Де купити все для декупажу, декору?

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Юстуся, 30 Листопад 2009.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    ця фірма хороша, але вони працюють переважно з флористами або оптовиками. я недавно хотіла квіти купляти то сказали що так, треба назбирати на 1000 грн
     
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Дівчатка, де є гарний вибір серветок для декупажу??? в арт крамничці на Рогатинців -знаю. А ще десь є????
     
  3. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    http://www.motok.com.ua/
    можлио тут щось корисне буде, товари для рукоділля.
     
  4. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Я до Великодня робила декупаж писанок, серветки купувала на Ференца Ліста. Біля Галицької РА є непримітний магазинчик з ШИКАРНИМ вибором серветок і інших прибамбасів для декупажу.
     
  5. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    А, може, підскажете, де саме цей магазинчик?
     
  6. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    вул.Ф.Ліста досить коротенька. Магазинчик навпроти офісу Оріфлейм, його не помітити неможливо.
     
  7. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Дівчата, може хтось бачив, де у Львові продаються заготовки для виготовлення магнітиків на холодильник ручної роботи.
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Декор, ікебана тощо...

    Дівчата, скажіть, будь-ласка, де у Львові можна купити все для вироблення бутоньерок, ті капсулки, які підживляють квіточку, спеціальну прищіпку, ну і самі квіточки. Захотілось мені зробити щось таке...
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Декупаж

    Прошу поради!!! Де є широкий вибір серветок? Бо там, де шукала щось з тим слабо!!!
    Подарували мені дуже красиву картину (Львів, трамвай тощо), але у жахливій рамі. Хочеться цю ситуацію поправити, але виникла проблема з пошуком серветок, бо переважна більшість пропоноватих - квіткові мотиви.
     
  10. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Декупаж

    я знаю є маг. на вул. Братів Рогатинців....в підвальному приміщенні, а ще є напрти головного офісу Оріфлейм в центрі, не пригадую назви вулиці, гляньте там
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Великий вибір серветок є в Аґрафці (адреси магазинів є на сайті). Також у вищевказаній Арткрамничці на Бр.Рогатинців, і в Арт-Деко на Снопківській і на Стефаника.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Вирішила я наробити всім у подарунок магнітики на холодильник, а ось де купити такий магніт - не знаю (((. Може вже хтось таке купував?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Ще шукаю інструмент для квілінгу (щоб скручувати ту смужку). Малому в школу треба. Не підкажете де таке можна найти?
     
  14. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Може хтось бачив, де купити у Львові велкротканину на клеєвій основі?
     
  15. Ksusha Od

    Ksusha Od New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Добрий вечiр! Дiвчата, пiдкажiть, будь ласка, де у Львовi барахолка. Цiкавить не антикварiат, а мicця де бабусi продають старi речi. Треба для декупажу бiдончики, старi чайники. Дуже дякую за iнформацiю.
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    де можна купити різні прибамбаси, щоб ялинкові прикраси зробити (заготовки якісь, фетр, намистинки, стрічки, клей та ін.)
    Може, є то все в 1 магазині чи гуртівні?
    І де дешевше?
    Дякую.
     
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    підкажіть де можна придбати кришталеві чеські намистини не поштучно.
     
  18. kelmore

    kelmore New Member

    Безкоштовні схеми для вишивки хрестиком можна знайти тут. Деякі набори для вишивки бісером там дуже классні, але мені чомусь здається, що вони трохи заскладні для мене. Бо я хрестиком вишивати вмію, а от бісером ще не спробувала.