Де є хороший косметолог у Львові?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tiana, 9 Січень 2008.

  1. KaprizyliaDozhda

    KaprizyliaDozhda New Member

     
  2. Harring

    Harring Well-Known Member

    @RocksY ,ціна на процедуру залежить від препарату і об'єму ,який буде вводитись , часто після процедури за тиждень два доколюють , бо хочуть ще більший об'єм ,або є асиметрія. Треба зважати ,що асиметрія може бути не зважаючи на професіоналізм лікаря, а через те що при артикуляції якась сторона більш задіяна, але хороший лікар це врахує і зможе максимально природньо зробити.
    Робила у "Sasofono" в Мар'яни 0,6 мг Ювідерм Смайл ,але вона різним робить. Ціну не пам'ятаю точно чи 2000 грн чи 2500грн.Синців не було, перші 2 дні було не звично трошки, але досить природньо ,бо вводився малий об'єм і тільки у верхню губу, то не виглядали як вареники ,а просто як тонкі,але пропорційні губи, бо верхня губа у мене ,як "нитка" потовщень і затвердять не було .Має медичну освіту. Планую після пологів і закінчення ГВ повторити.
     
  3. KNI

    KNI New Member

    Доброго дня...на шкірі обличчя виступили червоні плямки.....чи то від масок .....порадьте хорошого косметолога-дерматолога.....
     
  4. Solomiyakiss

    Solomiyakiss New Member

    Я робила у салоні Крокус ,що на Замарстинівській,результатом задоволена,там дуже хороша лікар-косметолог Наталя,також я ходила туди на пілінги і чистки обличчя,лікар дає гарні рекомедації по догляду за обличчям.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. Solomiyakiss

    Solomiyakiss New Member

    Ну мені вийшло приблизно 2300грн;це залежить ще від того,скільки препарату використається)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mandarinkairinka

    mandarinkairinka New Member

    Дівчатонька, дуже потрібна ваша порада стосовно косметологів :girl_flag_of_truce:. Приїзджаю у Львів ненадовго, так як живу за кордоном, і тому маю не дуже багато часу щоб ходити і експерементувати з ними. Дуже багато інформаціїї у цій темі стосовно лікарів-косметологів, частину прочитала, а на решту мене не хватило))).
    Маю проблему чорних цяток і розширених пор і через це вони завжди забиті, хотілося б не просто сходити на чистку, але можливо й пройти курс лікування.
    Порадьте будь ласка, до кого з хороших професіоналів-косметологів можна звернутись у Львові. І буду вдячна, якщо одразу і напишете контактні номери телефонів.
    Буду дуже вдячна усім, хто відгукнеться.
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Мені сподобалася Божена П'ясецька у Спакосмея, вона має медичну освіту і постійно проходить навчання в Києві, недешево в неї, але результати хороші
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    де знаходиться цей салон?
    яка вартість чистки? дякую
     
  10. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    ви вже були у Божени? якщо так, то поділіться враженнями, дякую.
     
  11. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Як Ваші справи? Ви знайшли хорошого косметолога? В кого були?
     
  12. lil

    lil Майстер перманентного макіяжу

    Міжнародна школа медичної косметології вул. Тарнавка, Львів. Віра. Дуже кльова. Мені порадила подруга декілька років тому, відтоді я не міняю косметолога. Вона дуже турботлива і уважна, професійна! Ціни у них лояльні, сама школа видає сертифікати, спеціалісти потім працюють в різних клініках, таких, як Лазерхауз, Медіостар, в Трускавці(Ріксос). Так що, рекомендую)
     
  13. olelasa

    olelasa New Member

    Чи був хтось, чи чув щось про косметолога Ларису Бухтоярову?
     
  14. IrisaW

    IrisaW New Member

    Доброго вечора а можна її контакти, будь ласка бо на сайті у послугах не вказано косметичні послуги?
     
  15. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    хм..а як дізнатися чи треба мені косметолог чи ні...я користуюся виключно White Mandarin і інколи ще деякими більш-менш натуральними продуктами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Вирішила, що варто написати про свій похід у Космею...
    Я критично оцінюю))
    Була у Інни - молоденька, дуже приємна дівчинка, має середню медичну освіту.
    Я робила повну комбіновану чистку. Не сподобалось, що в неї не входить пілінг. З пілінгом кращий ефект однозначно, хоча я згідна, що мені зараз його не можна - купероз!
    Використовувався лише ультразвук практично, вручну лише в одному місці підчистила. Вдома ще можна було попрацювати біля дзеркала, результат не ретельної чистки.
    Ну але я підмітила і плюси: запалень на шкірі не було, вийшла я звідки з цілком нормальним виглядом. Інна порадила стосовно догляду, навіть написала перелік рекомендованих продуктів до використання суто для моєї шкіри, давала вичерпні відповіді на усі мої запитання. Проте, на чистку туди більше не піду. Ааааа, ще такий момент...я ішла по акції, в ранішні години (-20:wacko:, у ту ціну ще мав бути масаж ручок, але його упустили:)

    Після чистки у Миросі у мене таки почищене личко, звужені пори, підтянутий контур і я бачу результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж в неї була, і враження двоякі
    стан шкіри після відвідин погіршився.. мені здається підхід недостатньо індивідуальний, тому так..
    після попереднього косметолога такого не було
    наразі була тільки в 2 косметологів, тепер вибираю значно ретельніше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Katelate

    Katelate New Member

    Хочу поділитися з дівчатами які шукають собі хорошого косметолога. Я сама зі львова але дуже довго шукала хорошо спеціаліста, тому що маю страх, наслухалась усякого різного, як заносили різні хвороби і тому подібне. Але знайшла за рекомендаціями косметолога - Тетяна Вільчинська, яка навчалася у дуже хорошого лікаря косметолога з Вінниці. Зараз вона працює в центрі, що дуже зручно, робить всі види кометологічних послуг. Кабінет чистенький, нова апаратура. Працює сама на себе тому ціни зовсім не кусаються. Я в захваті як вона доглядає за моїм личком і не тільки, тому хочу порадити іншим, адже хороший косметолог це справді важливо.
    Вчора перший раз в неї спробувала Елос епіляцію, в неі зараз там класні акціі на такі послуги, але треба пройти декілька сеансів, тому результати розкажу за пару місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    Порадьте.З'явилась на обличчі в мене пігментна пляма.Є веснянки..вони мені не заважають..а то плямка десь 3мм в діаметрі.Я так розумію то треба лазером видалити? От вона мене капець як напрягає..
     
  20. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member