Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Lyudvig Побачила щойно Ваші дати вильоту. Щасливої дороги, легкого взльоту та посадки і суперово-бомбезно-незабутнього відпочинку)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дякую! Ми вже на місці :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Lyudvig як погода? Привезіть нам сонечко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Погода чудова, наразі привикаємо. За декілька днів напишу що і як :girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Минулого літа їздили в дитячий табір в Гребенів з Творчою майстернею "Громовичок". Дуже сподобалось, цікава розважальна програма для діток від 2 до 12 років, неймовірна природа. Малюк досі згадує Карпати, похід в гори, вечірню казку від дядька Громовичка, колискові...
    Хто шукає відпочинок сімейного типу з дітьми в Карпатах - дуже рекомендую, цьогоріч в них є заїзди в Шаян, Синевир, Гребенів і Косів.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А ви ходите туди на заняття? Чи просто записалися по путівці? Де це знаходиться?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Записались по путівці, через сайт, можете їх погуглити, не буду давати посилання, щоб це не було рекламою.
    Це сімейна студія, з Києва.
     
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто відпочивав в Чорногорії або Албанії в червні? Як погода? Море? Не буде дуже холодно? Яка різниця між тими країнами? (чим суттєво відрізняються?), бо ніде дальше України не була :girl_blush2:
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    З Албанію не скажу, а в Чорногорію краще з липня.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я була навіть в травні в 2 половині.
    але як мені казали в турфірмах - як травень буде тут теплий, то і там буде тепло.
    тому-так і є +- . якщо в нас зимний червень, то і там не буде +30
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівочки, потребую порад подорожуючих, бо я теж далі України поки не була...Куди поїхати з двома дітьми 12 і 5 років: Албанія, Чорногорія, Болгарія, Греція, Туреччина? Дві останні не впеввнена, що по ціні підійде...Буду вдячна за наводки та відгуки по готелях і взагалі, що варто знати та де шукати)
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Meriroma
    все залежить від суми, яку Ви запланували виділити на відпочинок.
    Якщо так дуже загально казати, то окрім відгуків по самому готелю:
    1. Який пляж - пісок, галька, каміння.
    2. На скільки далеко пляж від готелю. Платний чи муніципальний. Вартість входу на платний пляж може коливатися від 2 до 5 євро за добу. Оплата за шезлонг+парасолька 5-10 євро.
    3. З харчуванням, лише за сніданками чи без харчування. Тоді варто розглядати апартаменти або студіо - щоб була кухня. Бо харчування по кафе-ресторанах може потягнути більше ніж вартість самого проживання. Та й визначитися, хочете готувати на відпочинку чи категоричне - ні.
    4. Добирання - літак, автобус чи власний транспорт. Якщо плануєте їхати власним транспортом, окрім вартості пального, треба врахувати страхівку, оплату доріг, стоянку.
    5. Розташування готелю - село чи місцевість з розвинутою інфраструктурою. Щоб було де купити продукти (якщо самі будете готувати) або якась різноманітність закладів харчування.
    6. Необхідність відкриття віз.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Погоджуюся цілком з @flame. Ну і ще момент - якому формату відпочинку Ви надаєте перевагу - активному чи спокійному. Якщо останнє - то дуже вдалий варіант для поїздки з дітьми - олінклюзів: один раз заплатив і всі дитячі хотілки вже включені: морозиво, фрукти, піца, фрі, сочки, водні гірки, інші розваги, дитяча анімація тощо. Просто треба уважно про готель читати, що там є, що платне, що - ні. Якщо любите активний: екскурсії, самим брати машину напрокат і щось дивитися, морські прогулянки тощо - то краще не прив'язуватися. Ми прихильники активного. То перший раз по недосвідченості взявши олінклюзів в Хорватії - там тільки снідали або тільки вечеряли. А решта - десь поза межами). По суті, заплатили двічі. Наступного разу вже взяли віллу без харчування). В Туреччині краще олінклюзів; в Чорногорії - краще вілла без харчування, ніж готель ; в Греції і Болгарії добре і приватний сектор і готелі, НМСД. За Албанію не знаю.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Meriroma і до речі, минулого тижня @OlgaSoroka дуже гарні ціни давала на Італію. Я майже інфаркт отримала - нам Болгарія фактично в таку саму ціну вийшла.:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    до речі і Грецію можна знайти в ту саму ціну що і Болгарію (і навіть дешевше).але море в Греції набагато краще. один мінус то дорога...я ще 36 годин в автобусі точно не переживу, а за літак заплатити трохи більше ніж за готель на 10 днів мене жаба задушить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я цим себе і заспокоїла. Реально, без власної машини туди потрапити або дуже важко і довго, або дуже дорого. Ми би вдвох з коліжанкою і з дитиною не дали ради.
    угу. Та й не тільки море. Це зовсім інший рівень відпочинку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ой, дівчата, стільки інфо, я вже і не знаю з чого починати)), Олі Сороці написала, мо щось запропонує. Звичайно, що хотілось би "все включено"...Пляж - пісок
    Добирання: Літак, або власний транспорт, залежить від вартості. Автобусом не хочу, малу закачує часто. Пляж з безкоштовними лежаками/парасолями, не далеко від готелю, місцевість готелю не важлива. Візи маємо
    Щодо бюджету, звичайно, хотілось би максимум сервісу та комфорту не за всі гроші))
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    безкоштовні лежаки і шезлонги знайдете хіба у Туреччині чи Єгипті. Чорногорія, Хорватія, Болгарія і т.д- ці послуги платні. Є готелі із "включеними " лежаками і парасолями - але вони значно вищі за ваш бюджет. Так само, як і якщо розглядати повне готельне "олл" у Чорногорії чи Хорватії- такі готелі там досить дорогі. У Болгарії харчування "олл" узагалі не особливо вартує уваги- це не той рівень, який можете отримати за оплачені кошти. тут краще брати або напівпансіон. або самим харчуватися ( у Болгарії можна знати недорогі заклади із смачним харчуванням). В Чорногорїї та Хорватії готелі з "олл"- дорогі. Харчування по кафе-ресторанам- теж досить дороге ( тричі чи навіть двічі у день сімейству вийде дуже нехило по сумі)Сюди їхати під власне готування і для різноманітності- періодичні вилазки десь на вечерю.
    От так класично, як ви хочете- пісок, повний "олл", безкоштовні лежаки-парасолі- то шукати на ваш бюджет Єгипет або Туреччину. Але враховувати, що липень-серпень - тут спека шалена.Якщо ви добре переносите 35-40 градусну спеку- то можна розглядати. Ну або не розглядати безкоштовних лежаків-парасоль- оллінклюзіву і їхати в іншому напрямку ( Греція під "олл"літаком буде набагато вище вашого бюджету теж)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я б вибрала хорватію через клімат.. схожий до кримського. болгарія-це наша одеса. в греції не була..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    В Чорногорії на кожному пляжі має бути приблизно 30-50% безкоштовних місць, де можна постелити килимок. Правда, краще тоді на місці купити такий на грубшому поролоні і мати свою парасольку. Шезлонги всі платні. І є пару крутих пляжів (біля Св. Стефана), де вхід на пляж тільки платний (75-100 євро :girl_impossible:)
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1