходили обідати, бо смачно "перекушували" біля басейну.:girl_blush2:персонал дуже привітни і уважний. єдиним мінусом готелю є номерний фонд-його би здалося оновити. але завжди чистенько все прибрано. загалом ми дуже задоволені і можливо навіть повернулися б ще раз в цей готель. оскільки ви ідете з дитиною, то йому там однозначно сподобається. ну і тих грошей він точно вартує. нам на нашу сім"ю восени його рахували 2600 (3+1), зараз спонтанно вирішили іхати, за 4 дні взяли путівки( не гарячі!), то вийшло 1200, ну і плюс 100 візи по приізді. тому ще й великим плюсом для нас була вартість нашого спонтанного відпочинку:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А яка погода в Хургаді в кінці квітня?
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    @nataliachita Супер, молодці. А як сприйняти Червоне море з меншою кількістю коралових рифів?
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2018 ---
    Сьогодні постили на одному форумі інформацію по температурі, то вода +24, повітря +31 у Хургаді. В кінці квітня точно не замерзнете.
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дивилась прогнози на кінець квітня, то показує
    27-31 вдень, 20-22 вночі, вода 23-25. Добре, тепленько. На початку квітня бувають піщані бурі, але після 15 числа вони, як правило, вже закінчуються.
     
    • Подобається Подобається x 1