Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В нас диван з тканини дуже схожої до вашої темної. Тільки колір бежево-сірий, світлий. Коли ми його вибирали, то в квартирі ще навіть шпалер не було здається) Тому я вибрала однотонний і подушки також. А зараз вже підшуковую маленькі подушки, які б вписувались по кольорах з усією кімнатою. теж хочу щось яскравіше і веселіше.
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2016 ---
    Дочитала, що тканина схожа на оксамит, в нас інша)
    Взагалі я б брала однотонний, а потім вже декорувала різними подушками під настрій. Але це я така, сама не знаю, що хочу. Завтра може щось інше подобатись і передумати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От і я прийшла додому і подумала чи не "пагарячілась я"))). А ще залізла в пінтерест, а там усі дивани з основними подушками в тон, а вже малі кольорові. Тому і сумніваюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

    Як на мене великі в тон диванау, а маленькі з візерунком, та і практичніше бо поміняється щось в інтер'єрі то можна на них дошити наволочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    я б великі робила не зовсім в тон, а посередині вставку з тої смугастої тканини, а малі - смугасті, або навпаки смугасті, а посередині вставка в тон дивану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А я б великі взяла однотонні, можна світліші, з тої самої кольорової гамми, а ті маленькі яскраві , кольорові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А я би залишила великі смугастими. Нуачо! Прикольно і вескло
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І я б так зробила. Ви ж не на сто років той диван берете. Зрештою, коли набридне можна і інші подушки замовити. Я маю диван з подушками, то вони мені тепер ре подобаються і замість двох великих я зроблю чотири менші і тканина буде зовсім інша. Подушки то не проблема, подобається -робіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І в мене), тому вибрала таку веселу тканину хоч на подушки). Я б взагалі весь диван зробила б смугастим, кольоровим. І плям не видно. Але чоловік у мене стриманий). А вже як однотонну тканину б брала, то таку морської хвилі. Колись в магазині бачила такий диван - виглядав ну просто бомбезно!!! То була б родзинка в кімнаті. Але діти, можливий пес, та і ми не надто акуратні) - то є причини на стоиманіший варіант оббивки). Хоча таки синій - то трохи поза наші межі. Ну але ті бежеві, сірі, кашкою трохи піднабридли))).
    --- дописи об"єднано, 9 Вересень 2016 ---
    Ну але я ще не знаю, що робити з розміром подушок. Великі три, чи краще трохи менші 5, чи ще менших 7-8???? Хто що має і як зручно? Спинка буде тверда.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Чесно кажучи, мені в око якраз кидається дисгармонія по площі кольору (того, що візерунком) - надто малі кольорові подушечки. Якраз з великими полосатими, на мій погляд виглядає, гармонійніше. Особливо, якщо інтер'єр у вас у стриманій кольоровій гамі загалом, можна ще трошки додати монотонних предметів у кольорі полосок.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Родіоночко, я робила весь диван синій, а смугасті маленькі подушки - для декору.
    При чому зробити, допустим, дві-три смугасті, а дві такого трав'яного кольору як є на смужках.
    Синій дуже добре поєднується з бежевим/капучинним.

    cf1fe680fc3e448a43169a91ad79cc82.jpg

    Отут якраз ваші кольори.
    Ну і візьміть тоді килим кольору першого або останнього відтінку блакитно-сірого. Або щось схоже.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я вже раніше на них задивлялася. Подивилася назв увиробника, і знайшла їх сайт. Ціна там ніби значно дешевша Мале підприємство "СКІФ"
    --- дописи об"єднано, 9 Вересень 2016 ---
    І ми схожий замовили, тільки від Блесту
    Дуже гарні у вас тканини. І синя, і смугаста. Але я б таки теж радила смугасті робити лише маленькі подушки, їх можна і більше замовити пізніше, докупити і ще якось поєднати з іншими кольорами
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дякую. Нам під кухню більше б ті другі підходили.
    Дівчата як думаєте, підійдуть білі стільці до глянцевої кухні кольоліру слонова кістка-ваніль, не біла, але дуже світла. Стіни оливкового кольору. Ну і аксесуари також хочу щось ближче до оливкового.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    підійдуть, але я б брала дерев"яні. Маю білу кухню з зеленим і хочу дерево, бо забагато білого
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Справа в тому, що в мене не біла кухня, тому сумніваюсь чи підійдуть.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Столешня може бути кольору кухні, ніжки- боковини - білі. Тоді норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Я би брала щось дерев'яне але не класику, так як я розумію, що кухня не класична, а в сучасному стилі, так?
    Може щось таке:
    4d595e0d10a7d8d8ac5a4b2c1db1e8d9.jpg Barnie-stulya-dlya-kuchni-32.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Родіоночка, який ви обрали кінцевий варіант?
    У мене теж дилема з кольором дивану. Cпочатку вирішили обрати класичний варіант типу сіро-беж. Але от тканину вже три тижні чекаємо. І тепер думаю, а може плюнути на це все і взяти синій? Cиню nrfybye я теж пригледіла в магазині, але вона мені була затемна. Тому подумала, що краще взяти беж, а вже потім докупити синьо-бірюзових подушок. Вихідні дані вітальні: білі стіни, на одній стіні ось такі шпалери
     

    Вкладення:

    • bahama-09.jpg
      bahama-09.jpg
      Розмір файлу:
      143,8 КБ
      Переглядів:
      53
    • bahama-30.jpg
      bahama-30.jpg
      Розмір файлу:
      125,7 КБ
      Переглядів:
      52
    • 27470_250_thumb.jpg
      27470_250_thumb.jpg
      Розмір файлу:
      53,6 КБ
      Переглядів:
      49
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я довго думала, але нічого не поміняла). Так склалось, що було не до дивану. Я взагалі за нього забула))). Так що буде синій з полосатими великими подушками. А коли то буде - не відомо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Тепер допоможіть мені обрати?;)
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    [​IMG][​IMG]
    То перші синенькі дивани, що трапились мені в пінтересті).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk