Де краще купувати ювелірні прикраси?!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Glafira, 18 Вересень 2013.

  1. Glafira

    Glafira New Member

    Дівчата, а де ви купуєте коштовності? Можливо вже є й ювелірні інтернет-магазини?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Ювелірних інтернет-магазинів є десятки. Золото через нет не купувала, а от срібло ( як класичне, так і позолочене) часто купую від Харківського виробника у їх нет магазині "Орінго" ( тут є лише срібло). Доставка до Львова у них безкоштовна. Речі приходять у подарункових коробочках чи мішечках. Все дуже оперативно- замовила на сайті, одразу тобі дзвонять менеджери, все уточнюють і за два дні товар вже у тебе.Інколи дивлюся ці вироби в реалі ( вони часто є у мережі Адамас). а вже потім купую власне на сайті. Ну і що мені тут подобається, що в нет-магазині "Орінго" всі фото зроблені реальні. Тобто що не купувала- усе відповідає дійсності. І менеджери їх працюють дуже оперативно
     
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Переглянула їхній каталог, є досить багато цікавих моделей. Можете поділитись своїми враженнями від якості товару. Срібних виробі у мене немає, але хотілось би щось прикупити. Таке питання, срібло без покриття має здатність темніти? Краще обирати родоване?
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Щороку у Львові проходить ювелірна виставка. Того року була в лютому. В палаці мистецтв 3 поверхи прикрас. Є з чого вибрати. А ціни там були реально нижчі, ніж в магазинах Львова.
     
  5. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Так справді,щороку проходить виставка,але не в лютому, а в перших числах березня (десь з 3 по 6-7),це так до 8-березня приурочина.Була ще в перших числах травня ,але дуже слабенька,виробників було мало.А в березні був хороший вибір і ціни виробника.
     
  6. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Дякую за пораду!

    Спробую зробити замовлення.
    Подивилась сайт "Орінго", прикраси і справді чудові! Але трохи збентежили такі позитивні відгуки. Невже правда?!
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    я ношу виключно позолочене срібло. Тому за біле не можу нічого розповісти. Стосовно позолоченого, то якщо з ним поводитися як належне, то позолота не злазить. У мене був випадок, коли я перстень носила постійно і часто з ним же користувалася усілякими хімзасобами для прибирання без рукавичок ( ті ж засоби для миття ванн, плит ). ТО за певний час в цьому випадку він трішки потьмянів. Але піддавався чистці. Ланцюжок з кулоном ношу постійно і не знімаю. При постійному контакті з просто водою чи гелями під час душу,вигляду свого не згубили. Тобто для цих виробів згубні хіба хімічні засоби. Крім того я знаю, що стосовно позолочених виробів в "Орінго" є безкоштовна послуга відновлення позолоти. Тобто їм надсилаєте їхній же виріб і за 8 чи 9 грн за грам вони відновлюють покриття.

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

    я не знаю за відгуки, бо їй на сайті не читала. Маю від них 2 перстні , 2 пари кульчиків та ланцюжок з кулоном. Всі з позолоченого срібла. Нарікань не маю. На рахунок білого- не скажу, не перевіряла.
     
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Сніжна, дякую за наводку, на цьому сайті дійсно є гарні вироби. Я зараз в пошуках чоловічого кільця срібного. То має бути щось просте і водночас стильне. Буду дуже вдячна всім за підказки, де можна щось таке пошукати, бо асортимент ювелірних у центрі Львова щось не дуже на рахунок таких виробів.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

     
  10. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Я теж наважилася зробити замовлення в Орінго. Замовила каблучку та сережки. Замовлені прикраси отримала дуже швидко та ще й в такій милій упаковці!:girl_smile:
    Оскільки, це мій перший досвід покупок ювелірних виробів в інтернет-магазині, то я дуже хвилювалася щодо оплати. Тоді менеджери магазину запропонували мені оплатити замовлення вже при отриманні у відділенні "Нової пошти". До речі, працівники магазину дуже ввічливі, з радістю відповіли на всі мої питання.
    Отже, шопінгом в Орінго повністю задоволена! Впевнена, що не останній раз замовляю на цьому сайті. :girl_dance:

    Сніжна, дуже дякую Вам за пораду! :girl_yes:
     
  11. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Я люблю купувати прикраси в магазині Діамант що біля Магнусу. Впринципі якістю дуже задоволена:girl_tender: Там купила собі каблучку срібну з камінчиком, переживала що може він тріснути чи навіть те срібло швидко почорніє...але нічого))) Вже як 4 роки пройшло а йому хоч би що:girl_impossible: В тому магазині купляла багато чого і сережки срібні цепочку , якістю задоволена дуже. І то притому що я з прикрасами цими не розлучаюся ніколи)))
     
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Раніше купувала в різних магазинах, та тепер у нашому Львівському ювелірному, хоч вибір не такий різноманітний, зате якось надійніше.
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Ризикнула і замовила прикраси на сайті Орінго. Задоволена на 1000%!!! :girl_claping:Настільки приємно співпрацювати з даним інет-магазином!
    Якість виробів перевершила всі сподівання (я замовляла позолочений гарнітур (сережки+підвіска), то кулончик на золотому ланцюжку абсолютно органічно виглядає, від золота не відрізнити). Словом, буду їхнім клієнтом і надалі.
    Сніжна, дякую за "наводку"!:girl_in_love:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

     
  15. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    я теж купила цепочку з кулончиком з позолотою на Орiнго! якiсть супер, доставка швидко, все красиво запаковано! дуже задоволена!!!
     
  16. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Де можна купити намисто з штучно культивованих перлинок за адекватною ціною? Простеньке, просто перлинки і защіпка з срібла/золота?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    прозвітуюся : свою з позолотою і кулоном купила 8 місяців назад. Ношу щодня, не знімаю узагалі, навіть під час водних процедур ( хоча узагалі це не рекомендовано). Аналогічно із позолоченими кульчиками- не знімаю ( вони у мене класичної круглої форми і наявні вже близько року). Позолота тримається як новенька. Халепа трапилася лише з колечком ( але то по моїй вині- знову-таки не знімала , і займалася хатньою роботою з використанням сильної побутової хімії без рукавичок)- тут позолота трішки злізла. Тому думаю відправити на покриття-реставрацію ( хоча і так зараз ношу)
     
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    І я похвалюся: замовила в Орінго ще браслетик позолочений з чудовою знижкою 20% з нагоди ДН. Задоволена! Дуже гарний і тендітний, і від золота- не відрізнити!
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Де краще купувати ювелірні прикраси?!

    Дівчатка, багато чую, що купують позолоту, але як носиться така альтернатива? чи не псується якось чи не осипається? бо хочу годинника з позолотою, то ж збираю інформацію. можливо є якісь нюанси?