Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а що скажете про початок вересня? крім вартості і погода цікавить і все інше.. ну і не Будва
    порівнюю собі з Туреччиною. ясно що не порівнюване, особливо по побуту, але зі своїми плюсами
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    погоа у вересні, як у нашому Криму і як у червні у Чорногорії. Тобто- як пощастить. От зазвичай кажуть, що у червні ще не сезон. Але цьогоріч з 11 днів дрщило і вітряно було 1 раз і то вночі. Тобто така собі буря вочі зняйлася, а вдень знову тепло і сонячно. Усі дні було +28+30 . У вересні у Чорногорії так само не вгадаєш із погодою. Може дощити, а може і бути добра. Моя співробітниця щороку у вересні тут. ТО буває супер, а бувають періоди, що лиш разів 3 є можливість навіть скупатися. Липень і серпень для Чорногорії не варіант. Людей тьма, ціни високі. Летіли назад із жінкою, яка живе по півроку у Чорногрії. Так она власне на липень і серпень звідти втікає. приїждає під кінець вересня, живе там у жовтні і навіть листопаді. Потім приїждає навесні і в кінці червня- втікає. Бо то тьма людей. Та навіть зараз уже чим ближче до кінця місяц- тим більше наших прибуває. Спочатку в основному там македонці, англічани, німці, навіть з Нової Зеландії люди були. Потім потягнулися наші українці. І, скажу відверто, наші львів яни- то жах. На віллі жили абсолютно адекватні москвичі, були адекватні українці і, вибачте, абсолютно "бидлячі" львів яни, які прилетіли тоді ж. Українців у Чорногорії зараз теж багато- цьогоріч вони, видать, сюди активно поїхали. Та і зі Львова та у Львів літаки були під зав язку забиті. Окреме слово за літаки: такого убитого Боїнгу від МАУ, яким летілося туди, то треба ще шукати. Трясло весь політ, малі діти істерили всю дорогу... А от назад теж від МАУ був, але зовсім інший- новенький і комфортний.
    По цінам якраз Будва найвигідніша була. Бо вже у Которі та навіть Бечічах- дуже великий розкид цін. Зокрема у кав ярнях- в 2 рази вище. Якщо у Будві комплексний обід вартує 5 євро на одного, то в Которі вже 10. Загалом ціни у супермаркетах +_: є дещо дешевше, ніж у нас, є таке ж, є дрожче в 2-3 рази. Але гіпер і супермаркетів повно- це не проблема. Ціни в кав ярнях Будви те не аж такими астрономічними: порція салату 2 євро, фрі-1.5 євро. В мя сних лавках є широкий вибір напівфабрикатів з м яса ( стейки, котлетки і т.д). Причому за 1 євро тобі тут же в магазині при тобі його і на грилі приготують. Але в готелі був і свій гриль на подвір ї.
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2017 ---
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Я ніяк не можу визначитись, де на початку вересня можна гарно відпочити на морі+було де погуляти, походити на екскурсії. Так, щоб 100% вгадати з хорошою погодою, не за всі гроші і не Туреччина і не Єгипет . Наскільки розумію, якщо розглядати Чорногорію, Албанію, Хорватію, то з погодою можна і не вгадати і потрапити на дощі та не дуже високу температуру. А які ще є варіанти? Може мені хтось підкаже чи порадить щось цікаве?
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Хтось їздив від ТО Alf? Дуже цікава пропозиція в них, але боїмось пролетіти, бо в інтернеті багато негативу. З іншого боку, на сайті заявлено, що з ними співпрацюють Трайдент, Піраміда, Міст-тур і багато інших давніх і серйозних турфірм...Я не орієнтуюся в нюансах туристичного бізнесу, але, думаю, що вони не зв'язувалися б з недобросовісним ТО... Чи ні?
     
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Подобається Подобається x 2
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не зовсім по темі, але для тих, хто саме зараз збирається на відпочинок або у справах за кордон, буде корисно.
    У Киівстару з нагоди запровадження безвізу є акція : можна замовити 10 хвилин, за рахунок яких можна безкоштовно приймати вхідні дзвінки у роумінгу, здійснювати вихідні дзвінки в межах країни перебування (наприклад, з перебуваючи в Польщі на номер польського мобільного оператора), і, здається, вихідні дзвінки на номери Киівстар.
    Акція діє буквально до перших чисел липня.
    Більш детальну інформацію можна дізнатися в оператора або на сайті.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    О, дякую дуже! Я про нього зовсім й забула. Дуже навіть гарний варіант :)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Підскажіть, будь ласка, куди можна поїхати на море з дітьми щоб був пісочний пляж і щоб було мілко біля берега. Схиляюсь до Хорватії, Болгарії. Одесу та екзотичні країни не розглядаю. Може хтось вже був запропонуйте базу відпочинку чи готель, пансіонат.
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Хорватія не пісок. Максимум - це дрібна галька. Але море чистюньке і з малою дитиною особисто мені було супер. Навпаки, коли два роки тому вперше з ним поїхали "на пісок", була в шоці від того піска всюди - на рушниках, в трусах, пляжній сумці, в номері, ще й в валізі додому привезли грам 300-400 точно).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Лайфхак з цьогорічного досвіду: якщо пухне голова при виборі готелю від читання прямо протилежних відгуків, а турагент вперто парить "свої" варіанти, дуже помічними є відеоогляди від туристів на ютубі. Забиваєш в гуглі: назва готелю відео і вуаля. Бачиш свіжу (а не на момент відкриття) картинку території, номерів, пляжу, іноді навіть вибору в ресторані. Кажу зараз про Туреччину-Єгипет, але думаю працює на всіх популярних напрямках. І чого я раніше не додумалася, зекономила б купу часу і нервів. Може комусь теж допоможе.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Denebola

    Denebola New Member

    А мене цікавить відпочинок у Закарпатті. Вперше плануємо податись у ті краї, ще й з маленьким восьмимісячним синочком.
    Порадьте щось хороше і економне. Хотілось щось на території бази був басейн, і недалеко річка...
    Буду вдячна за будь які поради :)
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо не лякає відстань - рекомендую "Благодать" в Шаяні. Були там два роки тому кілька днів, теж шукали щось з басейном. Дуже гарна доглянута територія, майданчик, поряд озеро де можна покататися на човні і на катамарані (купатися ні), сніданок входить у вартість номера, їжа в ресторані смачна. Ціни дуже помірні, виграє у співвідношенні ціна-якість порівняно з готелями більш розкручених районів Закарпаття. Єдине - комплекс на околиці села, тобто в магазин півгодини перейтися або їхати машиною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Lyscka

    Lyscka Member

    Не знайшла відповідної гілки (хотіла спитати ,може хтось знає, для перетину кордону з неповнолітньою дитиною :маємо дозвіл від мами ,а їде і мама і тато ,чи потрібно робити окремий дозвіл ,чи можна проїхати по дозволу тільки за маминим
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Lyscka, якщо при перетині кордону присутні обоє батьків, узагалі дозволів не потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Volik

    Volik New Member

    мене цікавить відпочинок на початку вересня. куди податись, так щоб не за всі гроші і щоб вильоти з Львова були? в нас малюк майже 2річний в додаток)) хотіла в Туреччину але там шось дуже дорого, може Кіпр чи Крит? чи Єгипет? але я не знаю, куди зі Львова є вильоти
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    http://lwo.aero/uk/schedule
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Єгипет (Хургада, Шарм), Туреччина (Анталія, Даламан), до 20 (якщо не помиляюся) числа є вильоти в Чорногорію, Кіпр, Хорватію , Кріт (Іракліон). То чартери
     
  18. Denebola

    Denebola New Member

    На жаль у Благодаті вже все заброньовано до кінця серпня ( але там справді дуже гарно по фото!
    Я знайшла вільні номери у Виноградові у двох комплексах: Чорна гора і Орлине гніздо. Вільні дати ідентичні, єдине ціни- у Орлиному гнізді у двічі дешевше! Але по фото видно, що у Чорній горі територія неймовірно красива, а Орлине гніздо відстає у всьому....
    Можливо хтось відпочивав там і дасть пораду де бронювати житло. На перед вдячна ))
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2017 ---
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо Чорна гора підходить по цінах, гляньте ще "Воєводино", заодно можна буде звідти в Лумшори на чани катнутися. Ну і готель-ранчо "Золота гора" десь був теж в таку ціну, ЯМЗ. В Жайворонку непогано і по цінах демократично (у порівнянні), але там більше 2 днів нема що робити, ЯМЗ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    а можна десь відпочити на морі січень/лютий з дитиною?