Де є хороший косметолог у Львові?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tiana, 9 Січень 2008.

  1. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Як на мене, Надя, дуже багато чого впарює і дуже боляче робить чистку!
    Мирося мені теж не підійшла, чистить не до кінця, багато чого лишає, саме мануальної чистки не робить, а комбіновану, де переважає все таки ультразвук, а руками дочищає тільки дуже вже видимі прищики, а решту залишає. Переважно завжди каже після чистки робити пілінг( підбирає по вашому типу шкіри) каже, що ефект супер, я такого не помітила, можливо через те. що і сама чистка недосконала. Може продати на розлив креми, але чомусь саме у тарі 50 мл, а 30 ні, бо каже, що 30 мало, це неправельно,бо мені може й не підійти крем, креми теж професійні і не дешеві. Була пару раз, думала, що таки сподобається, але ні. Багато чого в неі накупила, багато з того не підійшло( хоча вона казала, що все підійде), більше не піду.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Oksani

    Oksani New Member

    Доброї ночі, дівчата! - Щодо косметолога, порадьте:шкіра не є проблемною, чисток ще не робила, не бачу необхідності, просто є зморшки явні(очі, чоло. . . ) бо 28 на носі) ) ) хотіла б толкову консультацію по підбору правильних засобів зараз і на майбутнє, поради по догляду по типу шкіри і т.п. без комерційного фанатизму, АЛЕ з мед. освітою і знанням дерматології, чекатиму на поради! Дякую всім!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  3. Oksani

    Oksani New Member

    Хто користувався послугами косметологів в салоні Реаліті,що на Чорновола?
     
  4. Natali S

    Natali S New Member

    Я людина постійних відряджень по усій Україні, і коли я у Львові я ходжу в салон на вулиці вул. Августина Волошина (назву не пишу щоб не виглядало рекламою, кому цікаво можу в личку написати) мені дуже там подобається і обслуговування і сервіс і якість!І постійні знижки,акції і так далі можу довго писати..
     
  5. gladiolys

    gladiolys Member

    Я начиталась хороших відгуків в фейсбуці про них, і купила подарунковий сертифікат подрузі. Отже там є два косметологи, Божена і Жанна. Подруга ходила на чистку до Жанни, їй все сподобалось, і атмосфера, і обслуговування, і якість косметики, на рахунок чистки то казала, що було декілька прищиків які залишилися, але в подруги дуже проблемна шкіра і вона дуже давно була на чистці. Косметолог порадила здати їй аналізи, вказала які і взагаллі дала рекомндації по догляду. З результатами аналізу можна прийти до Божени, бо вона і дерматолог і може виписати лікування ( це зі слів Жанни). Подруга задоволена казала що піде ще.
    Я була в Анжели з Преміум релакс клубу, мені якось не пішло. Піду в кінці місяця в Космею до Божени побачу як там)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    Зрештою дійсно від нашого догляду все і залежить. Звичайно кожна окрема людина інливідуальна і всім одне і те саме радити не можна. Але є пару узагальнених речей які можна і сказати:
    1. Митися треба м'якими очисниками, сухій та нормальній шкірі з нормальним рН; жирній та комбінованій - з кислим рН
    2. Тонізація як на мене потрібна - щоб змити залишки миючого засобу і відновити рН
    3. Міцелярну воду треба змивати!!!!
    4. Милом митися не можна нікому!
    5. По питанню крему - тут вже так словами не обійдемося.
    Якщо цікаво -пишіть окремо. Я бренди називати не буду, бо то вже реклама, тай не хочу.
    Але є деякі професійні бренди які можуть від 10 грам відвідувати креми, цього достатньо місяця щоб оцінити його, чи підходить чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    @MissCosmetologie а підкажіть, як правильно визначити, який рН в очисника? На це вказують якісь інгредієнти, чи просто орієнтуватись на написи на етикетці, що рН такий-то?
     
  8. Я якось не зустрічала на засобах щоб вони хоч якесь рН писали,ну не буду стверджувати , але я такого поки не зустрічала.
    У проф.засобів є буклети і протоколи процедур, і там про рН засобів пишуть.
    А так, методом тику.,... на лакмусовий папірець))
     
  9. MavkaEL

    MavkaEL New Member

    @Natali S
    Підкажіть будь ласка назву салону в приватні повідомлення
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2017 ---
    Допоможіть!
    Щойно переїхала до Львова і терміново шукаю косметолога щоб продовжити курс пілінгів Джесснера (бажано на німецькій, італійській або ізраїльській косметиці). Ну і взагалі - для чисток, наприклад. Порадьте будь ласка.
     
  10. ikrynka

    ikrynka New Member

    Можна контакти Тані в контакти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вчора начитала відгуків на ФБ про Юлю, салон Сеп'Юль на Науковій 112
    Хтось був? Як враження? ФБ не настільки довіряю: )
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дівчата, хтось робив біоревіталізацію у Львові? поділіться відгуками
     
  14. Tina Hamer

    Tina Hamer New Member

    НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК про підхід до клієнта в салоні-краси НАVА в ТЦ «РОКСОЛАНА»

    Дівчатонька, чи то ви розлінилися, чи то реальні відгуки не доходять до форумів?.. Не вірю в те, що я єдина попала в цю авантюру з БЕЗКОШТОВНОЮ процедурою.

    Якби я вчора прочитала хоч щось схоже на те, що було зі мною, то звичайно не тратила б свій час на це, а найголовніше, не відчувала б такого розчарування. ТОМУ РОЗМІЩАЮ СВІЙ ВІДГУК НА ВСІХ РЕСУРСАХ, ЯКІ ПЕРЕД ТИМ ЧИТАЛА. Можливо комусь він стане в нагоді.

    Отже, 03.02.2017 на 12.00 я була запрошена на безкоштовну процедуру для лиця з використанням німецької елітної косметики CLAPP. Необхідно було принести з собою документ, що засвідчує особу. Чоловік відразу сказав мені, що паспорт з хати винести не дасть, щоб я не оформила собі кредиту випадково))))), довго з мене реготав, яка «я недалека» (правда, висловився він не так коректно) і що «безплатний сир тільки в мишоловці». Але я ж оптимістка! :) В салоні мене провела в кабінет молода косметолог. Провела вступну частину для розігріву, щоб розговорити клієнта і зацікавити темою, показала ненароком прейскурант з абонементами і знижками. А далі я, «підготовлена» чоловіком, видала їй, що СЬОГОДНІ купувати нічого не буду, бо сиджу в декреті і не маю ні часу, ні фінансів відвідувати регулярно їх салон, але із задоволенням спробую їх чудо-процедуру і можливо згодом пройду весь курс. За це мені подякували за відвертість)) і запропонували…. увага! ПЕРЕНЕСТИ нашу процедуру до часу, поки я не зможу стати їх клієнтом і купити абонемент. Бачте, разова процедура не дасть пролонгованого ефекту.

    Шановне керівництво салону краси NAVA, що має відчували клієнт, який потратив свій час, залишив дома маленьку дитину, відпрошувався у рідних, чекав на релакс та приємні емоції, а в результаті отримав фігу з маком???? Я ж не просилася до вас в салон! Ви ж самі мені зателефонували, самі запросили, наголошували , що процедура безплатна! Я дуже розчарована і ображена.

    Можливо людям, які купують ваші абонементи за 2000 грн, дійсно видно результат і вони задоволені вашими послугами, але мене, як клієнта, ви ніколи не отримаєте.
    ТОж, любi дiвчатка, якщо у вас не було намiру обзавестись абонементом якогось салону чи повестися на запропонований товар, а ви хочете просто отримати обiцяне безкоштовне "безвозмездно", то вам не сюди.
     
    • Інформативно Інформативно x 9
    • Подобається Подобається x 2
  15. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Давно тут не буваю, але про Надю, а вона ж власниця у мене дуже не приємні спогади, які мені кожен день в дзеркалі нагадують про відвідини Перлини.
     
    • Інформативно Інформативно x 7
    • Подобається Подобається x 3
  16. molnya

    molnya New Member

    Вам неймовірно пощастили, що вони не стали вам нічого робити і що ви не взяли паспорт. Це "лохотрон" в еталоні, намазали б вас незрозуміло чим і запудрили б голову, щоб ви купили в них якесь г... за 50 тис. грн. Тому і вимагають паспорт - щоб моментально оформити кредит на цю косметику.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. RocksY

    RocksY New Member

    Дівчатки, підкажіть будь ласка, може хтось знає гарного косметолога який робить збільшення губ за адекватними цінами?
     
  18. Мирослава Гера, у фейсбуці можете іі знайти, використовує швейцарський препарат Plural
     
  19. nicegirl

    nicegirl Member

    HoneyRoom на Вол.Великого. Губи я робила там вже двічі, препаратом Юведерм. Дуже задоволена! Подруга недавно теж там робила і теж все красиво і природньо. І можу порадити як косметолога Христину, роблю там чистки-пілінги вже рік! Обличчя після процедур просто оживає. +догляд там підбираю. Короче результат на ліцо)
     
  20. RocksY

    RocksY New Member

    Дякую, вже радили їх, але ціни там доволі дорогі,як для Львова(
     
    • Подобається Подобається x 1