Де є хороший косметолог у Львові?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tiana, 9 Січень 2008.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Модераторське:
    Шановні працівники, власники чи співчуваючі до салону, який постійно тут згадується профілями-одноденками, всі Ваші рекламні дописи будуть видалені, а клони поблоковані! Будь ласка, поважайте свій і наш час.
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Sophi

    Sophi Member

    хочу поцікавитись чи хтось відвідував Медичний клуб СПА на вул. Ніжинській ? які там хороші спеціалісти? спектор послуг в них величезний і ціни ніби помірні, якщо хтось туди звертався (власне цікавить догляд за обличчям /чистки) напишіть будь- ласка, буду вдячна за відгуки.
     
  3. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Вчора ходила до свого косметолога Анжели з Преміум Релакс Клуб, як завжди задоволена її роботою, на осінь планую пілінги поробити трохи) Ще затащила свого коханого до неї, сказала що йому десь чистки 3 будуть робити, а потім перерив теж до осені. Згадую як вперше я до неї попала з лицем, яке було повністю все в прищах, скільки я до того часу намучилась і психологічно був великий дискомфорт. Останній раз в неї була вже давніше (вічно часу бракує), а тут прийшла і всього 1 чистка і все. Який це кайф!!! А колись мені казали: та які косметологи, з тими прищами нічого не поможе, то все пройде з віком - - яка ж це брехня виявилась і добре що я тоді нікого не послухала! Так що дівчатка хто ще вагається, цей пост для вас!!! Не слухайте нікого, а краще прийміть поради від справжнього спеціаліста, який допоможе підібрати вам спеціальні процедурки і домашній догляд саме для вас! Бо немає мабуть більшого кайфу ніж дивитись в дзеркало і не бачити там жодного прищика + доторкатись до свого обличчя і не відчувати як болить шкіра від тих всіх підшкірних гнійничків!
     
  4. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    розумію що хочеться виглядати гарною завжди, але досвідчені косметологи не рекомендують робити чистки влітку, або вже якщо робите, то старайтеся не потрапляти від сонечко, особливо якщо це чистка ультразвуком. хоча мехінічну також не рекомендують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Спасибі дуже за пораду! Я за цим слідкую і пішла бо скоро планується свято, мушу виглядати гарно. Користуюсь кремом з СПФ на день коли сонечко. Але загалом, так я повністю з Вами погоджуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене виникла проблема недавно: чорні цятки, червоні плями. Також шукала нову клініку і спеціаліста. Чистака називалась якось АБР чи як і знаєте мені сподобалось дуже. Позбулась тих чорних цяток і цього подразнення шкіри. Думаю ще піду)
     
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    я навпаки чула неодноразово, що чистку можна робити влітку і навіть потрібно ( особливо перед відпусткою, наприклад, за тиждень).
    це я про механічну.
    якщо запальних елементів немає, а чистка полягає у видаленні чорних цяток і все, то навіть на наступний день можна загаряти, звичайно без фанатизму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    @Ellelia не знаю як вірно, я стараюся влітку не робити, але ви вирішуйте самі як вам добре.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте хорошого косметолога, що працює в неділю
     
  10. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Порадьте косметолога для молодої дівчини.Користувалась болтушкою аптечною-підходила.потім начиталась про її шкоду і користуватись припинила.Постійні висипи! Вже стомились боротись. Чистка нічого не дала. Чи може то на Коновальця в диспансер йти? Порадьте тоді до кого там звернутись. Вдячна.
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2016
  11. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Може хтось отримав повідомлення з контактами і поділиться зі мною
     
  12. OlyaMel

    OlyaMel New Member

    Можна контакти?
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2016 ---
    Можна номер лікаря?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    З проблемами шкірних висипів треба боротися комплексно. Бо поки не встановиться внутрішня причина , можна лиш на час зняти зовнішні запалення. Але вони знову вилізуть. Причинами може бути і підшкірний кліщ, і гормональний дисбаланс, і проблема ШКТ( зокрема, кишківника, печінки), і ендокринка ( щитовидка, підшлункова). Чарівноі болтушки від косметолога, без позбавлення внутрішньоі причини, буде недостатньо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а знаэте спеціаліста, який вміє з тим розбіратися професійно?
     
  15. Vesnianka

    Vesnianka New Member

    fiesta, я була кілкь разів в Леодерм. Результат, я би назвала, ніякий. Непогано, і недобре. Була там у двох косметологів - обидвоє приємні, молоденькі. Одна з них перекваліфікувалася з акушерки. Не мають системного підходу до догляду. Перше питання, як задають - "ви на чистку?".

    Дівчата на рецепції - приємні, але не сильно заморочуються. Часто відходять, інколи важко додзвонитися. Крім того, одного разу мене записали не на той день, теж сильно з того не заморочувалися. Хоч це і був запис на 2 раз з 5-разового курсу(не косметологія). З того разу я туди не приходила, і на той курс забила :)

    Можливо піду в Леодерм ще - через зручність локації і поки не знайду кращого косметолога. Теж наразі в пошуках ,в ідеалі - на Сихові і у вихідні дні :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. ElenLuk

    ElenLuk New Member


    Дуже треба телефончик Миросі (VipArt)
    Напишіть будь ласка
    Дуже вдячна
     
  17. манявка

    манявка New Member

    Добрий вечір! скажіть , будь ласка, якусь інформацію про Миросю з ВіпАрту ( освіта?досвід?) , бо коли я дала запит в гугл - то мені видало сторінку молодої дівчини - років 28 (на сторінці інформація , що працює у ВіпАрті - називається Мирослава....)
    Чи це саме вона?
    Хочу звернутись до хорошого косметолога і вагаюсь до кого.....Буду дуже вдячна за буд-яку інформацію і рекомендації.
     
  18. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    Мирося хороший косметолог, не знаю про її сторінку, але ій десь біля 30-35 років, працює в Віпарті. Майстер вона хороший, я давно користуюся її послугами, і задоволена.
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Хтось має відгуки про косметологів із спа- студія Космея?
     
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А чи може вона надати професійні рекомендації щодо догляду за обличчям? Чи краще звертатися до неї лише на чистку? Я користуюся хорошими косметичними засобами, але бачу, що потрібно змінити сам підхід до догляду. Тому потребую консультації, але не хочу, щоб мені "впарювали" якусь конкретну марку косметики. З таким варто йти до Наді? Чи краще не треба?