Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ситуація наступна: в кінці серпня - на початку вересня буду мати відпустку, постала дилема - куди поїхати відпочити удвох з дитиною (майже 3 роки)?
    Душа бажає на море:dance3:Враховуючи період і вік дитини, на думку приходить тільки Туреччина. Але тут є свої нюанси
    Як варіант - Карпати. Але що я буду там робити з дитиною стільки часу? Тим більше, я зовсім не знаю Львівських Карпат :blush:, була тільки в Гребенові.
    Буду вдячна за конструктивні поради;)
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я думаю якщо добре відпочинете. висказуватись не буде.. ми плануєм або хорватія або чорногорія. і то тіки через те, що не впевнена в тому чи малий добре перенесе політ.. він в громадському транспорті не любить їздити. але !!! ми ще не отримали паспортів. якщо не отримаєм до вересня- махнем в закарпаття.. машиною.
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member


    і я б махнула в закарпаття, але не маю машини:sad: а поїздом стільки часу малюк не витримає...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Якраз поїздом з малюком дуже навіть зручно, особливо, якщо брати нічний.

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Zyzy ko

    Zyzy ko New Member

    Дівчата, хто цього року відпочивав в Чорноморську, підкажіть контакти для оренди хорошого житла по доступній ціні. Буду вдячна.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Порадьте, куди на море поїхати з дітьми в січні? Але нам не підходить готельний відпочинок (море-пляж). Хочеться і десь поїздити цікавинки подивитись, і місцевої кухні скуштувати, і щоб не холодно. Але щоб безпечно з дітьми було, без антисанітарії. Минулого січня були на Канарах (Гран Канарія), то мені було холодно.
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Куба? Там тепленько і поґуляти в Гавані можна, а потім на узбережжя, на пляж;)
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Класно, але летіти дуже далеко. Буде виснажливий переліт. Знайти б щось поближче:girl_in_dreams:
     
  10. woolf

    woolf Well-Known Member

    Емірати, але тільки Фуджейру. З другого боку - з екскурсіями там не дуже.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Там лише екскурсії з гідами чи можна самостійно? Ми любимо взяти авто на прокат і кататись округами без прив'язки до готелів, турів і т.д. Щоб зануритись в атмосферу, в місцевий колорит, тому важливо, щоб там було безпечно для туристів.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я щойно почитала про Ель-Фуджайру. Там спокійно, зовсім не так як в Дубаї. Думаю, що з дітьми там би було краще. Але от читаю, що там хіба тихий пляжний відпочинок. Нас на таке стане хіба на дні три. Далі почнемо нудитись. Нам потрібно, щоб було куди поїхати подивитись щось цікаве, а там з тим трохи напряжно:girl_sad:Дубаї занадто сучасний, гамірливий, туди можна хіба не на довго заїхати один раз.
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2017 ---
    Мене манить Камбоджа, але боюсь туди з дітьми летіти. По перше - важкий переліт, по друге - як і у всіх азіатських країнах - антисанітарія. Тобто там ризиковано харчуватись за межами готелю. Ще дорослим більш-менш, дітей за межами готелю я б не годувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Моя мрія - Марокко. Думаю взимку там не холодно і подивитись є на що.
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2017 ---
    І літаком летіти ближче ніж в Азію.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в січні сезон дощів. Парно, мокро і вітряно. Навіть не варто розглядати.
    @raspberry , дивись де в нас зима, а де літо. І аналізуй свій бюджет.
    Дійсно можна в Емірати, але самому на машині буде дуже важко
    що ну його......
    Гоа, Маврикій, Шрі-Ланка, Індонезія.
    Або дивись з Польші
    Сейшели, Кенія, ПАР.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Іорданія? Там теж є багато цікавого
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    глянь В"єтнам.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в Дубаї всі переважно тусуються по торгових комплексах.на вулиці страшенна спека.. там поряд з торговими площадками всякі їх цікавинки. Одноразової відпустки нам хватило.. ( 5 днів ми були, ще б два дні, хотіла побачити їх відомий квітковий парк. але далеко був від нас і в Абу-Дабі в голубу мечеть, фераррі парк..
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    зимно. Те саме, що Португалія. І ще холодніше ніж Канарія.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member