Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    http://posydenky.lvivport.com/attachments/imag0103_1-jpg.78080/

    Фото штор ось тут знайшла, тюль шифон, без візерунку. потім ще додам фото (мале ніяк не засне)))
    Лишилась на сірий, є два відтінки світло-сірий і темно-сірий. Світлий на весь диван не ризикну, він дуже світлий, а от темно сірий мені затемний...
    Взагалі моя мрія бірюзовий диван... Але цьому '"не бивать". Хочу надати вітальні якоїсь родзинки, а то все бежево-коричневе. А з іншого боку боюсь, що воно не буде гармонійно і як окремі дві історії. От така в мене дилема (((
    @Haidee , дякую.
    Зеленкуватий відтінок в шторах скасовується, питала знайомих, нікому не віддає, це моє якесь суб'єктивне...
    IMAG1111.jpg
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2018
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    37-14-600x383.jpg Нарила я таке фото:
    І якось мені штори з картинки схожі на мої))) Можливо розглянути колір темно-синій для дивану, але тканина , знов ж таки мішковина? Чи не варто?
    Додам ще такі фотографії дивану:
    dsc0191.JPG
    dsc0224.JPG
    Можливо вони когось наштовхнуть на якусь ідею з кольорами.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Sonechcko, я б темного вже не робила. А зеленого не хочете, або різнокольорового (моя мрія)? Я так люблю зелений), але чоловік не захотів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Мені подобається комбінований синьо-коричневий.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    може і штори будуть інші?
     
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Чесно, не розглядала зелений колір, та й не пам"ятаю там "благородного" зеленого відтінку, яскраві салатові були ))) З кольоровими тканинами - печаль, вибір геть малий, а те що дійсно варте уваги, то ціна просто космічна. Мабуть відкладемо ми на зиму цю покупку, може я ще щось поміняю у вітальні. Диван буде в нас дуже, якби то сказати -робочий, тому світлі кольори відпадають. Так ніби визначилась з сірим (форумлянка @Haidee підказала), і подумую все-таки над бірюзовими подушками, але малими.
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дивлячись які світлі. Як на мене, то на них часом бруд менше видно ніж на темному.
    Сірий я дуже люблю). Але залежно який. Холодний не люблю. Чи точніше не робила б).
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вибачте, що знову втикаюся. Не беріть бірюзу. По-перше, це вже стає звичним і масовим) по-друге, я хоч і не знаю, який в Вас колір стін, але підозрюю, що не сіро-бежевий, а такий з теплим підтоном. З тим всім описаним, основне з дуже складними шторами, воно буде зле. Якщо хочете чогось яскравого на диван, можна скомбінувати подушки такого кольору, як світлий на шторах з густими тонами ягідними (вишня, спіла малина), за зелений Вам добре радить Родіоночка, на подушки сюди саме воно (не яскравий і не салатовий, а такий, як трава), можна і синій, але то має бути такий насичений і не яскравий синій водночас. Взагалі я Вам раджу подушки окремо зробити. Як маєте час, походіть по магазинах з тканинами, там можна знайти класні залишки за смішними цінами. Я недавно шукала собі тканину перетягнути стільці і пошити покривало на ліжко, знайшла 180 см класної цупкої тканини. Ціна там була під 500 за метр, мені той кусок віддали за 300:), бо вона в них висіла як "шторна", а на штори ніхто 180 см не бере.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В нас диван з такої тканини і такого ж кольору, на ній дуже видно плями, навіть незначні.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Втикайтесь, втикайтесь ! :)
    Так, стіни теплого відтінку, бліді.
    Можливості походити і повибирати тканину не маю, на жаль, взагалі. Мій варіант, приїхати в один магазин і вибрати все. А то виявляється труднувато.
    Були в Горі на Луганській, ще там дещо піддивилась. Не знаю я вже геть заплуталась ((
    Відчуваю , що візьму в якомусь бежевому (капучіно) кольорі весь диван.
    Я просто дуже люблю бірюзу, тому мабуть і на далі буду її лише любити...
    Штори , да , вже які є, і акцент буде , на разі, на них. Тому найкращим варіантом буде однотонний диван. Що скажете? @Haidee?
    Стосовно зеленого, нічого гарного мені не попадало на очі, але я все ще в творчому пошуку!
     
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    А оливкового не розглядаєте, я останнім часом сама проглядаються до таких благородних і практичних кольорів.
    http://my-design.at.ua/1/37/1.jpg ну і з описаних вами кольорів не погане поєднання http://zkan.com.ua/wp-content/uploads/a/images_2/s_kakim_cvetom_sochetaetsya_olivkovij_10.jpg
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ви знаєте, не дуже звертала увагу на цей колір . Чоловік не в захваті від зеленого і всі його відтінків. Йому так ніби найбільше до душі коричневий. Не знаю, на разі дала собі на спокій, просто приглядаюсь, бо вже маю досить покупок, треба було вже, купили, а потім то до того не підходить, а то до того...
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Зараз будемо робити стінку у вітальню: ось такого плану: mini-stenka-dlya-zala-v-stile-minimalizma.jpg тепер хоч почути Вашу думку. Я хочу робити корпус із дуб сонома, а фасад білий глянець або повністю білу. Та стіна де вона буде висіти світло-сіра. Всі решта стіни в кімнаті білі. Штори сірі, трохи темніші від стіни. Підлога ламінат коричневі полоси з бежевими. Робити повністю білу чи комбінувати з дуб сонома?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @PanteraLviv, дуб Родос світлий має сірі прожилики, він до сірого краще буде дивитись, але не в курсі який маєте сірий. Якщо буде доданий ще якийсь шпон, я б в текстилі десь той колір би повторила. Я не фасадний шпон до підлоги підбирала.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Форумляночки, підкажіть будь ласка, де у Львові фасад на пмм можна замовити? Вчора питала в Епіцентрі - термін 55 днів. Реально сказав консультант не менше 45, це точно. Можливо десь можна швидше? Цінова категорія економ і середній рівень. Буду дуже вдячна за підказки :heart:
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @Suzi, можна на південному попитати. Минулого року була в конторі на вул. Садовій, власне вони фасадами займались.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    то був Дімекс, вони переїхали звідти, але не знаю куди
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, може порадите...мені потрібен дерев'яний, комп'ютерний стіл з тумбою в лофт стилі. Де можна купити?
    Такий до прикладу:
    101.jpg
     
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Rodionochka@Sonechcko, Дівчата, на рахунок Мекко: ми були в них на Драгана. Вони мають ще якийсь салон? Бо на Драгана дуже маленький магазинчик і моделей щоб подивитися дуже мало. А розкласти диван, то майже не сожливо. Мені виступила ще якась адреса: Липова Алея 5. В них на сайті дуже багато різних варіантів, хотілось би вживу на них подивитися.